Garmin fénix 6X PRO, Black, Black band-21%
749,90 € 590 €

Pokročilé outdoorové inteligentné hodinky. Garmin fénix 6 PRO podrobne sledujú a analyzujú vaše športové výkony, fyzickú aktivitu a kondíciu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo VO2 Max. Sú vodoodolné do hĺbky 100 m, spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G, prijímajú signál GPS a Glonass, výdrž až 3 týždne na jedno nabitie, majú integrovaný hudobný prehrávač a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin fénix 6 Silver, Black band-30%
599,90 € 419 €

Pokročilé outdoorové inteligentné hodinky. Garmin fénix 6S podrobne sledujú a analyzujú vaše športové výkony, celkovú fyzickú aktivitu a kondíciu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo hodnota VO2 Max. Sú vodoodolné do hĺbky 100 m, spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G, prijímajú signál GPS a Glonass, dlho vydržia na jedno nabitie a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin VENU, Granite Blue/Silver
349 € 319 €

Chytré hodinky s najširším rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia. Garmin VENU sledujú vašu srdcovú činnosť, metabolizmus, dych, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok a ďalšie. Majú jasný AMOLED displej, meria celý rad športov a motivujú vás k väčšej aktivite. Majú integrovaný hudobný prehrávač, Wi-Fi a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby a sú vodotesné.

Garmin fénix 5 Sapphire, Grey, Metal Band
865 €

Posledný kus za túto cenu!

Garmin Fénix 5 Sapphire s Vami budú prekonávať včerajšok deň čo deň. Hodinky, ktoré vás budú sprevádzať akoukoľvek športovou aktivitou alebo dobrodružstvom. Vo výbave nesmie taktiež chýbať pulzomer, bluetootch, farebný chroma displej. Potešia vás rôzne profily športových aktivít, metrík a navigačných funkcií a taktiež smart upozornenia z vášho smartphonu.

Garmin vivoactive 4S, White/Rose Gold
299 € 287,40 €

Chytré hodinky s najširším rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia. Sledujú vašu srdcovú činnosť, metabolizmus, dych, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok alebo menštruačný cyklus. Meria celý rad športov a motivujú vás k väčšej aktivite. Majú integrovaný hudobný prehrávač a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby a sú vodotesné.

Garmin fénix 6S PRO, Rose Gold, White band
699,90 € 647,80 €

Pokročilé outdoorové inteligentné hodinky. Garmin fénix 6S PRO podrobne sledujú a analyzujú vaše športové výkony, fyzickú aktivitu a kondíciu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo VO2 Max. Sú vodeodolné do hĺbky 100 m, spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G, prijímajú signál GPS a Glonass, dlho vydržia na jedno nabitie, majú integrovaný hudobný prehrávač a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin VENU SQ, Shadow Gray/Slate
195 € 189 €

Inteligentné všestranné hodinky so širokým rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia a športových aktivít. Garmin VENU SQ sledujú vašu srdcovú činnosť, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok, dĺžku a kvalitu spánku, menštruačný cyklus ai. Integrované Bluetooth a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby, majú farebný LCD displej a sú vodotesné.

Garmin VENU SQ, Orchid/Metallic Orchid
195 € 189 €

Inteligentné všestranné hodinky so širokým rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia a športových aktivít. Garmin VENU SQ sledujú vašu srdcovú činnosť, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok, dĺžku a kvalitu spánku, menštruačný cyklus i. Integrovaný Bluetooth a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby, majú farebný LCD displej a sú vodotesné.

Garmin VENU SQ Music, Light Sand/Rose Gold
246 € 237 €

Inteligentné všestranné hodinky so širokým rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia a športových aktivít. Garmin VENU SQ Music sledujú vašu srdcovú činnosť, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok, dĺžku a kvalitu spánku, menštruačný cyklus ai. Hodinky umožňujú synchronizáciu s hudobnými streamovacími službami alebo nahranie skladieb priamo do vnútornej pamäte hodiniek. Integrované Bluetooth a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby, majú farebný LCD displej a sú vodotesné.

Garmin VENU, Light Sand/Rose Gold
379 € 339 €

Chytré hodinky s najširším rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia. Garmin VENU sledujú vašu srdcovú činnosť, metabolizmus, dych, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok, menštruačný cyklus. Majú jasný AMOLED displej, meria celý rad športov a motivujú vás k väčšej aktivite. Majú integrovaný hudobný prehrávač, Wi-Fi a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby a sú vodotesné.

Garmin fénix 6S Sapphire, Rose Gold-tone, Powder Gray Band
799,90 € 748,90 €

Pokročilé outdoorové inteligentné hodinky. Garmin fénix 6S Sapphire podrobne sledujú vaše športové výkony, fyzickú aktivitu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo VO2 Max. Sú vodeodolné do hĺbky 100 m, spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G, ich displej kryje vysoko odolné zafírové sklo, prijímajú signál GPS a Glonass, dlho vydržia na jedno nabitie, majú integrovaný hudobný prehrávač a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin vivoactive 4S, Powder Gray/Silver
279 € 274,90 €

Chytré hodinky s najširším rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia. Sledujú vašu srdcovú činnosť, metabolizmus, dych, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok a ďalšie. Meria celý rad športov a motivujú vás k väčšej aktivite. Majú integrovaný hudobný prehrávač a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby a sú vodotesné.

Garmin LILY Classic, Italian Leather, Dark Bronze/Paloma
264,30 €

Disponujú ukazovateľom fyzickej energie Body Battery a ponúkajú 24h sledovanie miery stresu aj srdcovej frekvencie – elegantné Bluetooth inteligentné hodinky Garmin LILY Classic oceníte v bežnom živote aj pri športe. Vybrať si môžete z niekoľkých športových režimov a pomôžu vám dokonca aj so sledovaním pitného režimu alebo dychu. Zobrazujú notifikácie a možno cez ne odpovedať na správu. Na nabitie vydržia 5 dní.

Garmin fénix 6 Sapphire, Titanium, Orange band
899,90 € 777,90 €

Pokročilé outdoorové inteligentné hodinky. Garmin fénix 6 Sapphire podrobne sledujú vaše športové výkony, fyzickú aktivitu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo VO2 Max. Sú vodeodolné do hĺbky 100 m, spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G, ich displej kryje vysoko odolné zafírové sklo, prijímajú signál GPS a Glonass, dlho vydržia na jedno nabitie, majú integrovaný hudobný prehrávač a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin Forerunner 945 Optic, Black & Slate
599,90 € 529 €

Prémiové multišportové chytré hodinky, ktoré vám poskytnú pokročilé bežecké, plavecké i cyklistické metriky. Garmin Forerunner 945 Optic merajú váš tep, rýchlosť, vzdialenosť, počet krokov, spálené kalórie či kyslík v krvi. Majú integrovaný hudobný prehrávač, obsahujú mapu Európy a umožňujú bezkontaktné platby.

Garmin fénix 6S, Silver, White band
599,90 € 549 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokročilé outdoorové inteligentné hodinky. Garmin fénix 6S podrobne sledujú a analyzujú vaše športové výkony, celkovú fyzickú aktivitu a kondíciu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo hodnota VO2 Max. Sú vodeodolné do hĺbky 100 m, spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G, prijímajú signál GPS a Glonass, dlho vydrží na jedno nabitie a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin fénix 6 PRO, Black, Black band
699,90 € 649 €

Pokročilé outdoorové inteligentné hodinky. Garmin fénix 6 PRO podrobne sledujú a analyzujú vaše športové výkony, fyzickú aktivitu a kondíciu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo VO2 Max. Sú vodeodolné do hĺbky 100 m, spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G, prijímajú signál GPS a Glonass, dlho vydržia na jedno nabitie, majú integrovaný hudobný prehrávač a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin fénix 5X Plus Sapphire, Black, Black band-30%
849 € 589 €

Garmin Fénix 5X Plus s Vami budú prekonávať včerajšok deň čo deň. Hodinky, ktoré vás budú sprevádzať akoukoľvek športovou aktivitou alebo dobrodružstvom. Vo výbave nesmú tiež chýbať pulzomery, bluetooth, farebný chróma displej. Potešia vás rôzne profily športových aktivít, metrík a navigačných funkcií a tiež smart upozornenia z vášho smartphonu. Verzia 5X Plus je vybavená Wifi pripojením, predinštalovanými TOPO mapami EUROPE a zafírovým sklom, prehrávačom hudby, podporou pre Garmin Pay

Garmin VENU SQ Music, Black/Slate
249,10 €

Chytré všestranné hodinky so širokým rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia a športových aktivít. Garmin Venue SQ Music sledujú vašu srdcovú činnosť, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok, dĺžku a kvalitu spánku, menštruačný cyklus i. Hodinky umožňujú synchronizáciu s hudobnými streamovacími službami alebo nahranie skladieb priamo do vnútornej pamäte hodiniek. Integrované Bluetooth a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby, majú farebný LCD displej a sú vodotesné.

Garmin Instinct, Black Lava - Esports Edition
305 € 299 €

Univerzálne inteligentné hodinky pre eSport hráča. Garmin Instinct, Black Lava – Esports Edition sledujú vašu tepovú frekvenciu a celkovú fyzickú aktivitu, merajú celodenný stres a detailne zaznamenávajú váš spánok. Sú vodotesné až do hĺbky 50 metrov a vydržia až 2 týždne na jedno nabitie. Svoje biometrické aktivity môžete streamovať cez platformu STR3AMUP!.

Garmin GPSMAP 276Cx EU
699,90 € 648 €

Outdoorová GPS navigácia s rozhraním ANT+. Garmin GPSMAP 276Cx EU sa hodí na turistiku, motorku, do auta i navigáciu na vode. Obsahuje topografickú mapu Európy, má prijímač GPS a Glonass, barometrický výškomer a 3D kompas, je vodoodolná, pohodlne sa ovláda aj v rukaviciach a na jedno nabitie vydrží až 16 hodín.

Garmin fenix 6 Pro Solar, Mineral Blue, Whitestone Band
949,90 € 799 €

Pokročilé outdoorové chytré hodinky so solárnym nabíjaním. Garmin fenix 6 Pro Solar podrobne sledujú a analyzujú vaše športové výkony, celkovú fyzickú aktivitu a kondíciu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo hodnota VO2 Max. Sú vodeodolné do hĺbky 100 m, prijímajú signál GPS + GLONASS + GALILEO, dlho vydržia na jedno nabitie, majú integrovaný hudobný prehrávač a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin vivomove 3S Blue/Silver, Silicone
249 € 219 €

Dizajnové hybridné chytré hodinky s klasickými ručičkovými hodinkami a skrytým OLED displejom. Garmin vivomove 3S sledujú vašu srdcovú činnosť, metabolizmus, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok a ďalšie a motivujú vás k zdravšiemu životnému štýlu. Zobrazujú notifikácie z telefónu, ovládajú hudobný prehrávač v telefóne a sú vodotesné až do hĺbky 50 m.

Garmin Forerunner 245 Optic Music, Aqua
349,90 € 319 €

Chytré hodinky s integrovaným hudobným prehrávačom, ktoré vám poskytnú pokročilé bežecké metriky a zefektívnia váš tréning. Garmin Forerunner 245 Optic Music meria váš tep, rýchlosť, vzdialenosť, počet krokov, spálené kalórie aj kyslík v krvi. Spoznajú, že ste mali nehodu, a postarajú sa o vaše bezpečie, alebo vás informujú, kedy je pre vaše telo vhodné odpočívať.

Garmin VENU SQ, White/Light Gold
195 € 187,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentné všestranné hodinky so širokým rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia a športových aktivít. Garmin VENU SQ sledujú vašu srdcovú činnosť, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok, dĺžku a kvalitu spánku, menštruačný cyklus i. Integrovaný Bluetooth a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby, majú farebný LCD displej a sú vodotesné.

Garmin eTrex 22x EU

Garmin eTrex 22x EU

Hodnotenie: 4,8
209,90 €

Viacúčelová terénna GPS navigácia. Garmin eTrex 22× EÚ sa hodí na turistiku, cyklistiku, rybolov, geocaching aj navigáciu na vode a poslúži vám dokonca v aute. Obsahuje topografickú mapu Európy, má prijímač GPS a Glonass, je vodoodolná, pohodlne sa ovláda aj v rukaviciach a na jedno nabitie vydrží až 25 hodín.

Garmin LILY Sport, Silicone, Midnight Orchid/Deep Orchid
199,90 € 195 €

Disponujú ukazovateľom fyzickej energie Body Battery a ponúkajú 24h sledovanie miery stresu i srdcovej frekvencie – elegantné Bluetooth inteligentné hodinky Garmin LILY Šport oceníte v bežnom živote i pri športe. Vybrať si môžete z niekoľkých športových režimov a pomôžu vám dokonca aj so sledovaním pitného režimu alebo dychu. Zobrazujú notifikácie a možno cez ne odpovedať na správu. Na nabitie vydržia 5 dní.

Garmin eTrex 32x EU

Garmin eTrex 32x EU

Hodnotenie: 4,6
249 € 230,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Viacúčelová terénna GPS navigácia s rozhraním ANT+. Garmin eTrex 32× EÚ sa hodí na turistiku, cyklistiku, rybolov, geocaching aj navigáciu na vode a poslúži vám dokonca v aute. Obsahuje topografickú mapu Európy, má prijímač GPS a Glonass, barometrický výškomer a 3D kompas, je vodoodolná, pohodlne sa ovláda aj v rukaviciach a na jedno nabitie vydrží až 25 hodín.

Garmin Instinct Solar, Lichen Camo
449,90 € 399 €

Posledný kus za túto cenu!

Odolné outdoorové inteligentné hodinky so solárnym nabíjaním. Garmin Instinct Solar spĺňajú vojenský štandard odolnosti MIL-STD-810G, sú vodotesné do hĺbky 100 m a na jedno nabitie vydržia až 24 dní (+ 20 dní solar). Sledujú váš tep, kyslík v krvi, spánok, stres aj celkovú fyzickú aktivitu, merajú celý rad športov vrátane plávania alebo jogy a sú vybavené GPS a Glonass s podporou Galileo.

Garmin DezlCam 785T-D

Garmin DezlCam 785T-D

Hodnotenie: 4,7
526,42 € 487,70 €

Veľká 7 "GPS navigácia s DASH kamerou pre nákladné automobily a autobusy. Garmin DezlCam 785T-D má mapy Európy s doživotnými aktualizáciami a umožňuje online príjem živých dopravných informácií. Upozorní vás na neprehľadné úseky, radary aj body záujmu, má vstavanú Wi-Fi a funguje ako Bluetooth hands-free.

Garmin vívosmart 4, Black/Slate, L-28%
139 € 99 €

Posledný kus za túto cenu!

vívosmart 4 pri zlepšovaní vášho zdravia a kondície kladie dôraz na štýl. Tento tenký inteligentný náramok je vybavený funkciami, ktoré sledujú vašu aktivitu počas dňa a monitorujú jednotlivé fázy vášho spánku počas noci. Vaše telo máte pod kontrolou vďaka pulzomeru na zápästí a monitoru Pulse Ox, ktoré sledujú úroveň stresu/námahy, odhadnú VO2 Max a poznajú zásoby energie vďaka Body Battery™. So smart notifikáciami zostanete v spojení a výdrž batérie až do 7 dní vás udrží na ceste k silnejšiemu a zdravšiemu ja.

Garmin Forerunner 45 Optic, Black
199,90 € 169 €

Posledný kus za túto cenu!

Chytré hodinky, ktoré zefektívnia vaše tréningy. Garmin Forerunner 45 Optic meria váš tep, rýchlosť, vzdialenosť, počet krokov aj spálené kalórie. Spoznajú, že ste napríklad spadli z bicykla, a postarajú sa o vaše bezpečie, alebo vás informujú, kedy je pre vaše telo vhodné sa hýbať a kedy odpočívať. Na jedno nabitie vydrží až 7 dní.

Garmin DriveSmart 65S

Garmin DriveSmart 65S

Hodnotenie: 4,6
259,99 € 240,40 €

Autonavigácia s detailnými mapami Európy (45 krajín) vrátane informácií pre vodiča a doživotnou aktualizáciou. Garmin DriveSmart 65 MT-S EU je vybavená vysoko citlivou GPS a veľkým 6,95 "dotykovým displejom, na ktorom skvele vynikne 3D zobrazenie terénu a budov. nechýba ani Wi-Fi a bluetooth.

Garmin Forerunner 945 Optic Blue & Slate Tri-Bundle
749,90 € 699,90 €

Prémiové multišportové chytré hodinky s náhradným remienkom a pulzomerom, ktoré vám poskytnú pokročilé bežecké, plavecké i cyklistické metriky. Garmin Forerunner 945 Optic meria váš tep, rýchlosť, vzdialenosť, efektivitu tréningu, anaeróbny prah či kyslík v krvi. Majú integrovaný hudobný prehrávač, obsahujú mapu Európy a umožňujú bezkontaktné platby.

Garmin Drive 52 MT-S
169,90 € 152,20 €

Autonavigácia s detailnými mapami Európy (45 krajín) vrátane informácií pre vodiča a doživotnou aktualizáciou. Garmin Drive 52 MT EU je vybavená vysoko citlivým GPS a veľkým 5" dotykovým displejom. Navigácia nezabúda na varovanie pre vodiča pre bezpečnejšiu cestu. Vďaka slotu na microSDHC je dohrávanie nových máp jednoduchšie.

Garmin vívofit junior 3, Digi Camo
77,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Fitness náramok so vzorom Digi Camo pro deti od 4 rokov. Zariadenie monitoruje aktivity ako je napríklad spánok. Aplikácia vivoft jr. App umožňuje rodičom spravovať a zadávať deťom nové úlohy až na týždeň dopredu. Výdrž batérie je až jeden rok. Pripojenie cez Bluetooth. Vymeniteľný remienok s veľkosťou 130 × 175 mm.

Garmin vívofit junior 3, Black Panther
73,80 €

Fitness náramok so vzorom Black Panther pre deti od 4 rokov. Zariadenie monitoruje aktivity ako je napríklad spánok. Aplikácia vivoft jr. App umožňuje rodičom spravovať a zadávať deťom nové úlohy až na týždeň dopredu. Výdrž batérie je až jeden rok. Pripojenie cez Bluetooth. Vymeniteľný remienok s veľkosťou 130 × 175 mm.

Garmin vívofit 4, White S/M-16%
79 € 66,30 €

Štíhly, trendy monitor aktivity s farebným displejom. vívofit 4 je jediný monitor aktivity s výdržou batérie až 1 rok, výzvou na pohyb so zvukovým upozornením, ktoré vám pripomenie, že dlho sedíte. Vymeniteľné náramky, nové funkcie pre váš zdravý životný štýl 24/7. Vďaka funkcii Nájsť telefón vždy nájdete svoj spárovaný smartfón, ak je v dosahu. vívofit 4 stanoví váš denný cieľ v počte krokov, zobrazí prejdené kroky, vzdialenosť, spálené kalórie a čas. Monitoruje váš spánok.

Garmin fénix 6 Solar - Silver, Black band-21%
751,90 € 593,90 €

Pokročilé outdoorové chytré hodinky so solárnym nabíjaním. Garmin fénix 6 podrobne sledujú a analyzujú vaše športové výkony, celkovú fyzickú aktivitu a kondíciu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo hodnota VO2 Max. Sú vodeodolné do hĺbky 100 m, spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G, prijímajú signál GPS a Glonass, dlho vydrží na jedno nabitie a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin VENU SQ Music, Navy/Light Gold
246 € 237 €

Inteligentné všestranné hodinky so širokým rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia a športových aktivít. Garmin VENU SQ Music sledujú vašu srdcovú činnosť, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok, dĺžku a kvalitu spánku, menštruačný cyklus i. Hodinky umožňujú synchronizáciu s hudobnými streamovacími službami alebo nahranie skladieb priamo do vnútornej pamäte hodiniek. Integrovaný Bluetooth a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby, majú farebný LCD displej a sú vodotesné.

Garmin fénix 6 Sapphire, Carbon Gray DLC, Black Band
799,90 € 749 €

Pokročilé outdoorové inteligentné hodinky. Garmin fénix 6 Sapphire podrobne sledujú vaše športové výkony, fyzickú aktivitu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo VO2 Max. Sú vodeodolné do hĺbky 100 m, spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G, ich displej kryje vysoko odolné zafírové sklo, prijímajú signál GPS a Glonass, dlho vydržia na jedno nabitie, majú integrovaný hudobný prehrávač a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin fenix 6 Pro Solar, Slate Gray, Black Band
849,90 € 798,90 €

Pokročilé outdoorové chytré hodinky so solárnym nabíjaním. Garmin fenix 6 Pro Solar podrobne sledujú a analyzujú vaše športové výkony, celkovú fyzickú aktivitu a kondíciu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo hodnota VO2 Max. Sú vodeodolné do hĺbky 100 m, prijímajú signál GPS + GLONASS + GALILEO, dlho vydržia na jedno nabitie, majú integrovaný hudobný prehrávač a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin Forerunner 45S Optic, White
199,90 € 172 €

Chytré hodinky, ktoré zefektívnia vaše tréningy. Garmin Forerunner 45S Optic meria váš tep, rýchlosť, vzdialenosť, počet krokov aj spálené kalórie. Spoznajú, že ste napríklad spadli z bicykla, a postarajú sa o vaše bezpečie, alebo vás informujú, kedy je pre vaše telo vhodné sa hýbať a kedy odpočívať. Na jedno nabitie vydrží až 7 dní.

Garmin fénix 5 Silver, Black band
527,90 €

Garmin Fénix 5 s Vami budú prekonávať včerajšok deň čo deň. Hodinky, ktoré vás budú sprevádzať akoukoľvek športovou aktivitou alebo dobrodružstvom. Vo výbave nesmie taktiež chýbať pulzomer, bluetootch, farebný chroma displej. Potešia vás rôzne profily športových aktivít, metrík a navigačných funkcií a taktiež smart upozornenia z vášho smartphonu.

Garmin vivoactive 3S, Dust Rose/Light Gold, Silicone
249 € 219 €

Dizajnové hybridné chytré hodinky s klasickými ručičkovými hodinkami a skrytým OLED displejom. Garmin vivomove 3S sledujú vašu srdcovú činnosť, metabolizmus, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok a ďalšie a motivujú vás k zdravšiemu životnému štýlu. Zobrazujú notifikácie z telefónu, ovládajú hudobný prehrávač v telefóne a sú vodotesné až do hĺbky 50 m.

Garmin vivomove 3S Light Sand / Rose Gold, Silicone
249 € 218,90 €

Dizajnové hybridné chytré hodinky s klasickými ručičkovými hodinkami a skrytým OLED displejom. Garmin vivomove 3S sledujú vašu srdcovú činnosť, metabolizmus, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok a ďalšie a motivujú vás k zdravšiemu životnému štýlu. Zobrazujú notifikácie z telefónu, ovládajú hudobný prehrávač v telefóne a sú vodotesné až do hĺbky 50 m.

Garmin fénix 6S Pro Solar, Amethyst Steel, Shale Gray Band
849,90 € 799 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokročilé outdoorové inteligentné hodinky so solárnym dobíjaním. Garmin fénix 6S Pro Solar podrobne sledujú a analyzujú vaše športové výkony, fyzickú aktivitu a kondíciu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo hodnota VO2 Max. Sú vodoodolné do hĺbky 100 m, prijímajú signál GPS + GLONASS + GALILEO, dlho vydržia na jedno nabitie, majú integrovaný hudobný prehrávač a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin tactix Delta Solar Ballistics
1 399 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokročilé a vysoko odolné chytré hodinky so solárnym dobíjaním a aplikovanpu balistikou. Garmin tactix Delta Solar Ballistics na jedno nabitie vydržia 3 týždne, majú GPS, Glonass a Galileo, vstavaný hudobný prehrávač a podporujú bezkontaktné platby. Spĺňajú vojenský štandard odolnosti MIL-STD-810G, merajú celý rad športov vrátane plávania alebo zoskoku padákom, sledujú váš tep, úroveň okysličenie krvi a ďalšie pokročilé metriky, analyzujú váš spánok a vedú vás k vyšším výkonom a dostatočnému odpočinku.

Spoločnosť Garmin vznikla v roku 1989 blízko Kansasu v USA, kde Garry Burell a Min Kao prišli na myšlienku vyrobiť malý, civilný GPS prijímač. Európske centrum spoločnosti Garmin je v Southamptone vo Veľkej Británii, kde sa tiež nachádza európske distribučné centrum. Ku koncu roku 2008 mala spoločnosť Garmin viac než 8.500 zamestnancov.

Garmin je vedúcim svetovým výrobcom GPS navigačných zariadení. Prístroje značky Garmin majú na českom trhu najdlhšiu tradíciu v obore, predávajú sa nepretržite od roku 1993. Do konca roku 2008 sa na českom trhu predalo takmer 200.000 ks navigačných prístrojov značky Garmin. Tento výrobca ako jediný ponúka okrem bežných automobilových navigácií tiež modely vhodné pre outdoor, fitness, námornú alebo leteckú navigáciu.

Značka Garmin sa do svetovej histórie zapísala niekoľkými prvenstvami v oblasti navigačných technológií a vlastní viac ako 300 patentov.

Špecializácia

GPS navigácie a príslušenstvo, tréningové počítače.

Spoločnosť Garmin vznikla v roku 1989 blízko Kansasu v USA, kde Garry Burell a Min Kao prišli na myšlienku vyrobiť malý, civilný GPS prijímač. Európske centrum spoločnosti Garmin je v Southamptone vo Veľkej Británii, kde sa tiež nachádza európske distribučné centrum. Ku koncu roku 2008 mala spoločnosť Garmin viac než 8.500 zamestnancov.

Garmin je vedúcim svetovým výrobcom GPS navigačných zariadení. Prístroje značky Garmin majú na českom trhu najdlhšiu tradíciu v obore, predávajú sa nepretržite od roku 1993. Do konca roku 2008 sa na českom trhu predalo takmer 200.000 ks navigačných prístrojov značky Garmin. Tento výrobca ako jediný ponúka okrem bežných automobilových navigácií tiež modely vhodné pre outdoor, fitness, námornú alebo leteckú navigáciu.

Značka Garmin sa do svetovej histórie zapísala niekoľkými prvenstvami v oblasti navigačných technológií a vlastní viac ako 300 patentov.

Špecializácia

GPS navigácie a príslušenstvo, tréningové počítače.