Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Gentle day Bambusové obrúsky - 10ks Extra absorpčné POPÔRODNÉ vložky 6 ks
Gentle day Bambusové obrúsky - 10ks

Bambusové intímne obrúsky sú vyrobené z veľmi jemnej a ekologickej bambusovej textílie, ktorá je biologicky ľahko rozložiteľná. Obrúsky sú vyrobené bez parfumov, chlóru, parabénov, alkoholu a laurethsulfátu sodného. tak, aby nedráždili vašu pokožku.

môžete mať 07.12 - 08.12

Extra absorpčné POPÔRODNÉ vložky 6 ks Extra absorpčné POPÔRODNÉ vložky 6 ks
Extra absorpčné POPÔRODNÉ vložky 6 ks

Extra absorpčné POPÔRODNÉ vložky 6 ksVložky pre ženy s extra silnou menštruáciu a mamičky, ktoré práve porodili. Popôrodné vložky s aniónovým pásikom vyrobeným z prírodných zložiek – turmalínu a striebra, ktoré majú antibakteriálne schopnosti a sú zdravotne nezávadné.

môžete mať 07.12 - 08.12

Značka Gentle Day® ponúka ekologické výrobky dámskej intímnej starostlivosti.

Klasické vložky často nemajú presne určené zložky, z ktorých sú vyrobené. Dráždia alebo dusia pokožku a intímna hygiena nedostáva zaslúženú starostlivosť. Pri silnejšom krvácaní sa musia, spolu s bežnými tampónmi, meniť častejšie. Vložky a tampóny Genle Day® nedráždia pokožku a nevyvolávajú žiadne alergické reakcie.

Sú vyrobené bez použitia chlóru a ich pH je neutrálne k pokožke. Ich jemný povrch je prispôsobený na každodenné použitie a zabezpečujú pohodlie nielen počas menštruačných dní. Aj počas silnejšieho krvácania zostáva vložka suchá. Jemná, ale účinná vrchná vrstva umožňuje rýchly prechod tekutiny a premieňa ju na želatínovú hmotu.

Pocit bezpečia a pohodlia zabezpečuje anión, ktorý sa nachádza v nenápadnom pásiku. Ten pôsobením vlhka, tepla a trenia vytvára infračervené vlny. Vyžarovanie infračerveného tepla predstavuje populárnu metódu tepelnej terapie. Produkty Gentle Day® prinášajú pocit pohodlia a čistoty počas vašich intímnych dní.

Okrem zdravia žien sa sústreďujeme aj na životné prostredie. Naše aniónové vložky patria medzi jedinečné ekologické a organické produkty na trhu.