Gamakatsu Háčik G-Carp A1 Long Claw
4,66 €

A1 je názov unikátneho materiálu, špeciálne navrhnutého pre výrobu háčikov.

Veľmi ostrý háčik s hrotom otočeným dovnútra. Výborný v kombinácii so zmršťovacími hadičkami.

Gamakatsu Háčik Hook LS-3310F 0 6P N/L
2,82 € 2,55 €

Klasický veľmi ostrý háčik s vyhnutým ostrím pre univerzálne použitie. Háčik je s lopatkou pre pohodlné a rýchle nadviazanie.

Gamakatsu Háčik Hook LS-3310F 9P N/L
3,33 € 2,78 €

Vypočuli sme požiadavky mnohých rybárov a z najpopulárnejších typov háčikov Gamakatsu sme nechali špeciálne pre slovenský trh vyrobiť novej série.

Gamakatsu Háčik LS 3423 F N/L
2,51 €

Háčiky slúžia k výmene miesto trojháčika na vašich blyskáčoch či wobleroch. Háčik má vertikálne prstencové očko pre ľahké držanie pri nasadzovaní nástrahy.

Gamakatsu Háčiky A1 Team Feeder Strong Carp
4,27 € 3,57 €

STRONG CARP je háčik s očkom z tvrdého a kvalitného drôtu na väčšie a veľké ryby. Háčiky možno vďaka očku ľahko nadviazať aj na boilies alebo pelety.

Gamakatsu Háčiky G-Carp Hump Back 10 ks
5,44 € 4,93 €

Vďaka špeciálnemu SEC tvaru (Hladký efektívny oblúk) sa tento háčik automaticky otočí smerom ku spodnej pere a rýchlo sa zasekne.​

Gamakatsu Háčiky G-Carp SUPER CAMOU A1
7,40 € 6,62 €

Rybárske háčiky v prevedení CAMOUFLAGE – piesková.

Optimálne maskovanie, excelentné tvary a najlepší dostupný materiál, to sú nové háčiky G-Carp Camou od Gamakatsu! Japonská kvalita je samozrejmosťou.

Gamakatsu Háčiky Hook LS-3313F 0 RingEye Serie
2,82 € 2,55 €

Háčik s vyhnutým ostrím pre univerzálne použitie. Výrobné metódy k vytvoreniu Gamakatsu háčikov sú tým, čo ich robí tak skvelé v porovnaní so všetkými ostatnými značkami.​

Gamakatsu Háčiky Power Carp Ring Eye
3,60 € 3,02 €

Gamakatsu sú považované za najlepšie háčiky na svete. Sú vyrábané v Japonsku najnovšími technológiami za použitia tých najkvalitnejších oceľových drôtov.