GALT Prvý Maňásková knižka
20,33 € 17,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Prvá Maňásková knižka s 5 prstovými bábkami, ktorú si deti zamilujú! Každá stránka obsahuje kapsičku pre maňušky. Knižka je s motívom zvieratiek z farmy a ich domovov. Hračka podporuje hmatové, sluchové a zrakové vnemy dieťaťa.

GALT 4 Puzzle v krabici - Dinosaury
7,37 € 6,60 €

Puzzle pre deti, ktoré obsahuje set 4 skladačiek s motívom dinosaurov. Toto puzzle pomáha vášmu dieťaťu v zdokonalení motorických schopností! Balené v praktickom kufríku.

GALT 4 Puzzle v krabici - Víly
7,37 € 6,30 €

Puzzle pre deti, ktoré obsahuje set 4 skladačiek s motívom víl v rôznych prostrediach. Toto puzzle pomáha vášmu dieťaťu v zdokonalení motorických schopností! Balené v praktickom kufríku.

GALT Magické puzzle – hrad 2
14,78 € 10,20 €

Zábavné detské magické puzzle s motívom hradu. Prináša dvojaký druh zábavy, jednak sa deti bavia pri samotnom skladaní a potom aj tým že trením odkrývajú prekvapenie pod začiernenými kúskami. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaľovaniu ich motorických schopností.

GALT Magické puzzle – pirátská loď 2
14,78 € 10,60 €

Zábavné detské magické puzzle s motívom pirátov. Prináša dvojaký druh zábavy, jednak sa deti bavia pri samotnom skladaní a potom aj tým že trením odkrývajú prekvapenie pod začiernenými kúskami.. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.

GALT Magické puzzle - rozprávkový palác 2
14,78 € 10,60 €

Zábavné detské magické puzzle. Prináša dvojaký druh zábavy, jednak sa deti bavia pri samotnom skladaní a potom aj tým že trením odkrývajú prekvapenie pod začiernenými kúskami. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.

GALT Magické puzzle - strašidelný dom 2
14,78 € 11 €

Zábavné detské magické puzzle s motívom strašidelného domu. Prináša dvojaký druh zábavy, jednak sa deti bavia pri samotnom skladaní a potom aj tým že trením odkrývajú prekvapenie pod začiernenými kúskami. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.

GALT Puzzle pre najmenších - domáci maznáčikovia 2
8,60 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom domácich maznáčikov. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.

GALT Puzzle pre najmenších - dopravné prostriedky 2
9 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom dopravných prostriedkov. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

GALT Puzzle pre najmenších - zvieratká na farme 2
7,90 € 6,70 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom zvieratiek na farme. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

GALT Puzzle pre najmenších - zvieratká v džungli 2
7,90 € 7 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 6 roztomilých skladačiek s motívom zvieratiek v džungli. Každá zo skladačiek je zložená z dvoch dielikov, čo robí puzzle jednoduchým a zábavným aj pre tých najmenších. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

GALT Veľké podlahové puzzle - dinosaury
19,90 € 14,50 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich celých dinosaurov napomáha k lepšiemu zostaveniu obrázku.

GALT Veľké podlahové puzzle - mesto
17,71 € 14,10 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Tridsať veľkých dielikov do seba skvele zapadá a pomáhajú dieťaťu v zlepšení jeho motorických schopností a zručností. Ďalších osem dielikov, znázorňujúcich dopravné prostriedky alebo napríklad kolotoč, slúži k lepšiemu zostavenie obrázku a tiež pre samostatné hranie.

GALT Veľké podlahové puzzle – na farme, 30 ks
19,99 € 15,70 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúceho pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich kompletné zvieratká k lepšiemu zostaveniu obrázku.

GALT Velké podlahové puzzle – zvířátka v džungli
19,90 € 16,50 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. 30 veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zdokonalení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich kompletné zvieratká k lepšiemu zostaveniu obrázku.

GALT Detská trampolína

GALT Detská trampolína

Hodnotenie: 4,5
109,76 € 103,88 €
+ doprava zadarmo

Detská trampolína pre zábavu a povzbudenie deti na cvičenie. Trampolína má ľahko ovládateľné držadlo, ktoré uľahčia skákanie začiatočníkov. Je vyrobená z kvalitného klimaticky odolného materiálu a oceľová konštrukcia je potiahnutá lakom.

GALT Detská ohrádka 3 v 1-27%
100,74 € 73,40 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Galt Detská ohrádka 3v1 je nafukovacia ohrádka v tvare kruhu. Je skvelým miestom k hre i odpočinku pre najmenších Vhodná pre deti od narodenia. Neskôr môžete použiť aj ako skvelé miesto na hranie.

GALT Dětská ohrádka s hrazdičkou - Farma-12%
92,99 € 81,70 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Galt Dětská ohrádka s hrazdičkou Farma 3 je látková nafukovací ohrádka ve tvaru kruhu. Je skvělá ke hře i odpočinku pro nejmenší, vhodná od narození.

GALT Penové kocky-17%

GALT Penové kocky

Hodnotenie: 4,5
18,99 € 15,60 €

Výpredaj

Vaše dieťa čakajú hodiny fantastickej zábavy a dobrodružstva so šiestimi mäkkými rôznofarebnými kockami so zaujímavými obrázkami. Vďaka obrázkom budú deti poznávať nové veci zo všedného života i cvičiť motorické schopnosti!

GALT Sada na šitie

GALT Sada na šitie

Hodnotenie: 5
29,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekná sada na šitie pre deti. Pomocou jednoduchých stehov sa deti naučia šiť a to zábavnou formou. Doba na precvičovanie trpezlivosti, kreativity a zručnosti. Všetko potrebné je uložené v krásnom kufríku.

GALT Skladacia trampolína
110,90 € 97 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Skvelá zábava povzbudí deti k cvičení a udržaniu kondičky. Ideálne pre mladých „trampolínistov“! Trampolína má ľahko ovládateľné držadlo, ktoré uľahčí prvé skákanie. Je vhodná ako pre domáce tak i vonkajšie použitie.

GALT Upleť si koťátko
11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečná kreativní sada, s kterou si děti mohou snadno uplést své vlastní roztomilé koťátko. Naučí se pracovat i s vyšívacími nitěmi, přidá se výplň a koťátko je na světě!

GALT Zrkadlo poznania

GALT Zrkadlo poznania

Hodnotenie: 4,5
25,87 € 23,90 €

Prvé zrkadlo pre vaše bábätko mu pomôže rozvíjať svoje zmysly. Urýchli jeho rozvoj koordinácie a zraku. Navyše je vybavené prehrávačom, takže rozvíja aj detský sluch. Zrkadlo sa dá položiť na zem aj uchytiť do postieľky.

GALT 4 Puzzle v krabici - dopravné prostriedky
10,60 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 4 rozdielne skladačky s motívom dopravných prostriedkov, ktoré sú zložené zo štyroch, šiestich, ôsmich alebo dvanástich dielikov. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností.

GALT 4 Puzzle v krabici - farma
7,90 € 7 €

Puzzle set pre deti obsahujúci 4 rozdielne skladačky s motívom zvieratiek na farme, ktoré sú zložené zo štyroch, šiestich, ôsmich alebo dvanástich dielikov. Puzzle pomáha deťom ku zdokonaleniu ich motorických schopností. Vhodné pre deti od 3 rokov.

GALT Veľké podlahové puzzle - na stavenisku
21,20 €

Krásne, ilustrované podlahové puzzle prinesie vašim deťom jedinečnú zábavu. Tridsať veľkých dielikov do seba skvele zapadajúcich pomôže dieťaťu v zlepšení jeho motorických schopností a zručností. Osem dielikov znázorňujúcich celé stavebné stroje k lepšiemu zostaveniu obrázku.

GALT Auto plné hier

GALT Auto plné hier

Hodnotenie: 4,5
99,99 € 74,90 €
+ doprava zadarmo

Látkové nafukovacie pretekárske vozidlo s odnímateľnou elektronickou palubnou doskou je skvelé hracie centrum pre najmenších. Dieťa sa v aute zabaví vďaka zvukom motora, rádia alebo pripevneného zrkadla.

GALT Detská knižka s hryzátkom - na farme
10,33 € 9,40 €

Osem stránok plných dobrodružstiev vo farebnej, detskej, látkovej knižke s hryzátkom pre najmenšie. Vďaka rôznym látkovým materiálom a zvukom, ktoré zvieratká vydávajú, farebná knižka podporuje hmatové, zrakové a zvukové vnemy dieťaťa. Knižka obsahuje aj hryzátko na uľahčenie prerezania zubov.

GALT Detská ohrádka - Farma
47,96 € 39,10 €

Galt Detská ohrádka Farma 3 je látková nafukovacia ohrádka v tvare kruhu. Je skvelým miestom k hre i odpočinku pre najmenších, vhodná od narodenia.

GALT Dětské klenotnictví 2.
12,81 € 11,40 €

Kreativní souprava korálků a doplňků pro výrobu šperků. Souprava je praktickém boxu s držátkem. S touto soupravou můžeš vyrobit nepřeberné množství šperků a doplňků záleží jen na fantazii.

GALT Keramická dielňa
19,34 € 17,02 €

Vyrob a vymaľuj si rôzny keramický riad s touto sadou. Nauč sa základnej techniky keramiky a vytvor si hrnčeky, vázy, misky, tanieriky. Potom ich ozdob farebnými keramickými farbami.

GALT Moje první šití
9,90 €

Jedinečná kreativní sada se vším, co potřebuješ k naučení základů šití! Díky originálnímu stylu a připraveným šablonám budou pro Tebe první kroky v šití opravdovým dobrodružstvím!

GALT Sada na pletenie
30,90 €

Pekná sada na šitie pre deti. Pomocou jednoduchých stehov sa deti naučia šiť a to zábavnou formou. Doba na precvičovanie trpezlivosti, kreativity a zručnosti. Všetko potrebné je uložené v krásnom kufríku.

GALT Sada vyšívania

GALT Sada vyšívania

Hodnotenie: 4
30,97 € 27,10 €

Naučte sa s touto rôznofarebnou sadou všetky vyšívacie techniky a vyrobte si pomocou tejto súpravy na vyšívanie krásne originálne dekorácie alebo darčeky. Ozdobte svoj svet pomocou vlastnej predstavivosti.

GALT Trampolína pre najmenších
72,70 € 68,90 €
+ doprava zadarmo

Ideálna prvá trampolína pre batoľatá a malé deti, s ktorou si užijú veľa zábavy. Trampolína má ľahko ovládateľné držadlo, ktoré uľahčí prvé skákanie. Je vhodná ako pre domáce tak i vonkajšie použitie.

GALT Upleť si sovičku

GALT Upleť si sovičku

Hodnotenie: 5
11,65 €

Jedinečná kreativní sada, s kterou si děti mohou snadno uplést svou vlastní roztomilou sovičku. Naučí se pracovat i s vyšívacími nitěmi, přidá se výplň a sovička je na světě!

GALT Ušij si králíčka
11,90 €

Jedinečná kreativní šicí sada Galt, se kterou si děti mohou vyrobit krásného králíčka. Jednoduše sešijí plstěné kousky, přidají ozdobičky a vytvarují králíčka výplní.

GALT Ušij si pejska
11,65 € 9,10 €

Jedinečná kreativní šicí sada Galt, se kterou si děti mohou vyrobit krásného pejska. Jednoduše sešijí plstěné kousky, přidají ozdobičky a vytvarují pejska výplní.

GALT Ušij si žabičku
11,65 € 8,80 €

Jedinečná kreativní šicí sada Galt, se kterou si děti mohou vyrobit krásnou žabičku. Jednoduše sešijí plstěné kousky, přidají ozdobičky a vytvarují žabičku výplní.

GALT Veľká detská knižka Tedyho deň
11,80 €

Farebná veľká detská látková knižočka pre najmenších obsahuje 8 stránok plných dobrodružstiev pre Vaše dieťa. Každá stránka je vyplnená šuštiacou hmotou a naviac na nej nájdete aktívny prvok, ktorý vydáva hrkajúce zvuky.

GALT Veľká hracia deka - farma
37 € 29,90 €

Priestranná farebná deka ponúka veľa aktívnych prvkov, ktoré rozvíjajú jemnú detskú motoriku. Veľká multi-zmyslová hracia deka so 6 farebnými zvieratkami z farmy je ideálnym miestom pre oddych i zábavu malých detí.

Spoločnosť GALT vznikla roku 1836. Od tej doby sa stala jednou z najúspešnejších svetových spoločností na trhu hračiek a vzdelávacích pomôcok pre deti.

Produkty GALT sú špeciálne navrhnuté pre vzdelávanie detí všetkých vekových kategórií. Od základných motorických schopností až po výučbu anglického jazyka. Firma venuje maximálnu pozornosť kvalite a bezpečnosti výrobkov. Všetky produkty spĺňajú tie najprísnejšie európske normy a svojou kvalitou sa radia k absolútnej špičke na trhu.

Spoločnosť GALT vznikla roku 1836. Od tej doby sa stala jednou z najúspešnejších svetových spoločností na trhu hračiek a vzdelávacích pomôcok pre deti.

Produkty GALT sú špeciálne navrhnuté pre vzdelávanie detí všetkých vekových kategórií. Od základných motorických schopností až po výučbu anglického jazyka. Firma venuje maximálnu pozornosť kvalite a bezpečnosti výrobkov. Všetky produkty spĺňajú tie najprísnejšie európske normy a svojou kvalitou sa radia k absolútnej špičke na trhu.