GALT Penové kocky

GALT Penové kocky

Hodnotenie: 4,5
20 €

Vaše dieťa čakajú hodiny fantastickej zábavy a dobrodružstva so šiestimi mäkkými rôznofarebnými kockami so zaujímavými obrázkami. Vďaka obrázkom budú deti poznávať nové veci zo všedného života i cvičiť motorické schopnosti!

GALT Detská knižka s hryzátkom - na farme
10,94 € 9,80 €

Osem stránok plných dobrodružstiev vo farebnej, detskej, látkovej knižke s hryzátkom pre najmenšie. Vďaka rôznym látkovým materiálom a zvukom, ktoré zvieratká vydávajú, farebná knižka podporuje hmatové, zrakové a zvukové vnemy dieťaťa. Knižka obsahuje aj hryzátko na uľahčenie prerezania zubov.

GALT 4 Puzzle v krabici - dopravné prostriedky
8,70 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 4 rozdielne skladačky s motívom dopravných prostriedkov, ktoré sú zložené zo štyroch, šiestich, ôsmich alebo dvanástich dielikov. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.

GALT Velké podlahové puzzle – zvířátka v džungli
19,90 € 16,20 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich kompletné zvieratká k lepšiemu zostaveniu obrázku.

GALT Veľké podlahové puzzle - na stavenisku
18,99 € 16,20 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Tridsať veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zlepšení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich celé stavebné stroje k lepšiemu zostaveniu obrázku.

GALT Veľké podlahové puzzle – na farme, 30 ks
19,99 € 15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúceho pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich kompletné zvieratká k lepšiemu zostaveniu obrázku.

GALT Magické puzzle - strašidelný dom 2
14,78 € 11,30 €

Zábavné detské magické puzzle s motívom strašidelného domu. Prináša dvojaký druh zábavy, jednak sa deti bavia pri samotnom skladaní a potom aj tým že trením odkrývajú prekvapenie pod začiernenými kúskami. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.

GALT 4 Puzzle v krabici - Víly
8,70 €

Puzzle pre deti, ktoré obsahuje set 4 skladačiek s motívom víl v rôznych prostrediach. Toto puzzle pomáha vášmu dieťaťu v zdokonalení motorických schopností! Balené v praktickom kufríku.

GALT 4 Puzzle v krabici - Dinosaury
7,37 € 7,20 €

Puzzle pre deti, ktoré obsahuje set 4 skladačiek s motívom dinosaurov. Toto puzzle pomáha vášmu dieťaťu v zdokonalení motorických schopností! Balené v praktickom kufríku.

GALT Puzzle pre najmenších - dopravné prostriedky 2
7,90 € 7,50 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom dopravných prostriedkov. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

GALT Detská podložka pod bruško
23,12 € 19 €

Posledný kus za túto cenu!

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Mäkučká nafukovacia podložka v tvare polmesiaca je pokrytá látkou, a je tak príjemným podkladom pod bruško dieťaťa prí skúmaní hračiek pripevnených na podložke.

GALT Vodní magie - Jednorožci
7,79 €

Nádherně zpracované magické omalovánky pro děti!

Použijte vodní pero, přejeďte s ním po obrázku a sledujte, jak se obrázek začne vybarvovat!

Po chvilce se barvy zase vytratí.

GALT Puzzle pre najmenších - zvieratká v džungli 2
7,90 € 7,50 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom zvieratiek v džungli. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

GALT Puzzle pre najmenších - zvieratká na farme 2
7,90 € 7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom zvieratiek na farme. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

GALT Veľká hracia deka - farma
39,20 €

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Priestranná farebná deka ponúka veľa aktívnych prvkov, ktoré rozvíjajú jemnú detskú motoriku. Veľká multi-zmyslová hracia deka so 6 farebnými zvieratkami z farmy je ideálnym miestom pre oddych i zábavu malých detí.

GALT Dětská ohrádka 2 v 1
61,78 € 31,90 €

GALT Dětská ohrádka 2 v 1Dětská ohrádka může sloužit jako kruh, do kterého položíte dítě, zajistíte ho speciálními pásy a dítě může odpočívat. Nebo můžete ohrádku využít jako hrací místo.

GALT Detská ohrádka - Farma
54,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Galt Detská ohrádka Farma 3 je látková nafukovacia ohrádka v tvare kruhu. Je skvelým miestom k hre i odpočinku pre najmenších, vhodná od narodenia.

GALT Prvý Maňásková knižka
20,33 € 17 €

Prvá Maňásková knižka s 5 prstovými bábkami, ktorú si deti zamilujú! Každá stránka obsahuje kapsičku pre maňušky. Knižka je s motívom zvieratiek z farmy a ich domovov. Hračka podporuje hmatové, sluchové a zrakové vnemy dieťaťa.

GALT Auto plné hier

GALT Auto plné hier

Hodnotenie: 4,5
99,99 € 76,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Látkové nafukovacie pretekárske vozidlo s odnímateľnou elektronickou palubnou doskou je skvelé hracie centrum pre najmenších. Dieťa sa v aute zabaví vďaka zvukom motora, rádia alebo pripevneného zrkadla.

GALT Veľké podlahové puzzle - dinosaury
19,90 € 16,20 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich celých dinosaurov napomáha k lepšiemu zostaveniu obrázku.

GALT Zrkadlo poznania

GALT Zrkadlo poznania

Hodnotenie: 4,4
27,41 € 24,67 €

Prvé zrkadlo pre vaše bábätko mu pomôže rozvíjať svoje zmysly. Urýchli jeho rozvoj koordinácie a zraku. Navyše je vybavené prehrávačom, takže rozvíja aj detský sluch. Zrkadlo sa dá položiť na zem aj uchytiť do postieľky.

GALT Dětská knížka
5,99 €

DĚTSKÁ KNÍŽKA

Knížka je vyrobena z příjemného měkkého materiálu.

GALT Detská ohrádka 3 v 1
101,90 €

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Galt Detská ohrádka 3v1 je nafukovacia ohrádka v tvare kruhu. Je skvelým miestom k hre i odpočinku pre najmenších Vhodná pre deti od narodenia. Neskôr môžete použiť aj ako skvelé miesto na hranie.

GALT Magické puzzle - rozprávkový palác 2
14,78 € 11,30 €

Zábavné detské magické puzzle. Prináša dvojaký druh zábavy, jednak sa deti bavia pri samotnom skladaní a potom aj tým že trením odkrývajú prekvapenie pod začiernenými kúskami. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.

GALT 4 puzzle v krabici - Džungle
8,51 €

Puzzle pomáhá vašemu dítěti ve zdokonalení motorických schopností.

Jednotlivé skládačky jsou složeny ze čtyř, šesti, osmi a dvanácti dílků. Baleno v praktickém kufříku.Upozornění – vhodné pro děti od 3 let.

GALT Barvy na obličej
5,99 €

Barvy na obličej Galt je jedinečná souprava, která ti přinese tu pravou zábavu s tvými kamarády! Jdeš na hokej, na oslavu nebo máš prostě chuť vyzkoušet něco nového?

GALT Dětská ohrádka 3 v 1
105,84 €

Dětská ohrádka může sloužit jako kruh, do kterého položíte dítě, zajistíte ho speciálními pásy a dítě může odpočívat.

GALT Magické náramky 3.
5,99 €

Vyrobte si 6 originálních kovových šperků za pomocí 300 různých korálků.

Balení obsahuje:
- 9 přívěsků
- náramek
- řetízek
- 300 různých korálků
- umělohmotnou jehlu
- bavlnu
- návod v angličtině.

GALT Magické puzzle – hrad 2
14,78 € 11,30 €

Zábavné detské magické puzzle s motívom hradu. Prináša dvojaký druh zábavy, jednak sa deti bavia pri samotnom skladaní a potom aj tým že trením odkrývajú prekvapenie pod začiernenými kúskami. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaľovaniu ich motorických schopností.

GALT Puzzle pre najmenších - domáci maznáčikovia 2
7,90 € 7,50 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom domácich maznáčikov. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.

GALT Spojovací stavebnice
8,75 €

Sestavte širokou škálu modelů s veselou barevnou stavebnicí od výrobce Galt.

Postav barevná zvířátka, větrný mlýn nebo cokoliv dle vlastní fantazie.

Balení obsahuje: 72 dílků v šesti rů…

GALT Veľké podlahové puzzle - mesto
17,71 € 15,10 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Tridsať veľkých dielikov do seba skvele zapadá a pomáhajú dieťaťu v zlepšení jeho motorických schopností a zručností. Ďalších osem dielikov, znázorňujúcich dopravné prostriedky alebo napríklad kolotoč, slúži k lepšiemu zostavenie obrázku a tiež pre samostatné hranie.

GALT Detská trampolína

GALT Detská trampolína

Hodnotenie: 4,7
109,76 € 103,88 €

Detská trampolína pre zábavu a povzbudenie deti na cvičenie. Trampolína má ľahko ovládateľné držadlo, ktoré uľahčia skákanie začiatočníkov. Je vyrobená z kvalitného klimaticky odolného materiálu a oceľová konštrukcia je potiahnutá lakom.

GALT 4 Puzzle v krabici - Dinosauři
8,87 €

Puzzle Dinosauři od značky Galt je vhodné pro všechny děti od 3 let.

Balení obsahuje set 4 skládaček, každá má jiný počet dílků.
Jednotlivé skládačky jsou složeny ze 12, 16…

GALT 4 Puzzle v krabici - Víly
13,44 €

Puzzle Víly od značky Galt je vhodné pro všechny děti od 3 let.

Balení obsahuje set skládaček, každá má jiný počet dílků.

Jednotlivé skl&aacute…

GALT Animal Soundtrack
10,07 €

Originální hra. Přiřaďte každodenní zvuky k barevným obrázkům. CD, 4 hrací tabulky s 36zvukovými nahrávkami, 40 počítadel.

GALT Auto plné her
74,39 €

Auto má bezpečnou odnímatelnou elektronickou palubní desku, vlastní volant, klíč, klakson, rádio s melodií, zrcátko, kola apod. Vydává zvuk motoru a troubí.

Tato hračka je bezpečná a ideální pro podpoření hmatových, zrakových i zvukových vjemů dítěte.

GALT Dětská knížka s kousátkem - Džungle
11,15 €

Na přední straně naleznete pískací hlavu kravičky pro ještě větší zábavu vašeho dítěte.

Každá stránka je vyplněna speciální šustící hmotou a navíc na ní nalez…

GALT Dětská kuličková dráha
61,43 €

Malé děti si s touto dráhou užijí spoustu zábavy a budou přitom zdokonallovat své motorické dovednosti, odhad nebo základy příčiny a následku.

Dráha je vyrobená z kvalitního plastu a je snad omyvateln…

GALT Dětská ohrádka 2 v 1
70,07 €

Dětská ohrádka může sloužit jako kruh, do kterého položíte dítě, zajistíte ho speciálními pásy a dítě může odpočívat. Nebo můžete ohrádku využít jako hrací místo, ve kterém může dítě poznávat zvířátka na ohrádce, poslouchat zvuky, poznávat tvary a materiály a rzšiřovat si tak veškeré vnímání.

GALT Dětská ohrádka s hrazdičkou - Farma
98 €

Mesiac bábätiek: Elektronické predplatné časopisu Maminka na pol roka zadarmo k nákupu tohto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 alebo do vypredania zásob)!

Galt Dětská ohrádka s hrazdičkou Farma 3 je látková nafukovací ohrádka ve tvaru kruhu. Je skvělá ke hře i odpočinku pro nejmenší, vhodná od narození.

GALT Dětská ohrádka s hrazdičkou - farma 3
64,19 €

Jedinečná ohrádka s motivem farmy vhodná pro odpočinek nebo hru! Díky mnoha aktivním prvkům prožije Vaše dítě nejen fantastickou zábavu, ale také poznávání hmatových, zrakových i zvukových vjemů! Balení obsahuje nafukovací ohrádku, samostojící ramena a 4 zajímavé hračky na zavěšení do prostoru.

GALT Dětská podložka pod bříško
28,43 €

Nafukovací podložka je pokrytá látkou a je tak příjemným podkladem pod bříško dítěte pří zkoumání hraček připevněných na podložce.

Šířka: 40 cm

GALT Dětské klenotnictví 2.
12,81 € 10,90 €

Kreativní souprava korálků a doplňků pro výrobu šperků. Souprava je praktickém boxu s držátkem. S touto soupravou můžeš vyrobit nepřeberné množství šperků a doplňků záleží jen na fantazii.

GALT Dětské klenotnictví 2.
9,47 €

Balení obsahuje:
300 roztříděných korálků pro výrobu spousty dětských šperků
nalepovací drahokamy
2 párů klipsů
2 kroužky
2 sponky do vlasů
hedvábné šňůrky
pěnové podložky
třpytky
lepidlo
návod v angličtině

GALT Když je kočka pryč…
10,07 €

Posledný kus za túto cenu!

Balení obsahuje:
24 karet
barevné házecí kostky
kelímek na kostky
anglický návod

GALT Loutka zvířátka - pejsek
5,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Pokud přesunete měkkou tyč nahoru, objeví se pejsek. Jakmile tyč přesunete směrem dolu, pejsek zmizí. Tuto hračku děti doslova milují.

Spoločnosť GALT vznikla roku 1836. Od tej doby sa stala jednou z najúspešnejších svetových spoločností na trhu hračiek a vzdelávacích pomôcok pre deti.

Produkty GALT sú špeciálne navrhnuté pre vzdelávanie detí všetkých vekových kategórií. Od základných motorických schopností až po výučbu anglického jazyka. Firma venuje maximálnu pozornosť kvalite a bezpečnosti výrobkov. Všetky produkty spĺňajú tie najprísnejšie európske normy a svojou kvalitou sa radia k absolútnej špičke na trhu.

Spoločnosť GALT vznikla roku 1836. Od tej doby sa stala jednou z najúspešnejších svetových spoločností na trhu hračiek a vzdelávacích pomôcok pre deti.

Produkty GALT sú špeciálne navrhnuté pre vzdelávanie detí všetkých vekových kategórií. Od základných motorických schopností až po výučbu anglického jazyka. Firma venuje maximálnu pozornosť kvalite a bezpečnosti výrobkov. Všetky produkty spĺňajú tie najprísnejšie európske normy a svojou kvalitou sa radia k absolútnej špičke na trhu.