-37%
Non Contact

Geratherm Non Contact

41,90 €
26,30 €

Ďalšia ponuka za 44,80 €

Bezkontaktný infračervený teplomer Geratherm non Contact vám uľahčí meranie ako telesnej teploty u detí a dospelých, tak i teploty predmetov, povrchov a ďalších. Inovačná infračervená technológia zaručuje rýchle, presné a hygienické merania (bez dotyku objektu) v priebehu niekoľkých sekúnd. Prístroj uchová až 30 nameraných hodnôt.

Tovar od predajcu MALL
-20%
Rapid
111x

Geratherm Rapid

9,40 €
7,50 €

Ďalšia ponuka za 7,10 €

Pecka cena

Extra rýchly a presný digitálny teplomer Geratherm Rapid, ktorý zmeria teplotu detí i dospelých počas 9 sekúnd. Teplomer je vďaka pozlátenému čidlu antialergický, má akustický alarm v prípade horúčky, funkciu automatického vypnutia, veľký LCD displej, ohybný koniec a je vodeodolný. Automaticky ukladá poslednú nameranú hodnotu do pamäti teplomera.

Tovar od predajcu MALL
Bazálny teplomer digitálny
64x

Geratherm Bazálny teplomer digitálny

12,50 €

Ďalšia ponuka za 13,90 €

Geratherm Bazálny digitálny teplomer je vhodným pomocníkom k prirodzenému plánovaniu rodiny. Pomocou teplomeru môže žena pravidelne zisťovať svoje plodné a neplodné dni. Navyše ho možno samozrejme používať aj ku klasickému meranie teploty.

Tovar od predajcu MALL
-60%
Oxy control
5x

Geratherm Oxy control

122,99 €
48,70 €

Prstový pulzný oxymeter Geratherm Oxy Control je určený pre rýchle a presné meranie saturácie kyslíka a pulzu. Má jednoduché ovládanie jedným tlačidlom, je malý, kompaktný, ľahký a prenosný. Oxymeter je určený pre rôzne veľkosti prstov, a je teda vhodný ako pre deti tak i pre dospelých ..

Tovar od predajcu MALL
Teplomer Geratherm dig. Color

Geratherm Teplomer Geratherm dig. Color

5,50 €

Digitálny teplomer Geratherm Color je možné použiť ako v domácom, tak aj v profesionálnom nemocničnom prostredí. Je určený na meranie telesnej teploty. popis produktu

Digitálny teplomer s veľkým LCD displejom so zväčšovacím efektom. Teplomer je určený na meranie telesnej teploty.

Partner: Vivantis
Tonometr Geratherm SMART
1x

Geratherm Tonometr Geratherm SMART

33,40 €
31,70 €

Monitor krvného tlaku Geratherm Smart je určený pre denné meranie. Veľký LCD displej a veľké tlačidlá uľahčujú jeho obsluhu. Prístroj dokáže detekovať nepravidelný srdcový pulz, má 60 pamätí, umývateľnú nylonovú manžetu (pre obvod paže 22–32 cm) a indikátor klasifikácie krvného tlaku.

Partner: Vivantis
Geratherm Bazálny teplomer sklenený
23x

Geratherm Bazálny teplomer sklenený

13,70 €

Geratherm bazálny teplomer sklenený je vhodným pomocníkom k prirodzenému plánovaniu rodiny. Pomocou teplomeru môže žena pravidelne zisťovať svoje plodné a neplodné dni. Teplomer neobsahuje ortuť a je 100% antialergénny.

Tovar od predajcu MALL

Nemecká spoločnosť Geratherm je medzinárodná firma, ktorá sa špecializuje na zdravotnú techniku, jednotky zdravotnej starostlivosti, zdravotnícke systémy, tepelné kardio a oblasť dýchacích ciest.

Sortiment spoločnosti Geratherm zahŕňa zdravotné pomôcky, ktoré boli vyvinuté na základe najnovších technológií, ktoré ponúkajú celý rad funkcií a moderný dizajn. Široký sortiment spoločnosti Geratherm zahŕňa napr. ramenné a zápäsťové tlakomery, lekárske i digitálne teplomery, pulzné oximetre a ďalšie.

Firma má už niekoľkoročné skúsenosti a jej sortiment aj pôsobnosť sa neustále rozširuje.