Gabriela Sabatini

Miss Gabriela Night - EDT 20 ml
1x

Gabriela Sabatini Miss Gabriela Night - EDT

8,30 € 0,42 €/ml

Toaletná voda Miss Gabriela Night je nová vôňa pre rok 2014 od Gabriela Sabatini , ktorá nadväzuje na pôvodnú toaletnú vodu Miss Gabriela z roku 2013. Ide o mladistvú vôňu, ktorá svojou voľnosťou a energiou oslavuje radostného dievčenského ducha vo vášni noci.

Partner: Vivantis
Miss Gabriela - EDT 20 ml
2x

Gabriela Sabatini Miss Gabriela - EDT

7,80 € 0,39 €/ml

Gabriela Sabatini prichádza s úžasnou vôňou Gabriela Sabatini Miss Gabriela. Táto mladistvá, ženská vôňa je stvorená pre zvýraznenie prirodzeného charizmu ženy. „Živá, radostná a temperamentná vôňa, ktorá vás nechá prirodzene vyniknúť,“ hovorí Gabriela Sabatini.

Partner: Vivantis
Gabriela Sabatini - EDT 60 ml
4x

Gabriela Sabatini - EDT

15,10 € 0,25 €/ml

Kvetinovo-drevitá vôňa od Gabriely Sabatini. Žena, ktorá túto vôňu nosí, je v každom okamihu jedinečná, príťažlivá a sebavedomá. Vyskúšajte jedinečnú vôňu, ktorá vás zaujme svojou neodolateľnou ženskosťou. Vôňa bola uvedená na trh v roku 1989.

Partner: Vivantis
Dámska toaletná voda Gabriela Sabatini 60ml

Gabriela Sabatini Dámska toaletná voda Gabriela Sabatini 60ml

23,94 €

Ako prvé, pocítite čerstvé ovocie, výrazný bergamot a lákavú vôňu aldehydov. Srdce v sebe ukrýva kyticu jazmínu, konvaliniek ruží a ďalších magických kvetov, ktoré ešte dopĺňa svieži pomaranč. Základom sú orientáln vône. Santalové drevo, medový jantár, tonkové fazule a chladiaci mach s nádychom slad