Ghd Okrúhly kefa na vlasy Ceram Radial Brush 4
23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Maxi okrúhla kefa veľkosti 4 je najlepšou voľbou pre dlhé a extra dlhé vlasy alebo pri vytváraní veľkého objemu u stredne dlhých strihov. Tento keramický kefa udržuje stálu teplotu pre rýchlejšie vysušenie vlasov.

Ghd Plochý kefa na vlasy Paddle Brush
26,30 €

Rýchly a efektívny styling stredných až dlhých vlasov. Pomocou plochého kefy môžete upravovať dĺžky bez vytvárania statickej elektriny, vytvárať rovné a hladké účesy pri fénovaní, uhládzať vlasy zapletené do vrkočov a drdolov.

Ghd Okrúhly kefa na vlasy Ceram Radial Brush 2
23,20 €

Stredne veľký guľatý kefu veľkosti 2 je naozaj všestranný – ponúka možnosť zväčšenia objemu alebo fúkanie do hladka u krátkych až stredne dlhých vlasov. Tento keramický kefa udržuje stálu teplotu pre rýchlejšie vysušenie vlasov.

Ghd Okrúhly kefa na vlasy Ceram Radial Brush 3
23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľký guľatú kefu veľkosti 3 je tým najlepším pomocníkom pre fúkanie dlhých vlasov. Tento keramický kefa udržuje stálu teplotu pre rýchlejšie vysušenie vlasov.

Ghd Oválny kefa na vlasy Oval Dressing Brush
27,10 €

Profesionálna kefa, ktorý rozčesáva vlasy od samotných korienkov a zároveň vytvára luxusné upravené štýly s ultra-hebkým finišom. Je vybavený novými antistatickými nylonovými štetinami, ktoré prenikajú hlbšie do vlasu než prírodné štetiny, aby sa pri rozčesávanie vlasy uvoľnili už od korienkov.

Ghd Okrúhly kefa na vlasy Ceram Radial Brush 1
23,20 €

Novinka

Okrúhly kefa na vlasy Ceram Radial Brush 1 je malý guľatý kefa veľkosti 1, ktorý je ideálny na nadvihnutie vlasov od korienkov u krátkych strihov a pre fénovaní ofiny či kratších prameňov. Tento keramický hrebeň udržuje stálu teplotu pre rýchlejšie vysušenie vlasov.

Ghd Stylizační kefa na vlasy Narrow Dressing Brush
23,20 €

Novinka

Tento úzky hrebeň s prírodnými štetinami bude vašou pomocníkom pri vytváraní všetkých druhov účesov, od klasického tupírovania, čím vlasom prepožičiava okamžitý objem, ľahkého prečesávanie natupírovaných vlasov až po uhladzovanie vrkočov a drdolov.