GALT Veľké podlahové puzzle - mesto
19,10 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Tridsať veľkých dielikov do seba skvele zapadá a pomáhajú dieťaťu v zlepšení jeho motorických schopností a zručností. Ďalších osem dielikov, znázorňujúcich dopravné prostriedky alebo napríklad kolotoč, slúži k lepšiemu zostavenie obrázku a tiež pre samostatné hranie.

GALT Detská podložka pod bruško-17%
23,12 € 19 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkučká nafukovacia podložka v tvare polmesiaca je pokrytá látkou, a je tak príjemným podkladom pod bruško dieťaťa prí skúmaní hračiek pripevnených na podložke.

GALT 4 puzzle v krabici - Džungľa
8,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Puzzle pre deti s motívom džungle sa stanú perfektnou zábavou na všetky dni. Balenie obsahuje štyri obrázky. Každý obrázok sa ale skladá z iného počtu dielov – z 12, 16, 20 a 24 dielikov – takže deti môžu začínať s ľahšou skladačkou a môžu pokračovať v tej ťažšej.

GALT Veľké podlahové puzzle - Zábavný park
15,65 € 14,90 €

Nádherne ilustrované podlahové puzzle prináša deťom jedinečnú zábavu, ktorú by mohli zažiť v krásnom zábavnom parku! 30 veľkých dielikov do seba presne zapadá a pomáha vášmu dieťaťu v zdokonalení motorických schopností. 8 dielikov znázorňuje kompletné atrakcie a tým pomáha dieťaťu v zostavení.

GALT Vodná mágia v darčekovej sade
22,70 € 19,10 €

Objav s touto sadou veľa krásnych obrázkov a vzorov pomocou kúzelného vodného pera. Chceš objaviť tajné obrázky a vzory? Naplň pero vodou a začni kresliť perom po ľahko viditeľnom obrázku alebo vzoru. Každým tvojím ťahom sa začnú objavovať časti obrázku viac a viac až nakoniec uvidíš celý obrázok v žiarivých farbách.

GALT Detská knižka s hryzátkom - na farme
12,20 €

Osem stránok plných dobrodružstiev vo farebnej, detskej, látkovej knižke s hryzátkom pre najmenšie. Vďaka rôznym látkovým materiálom a zvukom, ktoré zvieratká vydávajú, farebná knižka podporuje hmatové, zrakové a zvukové vnemy dieťaťa. Knižka obsahuje aj hryzátko na uľahčenie prerezania zubov.

GALT Vodné mágie - Autá
9,50 €

Nádherne spracované magické omaľovanky pre deti! Použite kúzelné vodné pero, prejdite s ním po obrázku a sledujte, ako sa obrázok začne vyfarbovať! Po chvíľke sa farby zase vytratia a môžete vyfarbovať znova.

GALT Veľké podlahové puzzle – na farme, 30 ks
15,65 € 15,30 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúceho pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich kompletné zvieratká k lepšiemu zostaveniu obrázku.

GALT Veľké podlahové puzzle - na stavenisku
15,65 € 13,70 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Tridsať veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zlepšení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich celé stavebné stroje k lepšiemu zostaveniu obrázku.

GALT Penové kocky-16%

GALT Penové kocky

Hodnotenie: 4,5
21,53 € 17,90 €

Vaše dieťa čakajú hodiny fantastickej zábavy a dobrodružstva so šiestimi mäkkými rôznofarebnými kockami so zaujímavými obrázkami. Vďaka obrázkom budú deti poznávať nové veci zo všedného života i cvičiť motorické schopnosti!

GALT Detská trampolína

GALT Detská trampolína

Hodnotenie: 4,4
109,76 € 103,88 €

Detská trampolína pre zábavu a povzbudenie deti na cvičenie. Trampolína má ľahko ovládateľné držadlo, ktoré uľahčia skákanie začiatočníkov. Je vyrobená z kvalitného klimaticky odolného materiálu a oceľová konštrukcia je potiahnutá lakom.

GALT Vodné mágie - Jednorožci
8,70 € 8 €

Nádherne spracované magické maľovanky pre deti! Použite čarovné vodné pero, prejdite s ním po obrázku a sledujte, ako sa obrázok začne vyfarbovať! Po chvíľke sa farby zase vytratia a môžete vyfarbovať znova.

GALT Náramky priateľstva
7,90 €

Vytvor si s kamarátmi náramky priateľstva. Náramok môžeš upliesť pomocou bavlniek alebo hodvábne stužky. Môžeš tvoriť rôzne vrkôčiky a zapletať do nich nádherné korálky, ktoré môžeš dokonca polepiť samolepkami. Náramok potom môžeš venovať najlepšej kamarátke alebo kamarátovi alebo si ich môžete vyrobiť navzájom. Je to super zábava!

GALT Vodná mágia - Farma

GALT Vodná mágia - Farma

Hodnotenie: 4,7
9,90 €

Nádherne spracované magické maľovanky pre deti! Použite kúzelné vodné pero, prejdite s ním po obrázku a sledujte, ako sa obrázok začne vyfarbovať! Po chvíľke sa farby zase vytratia a môžete vyfarbovať znova.

GALT Vodné mágie - Zvieratká
9,90 €

Nádherne spracované magické maľovanky pre deti! Použite kúzelné vodné pero, prejdite s ním po obrázku a sledujte, ako sa obrázok začne vyfarbovať! Po chvíľke sa farby zase vytratia a môžete vyfarbovať znova.

GALT Vyrob si vlastné blahoželania 2.-18%
19,57 € 15,90 €

Poteš svojich blízkych krásnym blahoželaním vlastnej výroby, vďaka tejto súprave si môžete vyrobiť 10 nádherných narodeninových blahoželaní. Vďaka tejto sade si deti rozvíjajú vlastnú fantáziu a kreativitu a to všetko formou hrania

GALT Puzzle pre najmenších - dopravné prostriedky 2
7,80 € 7,60 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom dopravných prostriedkov. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

GALT Sada na šitie

GALT Sada na šitie

Hodnotenie: 4
29,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekná sada na šitie pre deti. Pomocou jednoduchých stehov sa deti naučia šiť a to zábavnou formou. Doba na precvičovanie trpezlivosti, kreativity a zručnosti. Všetko potrebné je uložené v krásnom kufríku.

GALT Moja dievčenská šperkovnica
15,10 € 14,90 €

Každá malá slečna potrebuje svoju vlastnú šperkovnicu, kam by si uložila svoje tajné poklady. Ozdob si šperkovnicu v tvare srdca trblietavými nalepovacími drahokamami a vytvor si tak svoj vlastný originálny dizajn. Krásna šperkovnica so zrkadielkom iste poteší nejednu malú parádnicu.

GALT Vodná mágie - Dinosaury
9,10 €

Nádherne spracované magické maľovanky pre deti! Použite kúzelné vodné pero, prejdite s ním po obrázku a sledujte, ako sa obrázok začne vyfarbovať! Po chvíľke sa farby zase vytratia a môžete vyfarbovať znova.

GALT Zrkadlo poznania

GALT Zrkadlo poznania

Hodnotenie: 4,6
27,41 € 24,67 €

Posledný kus za túto cenu!

Prvé zrkadlo pre vaše bábätko mu pomôže rozvíjať svoje zmysly. Urýchli jeho rozvoj koordinácie a zraku. Navyše je vybavené prehrávačom, takže rozvíja aj detský sluch. Zrkadlo sa dá položiť na zem aj uchytiť do postieľky.

GALT Vyrob si šperky s príveskami
7,90 €

Vytvor si náramky a náhrdelníky s krásnymi príveskami vďaka tejto úžasnej sade! Na špeciálny povrázok stačí rozlične navliecť korálky, prívesok alebo aj viac príveskov, zaviazať a náramok, či náhrdelník je hotový. Kreativite sa tu medze rozhodne nekladú!

GALT Prvý Maňásková knižka
20,33 € 17,20 €

Prvá Maňásková knižka s 5 prstovými bábkami, ktorú si deti zamilujú! Každá stránka obsahuje kapsičku pre maňušky. Knižka je s motívom zvieratiek z farmy a ich domovov. Hračka podporuje hmatové, sluchové a zrakové vnemy dieťaťa.

GALT Puzzle pre najmenších - domáci maznáčikovia 2
8 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom domácich maznáčikov. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.

GALT Vyrob si čelenku
13,79 €

Nyní si můžete vyrobit čelenku do vlasů dle vlastní fantazie. Parádní čelenku vytvoříte pomocí barevných pásků, korálků a květin.

GALT Namaľuj si pokladničku-17%
18,80 € 15,60 €

Krásne keramické kasičky na peniaze v tvare prasiatka sú perfektné pre maľovanie. Každý z nás sa totiž musí naučiť šetriť a práve vlastná pokladnička tomu môže veľmi pomôcť! Navyše si tieto pokladničky môže každý pomaľovať podľa seba alebo tiež podľa predlohy.

GALT 4 Puzzle v krabici - farma
8 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 4 rozdielne skladačky s motívom zvieratiek na farme, ktoré sú zložené zo štyroch, šiestich, ôsmich alebo dvanástich dielikov. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 3 rokov.

GALT Ušije si žabičku-24%

GALT Ušije si žabičku

Hodnotenie: 5
11,65 € 8,80 €

Jedinečná kreatívne šijacie sada Galt, s ktorou si deti môžu vyrobiť krásnu žabičku. Jednoducho zošijú plstené kúsky, pridajú ozdôbky a vytvarujú žabičku výplní.

GALT Detská ohrádka - Farma
54,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Galt Detská ohrádka Farma 3 je látková nafukovacia ohrádka v tvare kruhu. Je skvelým miestom k hre i odpočinku pre najmenších, vhodná od narodenia.

GALT Detská ohrádka s hrazdičkou - Farma-57%
98 € 42,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Galt Detská ohrádka s hrazdičkou Farma 3 je látková nafukovacia ohrádka v tvare kruhu. Je skvelá k hre i odpočinku pre najmenších, vhodná od narodenia.

GALT Auto plné hier-22%

GALT Auto plné hier

Hodnotenie: 4,7
99,99 € 77,90 €

Látkové nafukovacie pretekárske vozidlo s odnímateľnou elektronickou palubnou doskou je skvelé hracie centrum pre najmenších. Dieťa sa v aute zabaví vďaka zvukom motora, rádia alebo pripevneného zrkadla.

GALT Sada na nehty 3.
7,55 €

Nalakuj si své nehty barevným lakem, přidej ozdoby, flitry nebo lesklé nálepky. Na ruce můžeš použít krásně barevné tetování.

GALT Vodní magie - Jednorožci
9,23 €

Posledný kus za túto cenu!

Nádherně zpracované magické omalovánky pro děti!

Použijte vodní pero, přejeďte s ním po obrázku a sledujte, jak se obrázek začne vybarvovat!

Po chvilce se barvy zase vytratí. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

GALT Pěnová modelína - zvířátka
19,43 €

3 kerámická zvířátka z džungle, které děti mohou díky pěnové modelíně obléct do pestrých barev!

Modelína drží u sebe, ale nenalepí se na ruce, proto se rodiče nemusí bát, že děti nadělají nepořádek.- 6 barev (6 × 14g)

- 3 keramická zvířátka (7cm x 8cm x 11cm) …

GALT Trampolína pre najmenších
72,70 € 62,90 €

Ideálna prvá trampolína pre batoľatá a malé deti, s ktorou si užijú veľa zábavy. Trampolína má ľahko ovládateľné držadlo, ktoré uľahčí prvé skákanie. Je vhodná ako pre domáce tak i vonkajšie použitie.

GALT Dětská knížka s kousátkem - Džungle
11,03 €

Na přední straně naleznete pískací hlavu kravičky pro ještě větší zábavu vašeho dítěte.

Každá stránka je vyplněna speciální šustící hmotou a navíc na ní nalez…

GALT Magické puzzle – pohádkový palác 2*
11,63 €

Posledný kus za túto cenu!

  • Magické puzzle s motivem pohádkového paláce
  • Rozměry: 40×55 cm
  • Obsahuje 50 dílků
  • Z toho 15 magických, po setření se ukáže jejich obsah
  • Rozvíjí trpělivost, kreativitu a jemnou motoriku
GALT Navlékací kotoučky 2.
9,23 €

20 kotoučků ve 4 barvách s provázkem pro podporu koordinace ruka-oko. Vhodné pro procvičování počtů, rozpoznávání barev, koordinace při navlékání.

Vyrobeno z pevného odolného plastu. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

GALT Sada nehtové studio
20,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusní sada, díky které si vytvoříš parádní nehty s úžasnými vzory. Nehty si nalakuj a můžeš je vyzdobit samolepkami, samolepícími kamínky, třpytivým lakem a nebo pomalovat speciálními pery a vytvořit zajímavé vzory, které nikdo jiný nemá.

GALT Soundtracks
11,15 €

Posledný kus za túto cenu!

30 zvířátek je přivedeno k životu pomocí výrazných fotografií a reálných zvukových nahrávek. CD, 4 hrací karty a 40 počítadel. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

GALT Vodní magie - Dinosauři
11,03 €

Posledný kus za túto cenu!

Chceš objevit dinosaury, kteří žili na zemi před miliony let? Naplň pero vodou a začni kreslit perem po lehce viditelném obrázku. Každým tvým tahem se začnou objevovat části obrázku víc a víc až nakonec uvidíš celý obrázek v zářivých barvách.

GALT Vodní magie - Džungle
9,23 €

Chceš objevit zvířátka v knize? Naplň pero vodou a začni kreslit perem po lehce viditelném obrázku. Každým tvým tahem se začnou objevovat části obrázku víc a víc až nakonec uvidíš celý obrázek v zářivých barvách. Chceš vytvořit třeba zebru s břichem krokodýla?

GALT Vodní magie - Safari
11,51 €

Posledný kus za túto cenu!

Magické vodní omalovánky – SafariNádherně zpracované magické omalovánky pro děti! Použijte vodní pero, přejeďte s ním po obrázku a sledujte, jak se obrázek začne vybarvovat!

GALT Vodní magie - Vílí přátelé
9,23 €

Posledný kus za túto cenu!

Objev vílí přátele pomocí kouzelného vodního pera.Chceš objevit vílí přátele? Naplň pero vodou a začni kreslit perem po lehce viditelném obrázku.

GALT Veselé kuželky

GALT Veselé kuželky

Hodnotenie: 4,3
29,37 € 27,41 €

Kolky – zvieratká v tvare kolkov, v pestrých veselých farbách, vydávajúce zvukové efekty

GALT Veľká hracia deka - farma
39,30 €

Priestranná farebná deka ponúka veľa aktívnych prvkov, ktoré rozvíjajú jemnú detskú motoriku. Veľká multi-zmyslová hracia deka so 6 farebnými zvieratkami z farmy je ideálnym miestom pre oddych i zábavu malých detí.

GALT Keramická dielňa-28%
19,34 € 13,90 €

Vyrob a vymaľuj si rôzny keramický riad s touto sadou. Nauč sa základnej techniky keramiky a vytvor si hrnčeky, vázy, misky, tanieriky. Potom ich ozdob farebnými keramickými farbami.

GALT Sada vyšívania

GALT Sada vyšívania

Hodnotenie: 4
30,97 € 26,90 €

Naučte sa s touto rôznofarebnou sadou všetky vyšívacie techniky a vyrobte si pomocou tejto súpravy na vyšívanie krásne originálne dekorácie alebo darčeky. Ozdobte svoj svet pomocou vlastnej predstavivosti.

Spoločnosť GALT vznikla roku 1836. Od tej doby sa stala jednou z najúspešnejších svetových spoločností na trhu hračiek a vzdelávacích pomôcok pre deti.

Produkty GALT sú špeciálne navrhnuté pre vzdelávanie detí všetkých vekových kategórií. Od základných motorických schopností až po výučbu anglického jazyka. Firma venuje maximálnu pozornosť kvalite a bezpečnosti výrobkov. Všetky produkty spĺňajú tie najprísnejšie európske normy a svojou kvalitou sa radia k absolútnej špičke na trhu.

Spoločnosť GALT vznikla roku 1836. Od tej doby sa stala jednou z najúspešnejších svetových spoločností na trhu hračiek a vzdelávacích pomôcok pre deti.

Produkty GALT sú špeciálne navrhnuté pre vzdelávanie detí všetkých vekových kategórií. Od základných motorických schopností až po výučbu anglického jazyka. Firma venuje maximálnu pozornosť kvalite a bezpečnosti výrobkov. Všetky produkty spĺňajú tie najprísnejšie európske normy a svojou kvalitou sa radia k absolútnej špičke na trhu.