Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Garmont Obuv treking Dragontail LT Gtx Garmont Obuv treking čierna Karakum 20 Gtx
Garmont Obuv treking Dragontail LT Gtx

Trekingové topánky pre muža Garmont Dragontail LT Gtx 000238 sú optimálnou voľbou pre všetkých milovníkov horských výletov. Spoločnosť Garmont sa postarala o stabilitu a pohodlie našich nôh počas mnohých výletov. Je to vďaka aplikovaným moderným výrobným technológiám a najkvalitnejším materiálom.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking čierna Karakum 20 Gtx Garmont Obuv treking čierna Karakum 20 Gtx
Garmont Obuv treking čierna Karakum 20 Gtx

Spoločnosť Garmont sa postarala o stabilitu a pohodlie našich nôh počas mnohých výletov. Je to vďaka aplikovaným moderným technológiám a najkvalitnejším surovinám. Materiál použitý pri konštrukcii zvršku (syntetický materiál) sa priamo prejavuje v nízkej hmotnosti topánky a odolnosti voči vlhkosti.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking sivá Agamura Knit Wms Garmont Obuv treking čierna Karakum 20 Gtx
Garmont Obuv treking sivá Agamura Knit Wms

Trekingová obuv pre ženu Garmont Agamura Knit Wms 481036609 je extrémne ľahká a odolná konštrukcia, ktorá perfektne funguje ako pri horských výletoch, tak aj pri turistických výletoch. Materiál, z ktorého je zvršok vyrobený (textil), chráni nohy pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking sivá Vetta Tech Gtx Garmont Obuv treking hnedá 36 EU Miguasha Nubuck Gtx AG W
Garmont Obuv treking sivá Vetta Tech Gtx

Trekingová obuv pre muža Garmont Vetta Tech Gtx 002465 je ľahká a odolná konštrukcia, ktorá je ideálna na turistiku. Materiál, z ktorého je vyrobený zvršok (syntetický materiál), chráni chodidlo pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking hnedá 36 EU Miguasha Nubuck Gtx AG W Garmont Obuv treking hnedá 36 EU Miguasha Nubuck Gtx AG W
Garmont Obuv treking hnedá 36 EU Miguasha Nubuck Gtx AG W

Trekingová obuv pre ženu Garmont Miguasha Nubuck Gtx AG W 481249612 je ľahká a odolná konštrukcia, ktorá je ideálna na turistiku. Materiál, z ktorého je vyrobený zvršok (syntetický materiál), chráni chodidlo pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking Dragontail Gdry Garmont Obuv treking hnedá 36 EU Miguasha Nubuck Gtx AG W
Garmont Obuv treking Dragontail Gdry

Spoločnosť Garmont sa postarala o stabilitu a pohodlie našich nôh počas mnohých výletov. Je to vďaka aplikovaným moderným technológiám a najkvalitnejším surovinám. Materiál použitý pri konštrukcii zvršku (syntetický materiál) sa priamo prejavuje v nízkej hmotnosti topánky a odolnosti voči vlhkosti.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking čierna 37 EU Dragontail LT Garmont Obuv treking čierna 37 EU Dragontail LT
Garmont Obuv treking čierna 37 EU Dragontail LT

Trekingové topánky pre ženu Garmont Dragontail LT 48104420I sú optimálnou voľbou pre všetkých milovníkov horských výletov. Spoločnosť Garmont sa postarala o stabilitu a pohodlie našich nôh počas mnohých výletov. Je to vďaka aplikovaným moderným výrobným technológiám a najkvalitnejším materiálom.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv Dragontail Tech Gtx Garmont Obuv treking čierna 37 EU Dragontail LT
Garmont Obuv Dragontail Tech Gtx

Módne a ležérne – tak sa dajú opísať univerzálne topánky Garmont Dragontail Tech Gtx. Hodia sa k džínsom aj menej formálnemu oblečeniu, aj keď k dnešnému stylingu patrí aj kombinovanie takejto obuvi so športovým sakom.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv Dragontail Tech Garmont Obuv treking čierna 37 EU Dragontail LT
Garmont Obuv Dragontail Tech

Určite môžete povedať, že topánky Garmont Dragontail Tech 002611 sú mimoriadne úspešným návrhom. Tento model sa hodí k džínsom, ale aj k elegantnejším štylizáciám. Topánky môžu byť skvelým doplnkom aj k športovým tričkám a bundám.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv červená Groove Gdry Garmont Obuv červená Groove Gdry
Garmont Obuv červená Groove Gdry

Vysoko kvalitný univerzálny poltopánky. Výberom Garmont Groove Gdry GROOVEGDRYWMS si vyberiete solídny a osvedčený produkt. Čím sú tieto Garmont topánky také výnimočné? V prvom rade jedinečný dizajn, veľmi ľahké, odolné a veľmi moderné materiály, z ktorých boli vyrobené: (nešpecifikované).

môžete mať 14.12

Garmont Obuv hnedá Tikal Wms Garmont Obuv červená Groove Gdry
Garmont Obuv hnedá Tikal Wms

Určite môžete povedať, že topánky Garmont Tikal Wms 000207 sú mimoriadne úspešným návrhom. Tento model sa hodí k džínsom, ale aj k elegantnejším štylizáciám. Topánky môžu byť skvelým doplnkom aj k športovým tričkám a bundám.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv sivá Groove Gdry Garmont Obuv červená Groove Gdry
Garmont Obuv sivá Groove Gdry

Univerzálna obuv pre muža Garmont Groove Gdry GROOVEGDRY vám umožní užívať si pohodlie a slobodu každý deň. Ide o športový model odkazujúci na dizajn predchádzajúcich Garmont projektov, ktoré dostali nový vzhľad.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking Dragontail Tech Gtx Garmont Obuv treking 37 EU Dragontail Mnt Wms
Garmont Obuv treking Dragontail Tech Gtx

Trekingová obuv pre ženu Garmont Dragontail Tech Gtx 002474 je extrémne ľahká a odolná konštrukcia, ktorá perfektne funguje ako pri horských výletoch, tak aj pri turistických výletoch.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking 37 EU Dragontail Mnt Wms Garmont Obuv treking 37 EU Dragontail Mnt Wms
Garmont Obuv treking 37 EU Dragontail Mnt Wms

Trekingová obuv pre ženu Garmont Dragontail Mnt Wms 48104460G je ľahká a odolná konštrukcia, ktorá je ideálna na turistiku. Materiál, z ktorého je vyrobený zvršok (syntetický materiál), chráni chodidlo pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking Dragontail LT Garmont Obuv treking 37 EU Dragontail Mnt Wms
Garmont Obuv treking Dragontail LT

Značka Garmont v modeli Garmont Dragontail LT 001409 sa postarala najmä o pohodlie a komfort našich nôh, čo je pri dlhých peších výletoch mimoriadne dôležité. Je to vďaka použitým moderným technickým riešeniam a najkvalitnejším materiálom.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking Vetta Gtx Garmont Obuv treking Agamura Knit Wms
Garmont Obuv treking Vetta Gtx

Trekingové topánky pre ženu Garmont Vetta Gtx 000274 sú optimálnou voľbou pre všetkých milovníkov horských výletov. Spoločnosť Garmont sa postarala o stabilitu a pohodlie našich nôh počas mnohých výletov. Je to vďaka aplikovaným moderným výrobným technológiám a najkvalitnejším materiálom.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking Agamura Knit Wms Garmont Obuv treking Agamura Knit Wms
Garmont Obuv treking Agamura Knit Wms

Trekingová obuv pre ženu Garmont Agamura Knit Wms 481036605 je extrémne ľahká a odolná konštrukcia, ktorá perfektne funguje ako pri horských výletoch, tak aj pri turistických výletoch. Materiál, z ktorého je zvršok vyrobený (textil), chráni nohy pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking Vetta Tech Gtx Garmont Obuv treking Agamura Knit Wms
Garmont Obuv treking Vetta Tech Gtx

Trekingová obuv pre ženu Garmont Vetta Tech Gtx 002468 je ľahká a odolná konštrukcia, ktorá je ideálna na turistiku. Materiál, z ktorého je vyrobený zvršok (syntetický materiál), chráni chodidlo pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking Dragontail Garmont Obuv treking 38 EU Sticky Cloud Wms
Garmont Obuv treking Dragontail

Trekingová obuv pre ženu Garmont Dragontail 002479 je extrémne ľahká a odolná konštrukcia, ktorá perfektne funguje ako pri horských výletoch, tak aj pri turistických výletoch. Materiál, z ktorého je zvršok vyrobený (syntetický materiál), chráni nohy pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking 38 EU Sticky Cloud Wms Garmont Obuv treking 38 EU Sticky Cloud Wms
Garmont Obuv treking 38 EU Sticky Cloud Wms

Trekingová obuv pre ženu Garmont Sticky Cloud Wms 481016604 je ľahká a odolná konštrukcia, ktorá je ideálna na turistiku. Materiál, z ktorého je vyrobený zvršok (syntetický materiál), chráni chodidlo pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking 981 Pulse Garmont Obuv treking 38 EU Sticky Cloud Wms
Garmont Obuv treking 981 Pulse

Trekingová obuv pre ženu Garmont 981 Pulse 2750 je extrémne ľahká a odolná konštrukcia, ktorá perfektne funguje ako pri horských výletoch, tak aj pri turistických výletoch. Materiál, z ktorého je zvršok vyrobený (nešpecifikované), chráni nohy pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking Dragontail Garmont Obuv treking 40 EU 9.81 Bolt 2
Garmont Obuv treking Dragontail

Trekingová obuv pre muža Garmont Dragontail 002478 je extrémne ľahká a odolná konštrukcia, ktorá perfektne funguje ako pri horských výletoch, tak aj pri turistických výletoch. Materiál, z ktorého je zvršok vyrobený (syntetický materiál), chráni nohy pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking 40 EU 9.81 Bolt 2 Garmont Obuv treking 40 EU 9.81 Bolt 2
Garmont Obuv treking 40 EU 9.81 Bolt 2

Trekingová obuv pre muža Garmont 9.81 Bolt 2 002597 je ľahká a odolná konštrukcia, ktorá je ideálna na turistiku. Materiál, z ktorého je vyrobený zvršok (nešpecifikované), chráni chodidlo pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami.

môžete mať 14.12

Garmont Obuv treking 41 EU 9.81 Bolt 2 Garmont Obuv treking 40 EU 9.81 Bolt 2
Garmont Obuv treking 41 EU 9.81 Bolt 2

Značka Garmont v modeli Garmont 9.81 Bolt 2 002596 sa postarala najmä o pohodlie a komfort našich nôh, čo je pri dlhých peších výletoch mimoriadne dôležité. Je to vďaka použitým moderným technickým riešeniam a najkvalitnejším materiálom.

môžete mať 14.12

Terén, počasie, vzdialenosť, batoh, čas a ďalšie faktory nás ovplyvňujú na našich výpravách za dobrodružstvom aj po celý náš život. Užiť si, neprekračovať riziko, učiť sa byť sám sebou. K tomu je nutné kráčať isto a čo možno najpohodlnejšie. Často túžime po vybavení, ktoré by uľahčilo náš pohyb.

Solídna topánka je nevyhnutnou podmienkou.

Firma Garmont je pokračovateľ tradície presláveného obuvníka z Montebelluny, z oblasti severovýchodného Talianska, kde sa nadšenie, tradícia, kvalita a remeselnícka hrdosť stretáva v ojedinelej symbióze. Garmont vyvíja a vyrába outdoor a trekovú obuv už päť generácií.