-30%
Garmin fénix 6 Silver, Black band
106x

Garmin fénix 6 Silver, Black band

599,90 €
419 €

Ďalšie ponuky od 324,70 €

Pokročilé outdoorové inteligentné hodinky. Garmin fénix 6S podrobne sledujú a analyzujú vaše športové výkony, celkovú fyzickú aktivitu a kondíciu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo hodnota VO2 Max. Sú vodoodolné do hĺbky 100 m, spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G, prijímajú signál GPS a Glonass, dlho vydržia na jedno nabitie a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Tovar od predajcu MALL
Garmin TACX Galaxia - tréningové valce
1x

Garmin TACX Galaxia - tréningové valce

275,40 €

Ďalšia ponuka za 249,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Valcový cyklotrenažér Garmin TACX Galaxia určený pre indoor cyklo tréning pokročilých jazdcov. Disponuje patentovaným kyvným systémom, ktorý umožňuje pohyb valcov vpred a vzad pri zrýchlení. Vhodný pre všetky bicykle s priemerom kolies 26" až 29", kónický tvar valcov zaisťujúci stabilitu bicykla aj jazdy. Praktické prevedenie bez napájania, skladná konštrukcia, váha 8,2 kg.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Varia cyklo-radar RTL515
2x

Garmin Varia cyklo-radar RTL515

199 €
189 €

Ďalšia ponuka za 200,40 €

Cyklistický radar so zadným červeným svetlom. Garmin Varia cyklo-radar RTL515 vydáva vizuálne a zvukové upozornenia na vozidlá približujúce sa zozadu, a to až na vzdialenosť 140 metrov, 65lm, ANT+, Bluetooth, výdrž zabudovanej batérie až 15 hodín v režime denného blikanie alebo až 6 hodín v režime nepretržitého svietenia. Podporuje viacero profilov pre prípady, keď je potrebné znížiť intenzitu osvetlenia. Vodeodolné prevedenie IPX7. Aplikácia Varia App. Súčasťou balenia je montážna sada a nabíjací kábel.

Tovar od predajcu MALL
-52%
Garmin fénix 5S Plus Sapphire, Rose Gold with Metal Band

Garmin fénix 5S Plus Sapphire, Rose Gold with Metal Band

839,70 €
399 €

Ďalšia ponuka za 1 017,23 €

Výpredaj

Nový fénix 5S PLUS s topografických mapami, routovateľnou navigáciou, prehrávačom hudby a podporou Garmin Pay™ – bezkontaktných platieb.

Tovar od predajcu MALL
Garmin fenix 7X Sapphire Solar, Mineral Blue DLC Titanium, Whitestone Band
1x

Garmin fenix 7X Sapphire Solar, Mineral Blue DLC Titanium, Whitestone Band

999 €

Prémiové outdoorové chytré hodinky se solárním nabíjením. Garmin fénix 7X Sapphire Solar podrobně sledují a analyzují vaše sportovní výkony, celkovou fyzickou aktivitu a kondici a činnost vašeho srdce včetně pokročilých statistik, jako je variabilita srdečního tepu, okysličení krve nebo hodnota VO2 Max. Jsou vodotěsné do 10 atmosfér, přijímají signál GPS a Glonass, podporují bezkontaktní platby Garmin Pay a mají integrovaný MP3 přehrávač a praktickou LED svítilnu. Hodinky přijímají notifikace z telefonu a na jedno nabití vydrží až 37 dní v režimu chytrých hodinek. Displej chráněn safírovým sklíčkem Power Sapphire.

Tovar od predajcu MALL
Garmin Fenix 7S Solar, Rose Gold, Light Sand Band, Rose Golg/Sand
1x

Garmin Fenix 7S Solar, Rose Gold, Light Sand Band, Rose Golg/Sand

799 €
Posledný kus za túto cenu!

Na ruke vyzerajú jednoducho senzačne – moderné inteligentné Bluetooth a WiFi hodinky Garmin Fenix 7S Solar, Rose Gold, Light Sand Band, Rose Golg/Sand ponúkajú mnoho športových režimov, z ktorých si vyberie každý milovník pohybu. Starostlivo zaznamenajú údaje o fyzickej aktivite aj vašom zdraví, vedia zmerať okysličenie krvi, srdcový tep, frekvenciu dýchania a monitorovať spánok. Na nabitie vydržia až 11 dní vďaka hybridnému solárnemu dobíjaniu batérie, pýšia sa vstavaným hudobným prehrávačom a funkciou Garmin Pay.

Tovar od predajcu MALL
Garmin dezl LGV1000 MT-D
2x

Garmin dezl LGV1000 MT-D

709,20 €
Posledný kus za túto cenu!

10" automobilová GPS navigácia vhodná najmä pre vodičov nákladných automobilov, kamiónov a autobusov. Garmin Dezl LGV1000 MT-D má profily pre rôzne typy vozidiel s detailne nastaviteľnými parametrami ako napr. rozmery vozidla, hmotnosť, počet náprav a pod. GPS obsahuje mapy Európy s doživotnými aktualizáciami, údaje z databází radarov a aplikácie Truck Parking Europe. Výhodou sú plánovač prestávok, podrobné dopravné informácie, Wi-Fi pripojenie pre aktualizáciu máp a technológie Bluetooth pre pohodlné hands-free volanie.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Garmin Edge 830
15x

Garmin Edge 830

385,70 €
324,90 €

Kompaktná GPS navigácia na bicykel. Garmin Edge 830 má cyklistické mapy celej Európy prijíma signál GPS a Glonass a upozorňuje vás na odbočky aj búrky. Vydrží na jedno nabitie až 20 hodín, zobrazuje notifikácie z telefónu, poskytuje pokročilé tréningové aj bezpečnostné funkcie a je vodeodolná.

Tovar od predajcu MALL
Garmin VENU 2S, Light Gold/Light Sand
9x

Garmin VENU 2S, Light Gold/Light Sand

383,90 €
355 €

Ďalšia ponuka za 320,69 €

Inteligentné hodinky so všestranným športovým aj voľnočasovým využitím. Garmin VENU 2S sledujú srdcovú činnosť, detailne monitorujú spánok, dych, stres, pitný režim, dennú aktivitu, menštruačný cyklus a ďalšie. Ponúkajú 1,1“ AMOLED displej s rozlíšením 360×360 px, majú viac ako 20 športových aplikácií. Integrovaný hudobný prehrávač s priestorom pre 650 skladieb, Wi-Fi, GPS, Bluetooth, ANT+. Podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay, sú vodotesné s certifikáciou 5 ATM, na jedno nabitie vydržia až 10 dní.

Tovar od predajcu MALL
Garmin GPSMAP 66sr EUROPE

Garmin GPSMAP 66sr EUROPE

507,20 €
495,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Viacúčelová GPS navigácia Garmin GPSmap 66sr Europe. Využiteľná v širokom spektre outdoorových aktivít, predinštalované mapy TopoActive Europe, má viacpásmový prijímač signálu Multi-GNSS: GPS, GLONASS, Galileo, QZSS a IRNSS + integrovaný Multi-frekvenčný prijímač satelitného signálu Multiband GNSS: GPS/Galileo/QZSS, trojosí elektromagnetický kompas a barometrický výškomer. Odolnosť IPX7, na jedno nabitie vydrží 36 h a až 450 h v režime Expedition. Notifikácia z telefónu, interná pamäť 16 GB, slot na microSD karty. Bluetooth, Wi-Fi, ANT+.

Tovar od predajcu MALL
Garmin GPSMAP 65s EUROPE

Garmin GPSMAP 65s EUROPE

409,10 €

Viacúčelová terénna GPS navigácia Garmin GPSMAP 65s Europe. Hodí sa na turistiku, cyklistiku, geocaching, rybolov a poslúži vám aj v aute. Obsahuje predinštalované mapy TopoActive Europe s možnosťou automatického výpočtu trasy, má vácepásmový prijímač signálu GPS, Glonass, Galileo, QZSS, IRNSS, barometer, výškomer, e-kompas, je vodoodolná s krytím IPX7, pohodlne sa ovláda a na jedno nabitie vydrží až 16 hodín v režime GPS. Notifikácia z telefónu, kompatibilná s aplikáciou a webom Garmin Explore. Interná pamäť 16 GB, slot na microSD karty.

Tovar od predajcu MALL
-25%
Garmin Forerunner 55 Black
10x

Garmin Forerunner 55 Black

199 €
149 €

Ďalšia ponuka za 140,10 €

Výpredaj

Prémiové multišportové inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55, ktoré poskytujú pokročilé bežecké a športové metriky. Forerunner 55 meria tep, rýchlosť, vzdialenosť, počet krokov, spálené kalórie, množstvo kyslíka v krvi (VO2) a mno ďalších funkcií. Notifikácia z aplikácií, prichádzajúce SMS správy aj hovory po spárovaní s inteligentným telefónom skrze Bluetooth, ovládanie hubobného prehrávača, vysoká vodotesnosť s certifikáciou 5ATM (do 50 metrov), polohové systémy GPS, Glonass, Galileo, bezdrôtové pripojenie ANT+.

Tovar od predajcu MALL

Spoločnosť Garmin vznikla v roku 1989 blízko Kansasu v USA, kde Garry Burell a Min Kao prišli na myšlienku vyrobiť malý, civilný GPS prijímač. Európske centrum spoločnosti Garmin je v Southamptone vo Veľkej Británii, kde sa tiež nachádza európske distribučné centrum. Ku koncu roku 2008 mala spoločnosť Garmin viac než 8.500 zamestnancov.

Garmin je vedúcim svetovým výrobcom GPS navigačných zariadení. Prístroje značky Garmin majú na českom trhu najdlhšiu tradíciu v obore, predávajú sa nepretržite od roku 1993. Do konca roku 2008 sa na českom trhu predalo takmer 200.000 ks navigačných prístrojov značky Garmin. Tento výrobca ako jediný ponúka okrem bežných automobilových navigácií tiež modely vhodné pre outdoor, fitness, námornú alebo leteckú navigáciu.

Značka Garmin sa do svetovej histórie zapísala niekoľkými prvenstvami v oblasti navigačných technológií a vlastní viac ako 300 patentov.

Špecializácia

GPS navigácie a príslušenstvo, tréningové počítače.