Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Geratherm Non Contact Geratherm Bazálny teplomer digitálny
Geratherm Non Contact

Bezkontaktný infračervený teplomer Geratherm non Contact vám uľahčí meranie ako telesnej teploty u detí a dospelých, tak i teploty predmetov, povrchov a ďalších. Inovačná infračervená technológia zaručuje rýchle, presné a hygienické merania (bez dotyku objektu) v priebehu niekoľkých sekúnd. Prístroj uchová až 30 nameraných hodnôt.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Geratherm Rapid Geratherm Bazálny teplomer digitálny
Geratherm Rapid

Extra rýchly a presný digitálny teplomer Geratherm Rapid, ktorý zmeria teplotu detí i dospelých počas 9 sekúnd. Teplomer je vďaka pozlátenému čidlu antialergický, má akustický alarm v prípade horúčky, funkciu automatického vypnutia, veľký LCD displej, ohybný koniec a je vodeodolný. Automaticky ukladá poslednú nameranú hodnotu do pamäti teplomera.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Geratherm Bazálny teplomer digitálny Geratherm Bazálny teplomer digitálny
Geratherm Bazálny teplomer digitálny

Geratherm Bazálny digitálny teplomer je vhodným pomocníkom k prirodzenému plánovaniu rodiny. Pomocou teplomeru môže žena pravidelne zisťovať svoje plodné a neplodné dni. Navyše ho možno samozrejme používať aj ku klasickému meranie teploty.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Geratherm Oxy control Geratherm Tlakomer Active Control Plus
Geratherm Oxy control

Prstový pulzný oxymeter Geratherm Oxy Control je určený pre rýchle a presné meranie saturácie kyslíka a pulzu. Má jednoduché ovládanie jedným tlačidlom, je malý, kompaktný, ľahký a prenosný. Oxymeter je určený pre rôzne veľkosti prstov, a je teda vhodný ako pre deti tak i pre dospelých ..

môžete mať DNES

Partner: MALL
Geratherm Tlakomer Active Control Plus Geratherm Tlakomer Active Control Plus
Geratherm Tlakomer Active Control Plus

Tlakomer Active Control Plus na paži disponuje predĺženú manžetou (obvod paže 22 – 42 cm) a je vhodný na meranie krvného tlaku.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Geratherm Tlakomer EASY MED na paži Geratherm Tlakomer Active Control Plus
Geratherm Tlakomer EASY MED na paži

Tlakomer EASY MED je určený pre meranie tlaku na paži.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Geratherm Tonometr Geratherm SMART Geratherm Bazálny teplomer sklenený
Geratherm Tonometr Geratherm SMART

Monitor krvného tlaku Geratherm Smart je určený pre denné meranie. Veľký LCD displej a veľké tlačidlá uľahčujú jeho obsluhu. Prístroj dokáže detekovať nepravidelný srdcový pulz, má 60 pamätí, umývateľnú nylonovú manžetu (pre obvod paže 22–32 cm) a indikátor klasifikácie krvného tlaku.

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: Vivantis
Geratherm Bazálny teplomer sklenený Geratherm Bazálny teplomer sklenený
Geratherm Bazálny teplomer sklenený

Geratherm bazálny teplomer sklenený je vhodným pomocníkom k prirodzenému plánovaniu rodiny. Pomocou teplomeru môže žena pravidelne zisťovať svoje plodné a neplodné dni. Teplomer neobsahuje ortuť a je 100% antialergénny.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

Nemecká spoločnosť Geratherm je medzinárodná firma, ktorá sa špecializuje na zdravotnú techniku, jednotky zdravotnej starostlivosti, zdravotnícke systémy, tepelné kardio a oblasť dýchacích ciest.

Sortiment spoločnosti Geratherm zahŕňa zdravotné pomôcky, ktoré boli vyvinuté na základe najnovších technológií, ktoré ponúkajú celý rad funkcií a moderný dizajn. Široký sortiment spoločnosti Geratherm zahŕňa napr. ramenné a zápäsťové tlakomery, lekárske i digitálne teplomery, pulzné oximetre a ďalšie.

Firma má už niekoľkoročné skúsenosti a jej sortiment aj pôsobnosť sa neustále rozširuje.