GALT Prvý Maňásková knižka
20,33 €

17,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Prvá Maňásková knižka s 5 prstovými bábkami, ktorú si deti zamilujú! Každá stránka obsahuje kapsičku pre maňušky. Knižka je s motívom zvieratiek z farmy a ich domovov. Hračka podporuje hmatové, sluchové a zrakové vnemy dieťaťa.


GALT 4 Puzzle v krabici - Dinosaury
7,37 €

6,50 €

Puzzle pre deti, ktoré obsahuje set 4 skladačiek s motívom dinosaurov. Toto puzzle pomáha vášmu dieťaťu v zdokonalení motorických schopností! Balené v praktickom kufríku.


GALT 4 Puzzle v krabici - dopravné prostriedky
7,90 €
7,30 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 4 rozdielne skladačky s motívom dopravných prostriedkov, ktoré sú zložené zo štyroch, šiestich, ôsmich alebo dvanástich dielikov. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.


GALT 4 Puzzle v krabici - farma
7,90 €

7,10 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 4 rozdielne skladačky s motívom zvieratiek na farme, ktoré sú zložené zo štyroch, šiestich, ôsmich alebo dvanástich dielikov. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 3 rokov.


GALT 4 Puzzle v krabici - Víly
7,37 €

6,10 €

Puzzle pre deti, ktoré obsahuje set 4 skladačiek s motívom víl v rôznych prostrediach. Toto puzzle pomáha vášmu dieťaťu v zdokonalení motorických schopností! Balené v praktickom kufríku.


GALT Magické puzzle – hrad 2
14,78 €

10,10 €

Zábavné detské magické puzzle s motívom hradu. Prináša dvojaký druh zábavy, jednak sa deti bavia pri samotnom skladaní a potom aj tým že trením odkrývajú prekvapenie pod začiernenými kúskami. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaľovaniu ich motorických schopností.


GALT Magické puzzle – pirátská loď 2
14,78 €

11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavné detské magické puzzle s motívom pirátov. Prináša dvojaký druh zábavy, jednak sa deti bavia pri samotnom skladaní a potom aj tým že trením odkrývajú prekvapenie pod začiernenými kúskami.. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.


GALT Magické puzzle - rozprávkový palác 2
14,78 €

11,60 €

Zábavné detské magické puzzle. Prináša dvojaký druh zábavy, jednak sa deti bavia pri samotnom skladaní a potom aj tým že trením odkrývajú prekvapenie pod začiernenými kúskami. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.


GALT Magické puzzle - strašidelný dom 2
14,78 €

12,40 €

Zábavné detské magické puzzle s motívom strašidelného domu. Prináša dvojaký druh zábavy, jednak sa deti bavia pri samotnom skladaní a potom aj tým že trením odkrývajú prekvapenie pod začiernenými kúskami. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.


GALT Puzzle pre najmenších - domáci maznáčikovia 2
7,90 €

6,40 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom domácich maznáčikov. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.


GALT Puzzle pre najmenších - dopravné prostriedky 2
7,90 €

6,80 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom dopravných prostriedkov. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.


GALT Puzzle pre najmenších - zvieratká na farme 2
7,90 €

6,90 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom zvieratiek na farme. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.


GALT Puzzle pre najmenších - zvieratká v džungli 2
7,90 €

7 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom zvieratiek v džungli. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.


GALT Veľké podlahové puzzle - dinosaury
19,90 €

16,30 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich celých dinosaurov napomáha k lepšiemu zostaveniu obrázku.


GALT Veľké podlahové puzzle - mesto
17,71 €

15,50 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Tridsať veľkých dielikov do seba skvele zapadá a pomáhajú dieťaťu v zlepšení jeho motorických schopností a zručností. Ďalších osem dielikov, znázorňujúcich dopravné prostriedky alebo napríklad kolotoč, slúži k lepšiemu zostavenie obrázku a tiež pre samostatné hranie.


GALT Veľké podlahové puzzle - na stavenisku
18,99 €

16,30 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Tridsať veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zlepšení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich celé stavebné stroje k lepšiemu zostaveniu obrázku.


GALT Velké podlahové puzzle – zvířátka v džungli
19,90 €

16,30 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich kompletné zvieratká k lepšiemu zostaveniu obrázku.


GALT Puzzle dopravná zápcha
15,88 €

13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada 10 puzzlí, ktoré dohromady dávajú výjav cestnej zápchy. Rozvíja zmysly a predstavivosť dieťaťa a sú vybavené tlačidlom klaksónu, vďaka ktorému si bude dieťa pripadať ako v skutočnej zápche.


GALT Dlhé podlahové puzzle - Džungľa
15,89 €

12,80 €

Penové podlahové puzzle pre deti s motívom džungle a zvukovými efektmi. Extra dlhé podlahové puzzle so zvieratkami z džungle sa skladá z desiatich dielov. Nielen, že si deti užijú zábavu, ale rozvíjajú aj svoje schopnosti. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


GALT Auto plné hier

GALT Auto plné hier

Hodnotenie: 4,5
99,99 €

79,90 €
+ doprava zadarmo

Látkové nafukovacie pretekárske vozidlo s odnímateľnou elektronickou palubnou doskou je skvelé hracie centrum pre najmenších. Dieťa sa v aute zabaví vďaka zvukom motora, rádia alebo pripevneného zrkadla.


GALT Detská knižka s hryzátkom - na farme
10,33 €

7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Osem stránok plných dobrodružstiev vo farebnej, detskej, látkovej knižke s hryzátkom pre najmenšie. Vďaka rôznym látkovým materiálom a zvukom, ktoré zvieratká vydávajú, farebná knižka podporuje hmatové, zrakové a zvukové vnemy dieťaťa. Knižka obsahuje aj hryzátko na uľahčenie prerezania zubov.


GALT Detská ohrádka 3 v 1
100,74 €

72,90 €

Galt Detská ohrádka 3v1 je nafukovacia ohrádka v tvare kruhu. Je skvelým miestom k hre i odpočinku pre najmenších Vhodná pre deti od narodenia. Neskôr môžete použiť aj ako skvelé miesto na hranie.


GALT Detská ohrádka - Farma
47,96 €

38,90 €

Galt Detská ohrádka Farma 3 je látková nafukovacia ohrádka v tvare kruhu. Je skvelým miestom k hre i odpočinku pre najmenších, vhodná od narodenia.


GALT Dětská ohrádka s hrazdičkou - Farma
92,99 €

81,90 €
+ doprava zadarmo

Galt Dětská ohrádka s hrazdičkou Farma 3 je látková nafukovací ohrádka ve tvaru kruhu. Je skvělá ke hře i odpočinku pro nejmenší, vhodná od narození.


GALT Detská podložka pod bruško
23,12 €

20,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkučká nafukovacia podložka v tvare polmesiaca je pokrytá látkou, a je tak príjemným podkladom pod bruško dieťaťa prí skúmaní hračiek pripevnených na podložke.


GALT Keramická dielňa
19,34 €

17,02 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyrob a vymaľuj si rôzny keramický riad s touto sadou. Nauč sa základnej techniky keramiky a vytvor si hrnčeky, vázy, misky, tanieriky. Potom ich ozdob farebnými keramickými farbami.


GALT Módne pletenie
30,97 €

27,10 €

V tomto kufríku nájdeš všetko potrebné pre vytvorenie kabelky, prstienka, náhrdelníka alebo príveskov. Ideálna sada pre prvé krôčiky v pletení s jednoduchými vzormi a sprievodcom krok za krokom.


GALT Penové kocky

GALT Penové kocky

Hodnotenie: 4,5
18,99 €

15,20 €

Vaše dieťa čakajú hodiny fantastickej zábavy a dobrodružstva so šiestimi mäkkými rôznofarebnými kockami so zaujímavými obrázkami. Vďaka obrázkom budú deti poznávať nové veci zo všedného života i cvičiť motorické schopnosti!


GALT Sada na pletenie
30,90 €

Pekná sada na šitie pre deti. Pomocou jednoduchých stehov sa deti naučia šiť a to zábavnou formou. Doba na precvičovanie trpezlivosti, kreativity a zručnosti. Všetko potrebné je uložené v krásnom kufríku.


GALT Sada na šitie

GALT Sada na šitie

Hodnotenie: 5
29,59 €

Pekná sada na šitie pre deti. Pomocou jednoduchých stehov sa deti naučia šiť a to zábavnou formou. Doba na precvičovanie trpezlivosti, kreativity a zručnosti. Všetko potrebné je uložené v krásnom kufríku.


GALT Sada vyšívania
30,97 €

27,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Naučte sa s touto rôznofarebnou sadou všetky vyšívacie techniky a vyrobte si pomocou tejto súpravy na vyšívanie krásne originálne dekorácie alebo darčeky. Ozdobte svoj svet pomocou vlastnej predstavivosti.


GALT Upleť si koťátko
11,65 €

Jedinečná kreativní sada, s kterou si děti mohou snadno uplést své vlastní roztomilé koťátko. Naučí se pracovat i s vyšívacími nitěmi, přidá se výplň a koťátko je na světě!


GALT Ušij si králíčka
11,65 €

Jedinečná kreativní šicí sada Galt, se kterou si děti mohou vyrobit krásného králíčka. Jednoduše sešijí plstěné kousky, přidají ozdobičky a vytvarují králíčka výplní.


GALT Ušij si pejska
11,65 €

Jedinečná kreativní šicí sada Galt, se kterou si děti mohou vyrobit krásného pejska. Jednoduše sešijí plstěné kousky, přidají ozdobičky a vytvarují pejska výplní.


GALT Ušij si žabičku
11,65 €

Jedinečná kreativní šicí sada Galt, se kterou si děti mohou vyrobit krásnou žabičku. Jednoduše sešijí plstěné kousky, přidají ozdobičky a vytvarují žabičku výplní.


GALT Veľká detská knižka Tedyho deň
11,59 €

9,90 €

Farebná veľká detská látková knižočka pre najmenších obsahuje 8 stránok plných dobrodružstiev pre Vaše dieťa. Každá stránka je vyplnená šuštiacou hmotou a naviac na nej nájdete aktívny prvok, ktorý vydáva hrkajúce zvuky.


GALT Veselé kuželky

GALT Veselé kuželky

Hodnotenie: 5
41,30 €

21,07 €

Posledný kus za túto cenu!

Kolky – zvieratká v tvare kolkov, v pestrých veselých farbách, vydávajúce zvukové efekty


GALT Zrkadlo poznania

GALT Zrkadlo poznania

Hodnotenie: 4
25,87 €

22,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Prvé zrkadlo pre vaše bábätko mu pomôže rozvíjať svoje zmysly. Urýchli jeho rozvoj koordinácie a zraku. Navyše je vybavené prehrávačom, takže rozvíja aj detský sluch. Zrkadlo sa dá položiť na zem aj uchytiť do postieľky.


GALT Dětské klenotnictví 2.
12,81 €
11,64 €

Kreativní souprava korálků a doplňků pro výrobu šperků. Souprava je praktickém boxu s držátkem. S touto soupravou můžeš vyrobit nepřeberné množství šperků a doplňků záleží jen na fantazii.


GALT Moje první šití
9,70 €

Jedinečná kreativní sada se vším, co potřebuješ k naučení základů šití! Díky originálnímu stylu a připraveným šablonám budou pro Tebe první kroky v šití opravdovým dobrodružstvím!


GALT Veľká hracia deka - farma
37 €

29,90 €

Priestranná farebná deka ponúka veľa aktívnych prvkov, ktoré rozvíjajú jemnú detskú motoriku. Veľká multi-zmyslová hracia deka so 6 farebnými zvieratkami z farmy je ideálnym miestom pre oddych i zábavu malých detí.


GALT 100 Puzzle v krabici - Dinosaury
14,78 €
13,40 €

Krásne, ilustrované puzzle 100 dielikov prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Puzzle s motívom dinosaurov vyobrazuje život dinosaurov, druhy dinosaurov a prostredie, v ktorom dinosaury žili.


GALT 100 Puzzle v krabici - Piráti
14,78 €
13,40 €

Krásne, ilustrované puzzle 100 dielikov prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Puzzle s motívom pirátov vyobrazuje život týchto banditov morských diaľok, ich loď, ostrov aj morský život.


GALT 100 Puzzle v krabici - Safari
14,78 €
13,40 €

Krásne, ilustrované puzzle 100 dielikov prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Puzzle s motívom Safari vyobrazuje život zvieratiek v tomto africkom prostredí. Na Safari bývajú aj ľudia v domčeku na strome a jazdia autom na prehliadky.


GALT Veľké podlahové puzzle – na farme, 30 ks
19,99 €

15,50 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúceho pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich kompletné zvieratká k lepšiemu zostaveniu obrázku.


GALT Šťastné kocky

GALT Šťastné kocky

Hodnotenie: 4,5
18,99 €

15,50 €

Veľké skladacie kocky, ktoré si vaše dieťa doslova zamiluje! Na celkom 8 kockách sa deti naučia poznávať 12 druhov zvieratiek, osvoja si základy manipulácie s predmetmi a hlavne sa budú pri ich skladaní báječne baviť. Kocky sú navzájom pospájané z jednej strany.


Spoločnosť GALT vznikla roku 1836. Od tej doby sa stala jednou z najúspešnejších svetových spoločností na trhu hračiek a vzdelávacích pomôcok pre deti.

Produkty GALT sú špeciálne navrhnuté pre vzdelávanie detí všetkých vekových kategórií. Od základných motorických schopností až po výučbu anglického jazyka. Firma venuje maximálnu pozornosť kvalite a bezpečnosti výrobkov. Všetky produkty spĺňajú tie najprísnejšie európske normy a svojou kvalitou sa radia k absolútnej špičke na trhu.

Spoločnosť GALT vznikla roku 1836. Od tej doby sa stala jednou z najúspešnejších svetových spoločností na trhu hračiek a vzdelávacích pomôcok pre deti.

Produkty GALT sú špeciálne navrhnuté pre vzdelávanie detí všetkých vekových kategórií. Od základných motorických schopností až po výučbu anglického jazyka. Firma venuje maximálnu pozornosť kvalite a bezpečnosti výrobkov. Všetky produkty spĺňajú tie najprísnejšie európske normy a svojou kvalitou sa radia k absolútnej špičke na trhu.