Fun Factory Análny kolík Fun Factory BOOTIE čierna

Fun Factory Análny kolík Fun Factory BOOTIE čierna

19,58 €
17,62 €

Análny kolík BOOTIE Fun Factory Dildo od Fun Factory Bootie je malé, ale šikovné dráždidlo na stimuláciu vaginálny aj análny, je z tuhého chirurgického silikónu, dobre sa drží, má ladný tvar a jeho povrch je matný. Dĺžka je 7,5 cm, priemer 2,7 cm.

-16%
Fun Factory Amor dildo čierne

Fun Factory Amor dildo čierne

46,69 €
38,85 €

Fun Factory Amor dildo čierne Dildo AMOR je vyrobené zo 100% lekárskeho silikónu a upúta svojím elegantným tvarom, ktorý umožňuje jednoduché zavedenie. Amor je určený ako pre vaginálne tak pre análny stimuláciu.

-28%
Fun Factory Fun Factory Pulsator Stronic SURF black

Fun Factory Fun Factory Pulsator Stronic SURF black

176,18 €
125,17 €
Doprava zadarmo

Vibrátor – pulzátormi Stronic SURF black Namiesto všetkým už dobre známym vibráciám tento nový vibrátor Stronic SURF pulzuje dopredu a dozadu, dochádza teda k vernému napodobenie pohybov pri skutočnom milovaní.

Fun Factory Vibrátor Miss BI G5 (Varianta fialová)
1x

Fun Factory Vibrátor Miss BI G5

118,70 €
103,90 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Vibrátor Miss Bi poskytuje klitorálny stimuláciu spoločne so vzrušujúcim dráždením bodu G. Dva na sebe úplne nezávislé motory vás zaručene dovedú až k vrcholu! Vibrátor má unikátny tvar, ktorý svojou flexibilitou dokonale uspokojí ženskú anatómiu.

Partner: Vivantis
Fun Factory Fun Factory Duke modrý

Fun Factory Fun Factory Duke modrý

70,24 €
64,74 €
Doprava zadarmo

Duke blue Click ‚n‘ Charge – Fun Factory vibrátor pre mužov Duke od Fun Factory, nemeckého výrobcu erotických hračiek, je tohtoročnou novinkou medzi vibrátormi pre mužov a ich prostatu, je vojvoda medzi stimulátory! Znalec pánskeho análneho potešeni.

Fun Factory Amor / dildo - Čierna

Fun Factory Amor / dildo - Čierna

33 €
Posledný kus za túto cenu!

Silikónové dildo upúta svojím aerodynamickým, veľmi elegantným a zároveň realistickým tvarom. Je prispôsobivý a je hypoalergénny. Jeho stabilná pätka umožňuje pohodlné uchopenie a tiež použitie dildá s popruhmi.

Značka FUN FACTORY kombinuje nemeckú kvalitu a precízny dizajn. Dokonale vyjadruje lásku k životu, zábavu a smelosť. FUN FACTORY ponúka potešenie pre ženy, mužov a pre všetkých, ktorí majú radi svoje telo a nechcú nechávať svoju vášeň a vzrušenie pod povrchom. Výrobky sú určené najmä tým, ktorí radi experimentujú! Tieto erotické hračky sú zhmotnením vkusu a hravosti v prevedení tej najvyššej kvality. FUN FACTORY búra bariéry a tabu vďaka príťažlivému dizajnu a estetickému vzhľadu. Prácu FUN FACTORY by sme charakterizovali ako vyhranený, jemne ladený dizajn a harmonický vzhľad kombinovaný s presvedčivou funkčnosťou. Vďaka týmto atribútom sa stávajú ich výrobky pre všetkých, bez rozdielu pohlavia či veku príťažlivé. Vo FUN FACTORY hovoria: "love yourself!". Lebo len tí, ktorí vedia milovať sami seba, dokážu dávať lásku druhým! Všetky výrobky FUN FACTORY sú vyrobené zo zdravotne nezávadného silikónu a bez škodlivých lepidiel. Použitý materiál je mäkký, ale pevný. Veľmi rýchlo sa prispôsobí telesnej teplote, čo umožní ich príjemné zavedenia.