Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Gardena

Upresniť parametre
Gardena 11380-20 ClickUp! kŕmidlo pre vtákov Gardena 11380-20 ClickUp! kŕmidlo pre vtákov
Gardena 11380-20 ClickUp! kŕmidlo pre vtákov

ClickUp! Celoročný lifestyle systém. Pre jemný trepot krídel v záhradeGARDENA ClickUp! kŕmidlo pre vtáky je moderné kŕmidlo, špeciálne vyvinuté pre prilákanie operených hostí do malej záhradnej reštaurácie. Toto miesto je vo vašej záhrade veľkým pútačom.

môžete mať 03.10 - 04.10

Gardena Škrabka na okná 15 cm combisystem Gardena 11380-20 ClickUp! kŕmidlo pre vtákov
Gardena Škrabka na okná 15 cm combisystem

Škrabka na okná 15 cm combisystem

Momentálne nedostupné

Partner: Shumee
Gardena Škrabka na okná 15 cm combisystem Gardena 11380-20 ClickUp! kŕmidlo pre vtákov
Gardena Škrabka na okná 15 cm combisystem

Škrabka na okná 15 cm combisystem

Momentálne nedostupné

Partner: Greatstore

Firmu GARDENA založili v roku 1961 páni Werner Kress a Eberhard Kastner. V roku 1966 zazrelo svetlo sveta logo GARDENA, t.j. dodnes používané slniečko a farebná dúha. Za niekoľko desaťročí sa firma z malého obchodu so záhradným náradím rozrástla na celosvetovo známeho výrobcu inteligentných výrobkov a systémov pre starostlivosť o záhradu. Tajomstvo tohto úspechu tkvie vo veľkej inovačnej sile značky a dôslednej sortimentovej a predajnej politike, ktorá sa orientuje na potreby a požiadavky zákazníkov. GARDENA GmbH so sídlom v Ulme patrí od marca 2007 do skupiny Husqvarna.

Sortiment značky GARDENA zahŕňa tri oblasti:

  • zavlažovanie záhrady(Original GARDENA systém, hadice, hadicové vozíky, Sprinklersystém, Micro-Drip-systém, riadenie zavlažovania)
  • záhradné náradie vrátane potrieb pre záhradné jazierka (mechanické, elektrické alebo akumulátorové sekačky, prevzdušňovače, vertikutátory, nožnice, pílky, drviče, fólie, čerpadlá, filtre a príslušenstvo pre záhradné jazierka)
  • čerpadlá (záhradné, ponorné tlakové, ponorné, kalové čerpadlá, domáce vodné automaty, domáce vodárne).

GARDENA je v medzinárodnej konkurencii jednou z najsilnejších značiek v záhradnom sektore. Na úspešnej ceste budovania značky prerazila do obchodov a ku konečným zákazníkom vďaka svojim moderným a vysoko kvalitným výrobkom s nezameniteľným designom. Silná pozícia na trhu, zosilnená sympatiami a znalosťami značky u zákazníkov, je ideálnym predpokladom pre ďalší úspešný rozvoj. V súvislosti s premenou úžitkových záhrad na „oddychové“ bude v budúcnosti určite stúpať dopyt aj po službách s tým spojených, t.j. po plánovaní a realizácii záhrad až po celkovú starostlivosť o záhradu.