Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Buďte
a nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
FujiFilm Instax Square Film (10ks) FujiFilm Instax Square Film Black Frame WW 1 (10ks)
FujiFilm Instax Square Film (10ks)

Film určený pre fotoaparáty Instax Square. Balený v kazete pre jednoduché použitie. Zaisťuje ostrú a jasnú reprodukciu. 10 ks v balení.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax Square Film Black Frame WW 1 (10ks) FujiFilm Instax Square Film Black Frame WW 1 (10ks)
FujiFilm Instax Square Film Black Frame WW 1 (10ks)

Film s čiernym rámčekom určený pre fotoaparáty Instax Square. Balený v kazete pre jednoduché použitím. Zaisťuje ostré a jasné reprodukcie. 20 ks v balení.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax Square Film WW2 (20ks) FujiFilm Instax Square Film Black Frame WW 1 (10ks)
FujiFilm Instax Square Film WW2 (20ks)

Film určený pre fotoaparáty Instax Square. Balený v kazete pre jednoduché použitie. Zaisťuje ostrú a jasnú reprodukciu. 20 ks v balení.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax Film WIDE (20ks) FujiFilm Instax Mini Instant Film Glossy 20ks (EU 2 10x2/PK)
FujiFilm Instax Film WIDE (20ks)

Film určený pre fotoaparáty Instax WIDE. Balený v kazete po desiatich kusoch pre jednoduché použitie. Zaisťuje ostrú a jasnú reprodukciu. 20 fotografií v balení.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax Mini Instant Film Glossy 20ks (EU 2 10x2/PK) FujiFilm Instax Mini Instant Film Glossy 20ks (EU 2 10x2/PK)
FujiFilm Instax Mini Instant Film Glossy 20ks (EU 2 10x2/PK)

Film určený pre fotoaparáty Instax mini. Balený v kazete pre jednoduché použitie. Zabezpečuje ostrú a jasnú reprodukciu. 20 ks v balení.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm X-S10 + XF 18-55 mm FujiFilm Instax Mini Instant Film Glossy 20ks (EU 2 10x2/PK)
FujiFilm X-S10 + XF 18-55 mm

Kompaktný digitálny fotoaparát s vymeniteľným objektívom je ľahký a ľahko prenosný. Fujifilm X-S10 + XF 18–55 mm je vybavený 26,1Mpx snímačom, farebným OLED hľadáčikom a výklopným 3" LCD displejom. Vďaka 5osovej stabilizácii obrazu IBIS efektívne redukuje vibrácie a prepracovaný systém AF zaručuje ostré snímky. Kompakt váži iba 465 g, čo doceníte predovšetkým v kombinácii s objektívom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm puzdro Instax Mini Evo FujiFilm Instax Mini LiPlay EX D
FujiFilm puzdro Instax Mini Evo

Štýlové puzdro je určené pre instantný fotoaparát Fujifilm Instax Mini Evo. Fujifilm puzdro Instax Mini Evo váš fotoaparát chráni pred poškodením a funguje aj ako skvelý módny doplnok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax mini 12 FujiFilm Instax Mini LiPlay EX D
FujiFilm Instax mini 12

Zachytí tie najbláznivejšie a najveselejšie momenty vášho života a rovno ich vytlačí – šikovný instantný fotoaparát FujiFilm Instax mini 12 dokáže už za 90 s vyhotoviť čerstvo vyhotovenú fotografiu. Má roztomilý dizajn inšpirovaný mydlovými bublinami. Ponúka množstvo skvelých fotorežimov vrátane novej funkcie korekcie paralaxy. Napájanie je z 2 AA batérií, do vybitia batérií dokáže urobiť až 100 snímok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax Mini LiPlay EX D FujiFilm Instax Mini LiPlay EX D
FujiFilm Instax Mini LiPlay EX D

Štýlový instantný fotoaparát vaše zážitky takmer okamžite premení na fotografiu s rozmermi 62 × 46 ". Fujifilm Instax Mini LiPlay EX D zadovažuje zábery QR kódom a dopĺňa ich tak o zvuk. Elegantné prevedenie a nízka váha z neho robí nielen ideálneho spoločníka na akcie či výlety, ale aj módny doplnok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax mini 11 FujiFilm X-T30 II + XC 15-45 mm Black
FujiFilm Instax mini 11

Štýlový instantný fotoaparát vaše zážitky premení na fotografiu s rozmermi 62 × 46 mm. Fujifilm Instax mini 11 vašu fotografiu vytlačí už za 90 s a na jedno nabitie ich zvládne až 100. Nechýba ani blesk a selfie zrkadlo pre dokonalé fotografie pri každej príležitosti. Módne farebné prevedenia z neho robí nielen ideálneho spoločníka na akcie či výlety, ale aj štýlový doplnok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
FujiFilm X-T30 II + XC 15-45 mm Black FujiFilm X-T30 II + XC 15-45 mm Black
FujiFilm X-T30 II + XC 15-45 mm Black

Digitálny fotoaparát s vymeniteľným objektívom spája kompaktný a ľahký dizajn s najmodernejšou výbavou. Fujifilm X-T30 II + XC 15–45 mm Black je vybavený 26,1 Mpx snímačom a polohovateľným LCD displejom. Vďaka pokročilému systému automatického ostrenia vytvára kvalitné fotografie aj 4K videá. Fujinon XC 15–45mm 1:3,5–5,6 OIS PZ je súčasťou balenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax Wide 300 Toffee FujiFilm X-T30 II + XC 15-45 mm Black
FujiFilm Instax Wide 300 Toffee

Štýlový instantný fotoaparát vaše zážitky premení na fotografiu s rozmermi 62 × 99 mm. Fujifilm Instax Wide 300 vás na displeji informuje o počte zostávajúcich snímok a na jedno nabitie ich zvládne až 100. Nechýba ani blesk pre dokonalé fotografie pri každej príležitosti. Módne farebné prevedenia z neho robí nielen ideálneho spoločníka na akcie či výlety, ale aj štýlový doplnok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm X-S10 + XC 15-45mm FujiFilm Instax Film Square WW 4x10 (40 ks)
FujiFilm X-S10 + XC 15-45mm

Kompaktný digitálny fotoaparát s vymeniteľným objektívom je ľahký a ľahko prenosný. Fujifilm X-S10 + XC 15–45 mm je vybavený 26,1Mpx snímačom, farebným OLED hľadáčikom a výklopným 3" LCD displejom. Vďaka 5-osej stabilizácii obrazu IBIS efektívne redukuje vibrácie a prepracovaný systém AF zaručuje ostré snímky. Kompakt váži iba 465 g, čo doceníte predovšetkým v kombinácii s objektívom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm INSTAX MINI FILM 4 PACK FujiFilm Instax Film Square WW 4x10 (40 ks)
FujiFilm INSTAX MINI FILM 4 PACK

Vytlačíte si vzácne okamihy, ktoré ste zachytili s rodinou a priateľmi v pohodlí domova aj na druhom konci sveta.

môžete mať 16.06 - 20.06

Partner: VISO TRADE
FujiFilm Instax Film Square WW 4x10 (40 ks) FujiFilm Instax Film Square WW 4x10 (40 ks)
FujiFilm Instax Film Square WW 4x10 (40 ks)

Balenie 40 fotopapierov kompatibilných s fotoaparátmi Instax Square vás zásobí pokojne aj na celú dovolenku. Fujifilm Instax Square Film WW 4 × 10 (40 ks) sa dodáva s kazetou do fotoaparátu. Fotopapier zaisťuje ostrú a jasnú reprodukciu farieb.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax Film mini Confetti 10 ks FujiFilm Instax Film Mini Rainbow rámik (10ks)
FujiFilm Instax Film mini Confetti 10 ks

Fotografický papier je určený pre instatný fotoaparát Fujifilm Instax Mini. Fujifilm Instax Film mini Confetti 10 ks je opatrený dekoračným rámčekom a vyznačuje sa dlhou trvanlivosťou a živosťou farieb. Fotografie majú rozmery 46 × 62 mm, papiere potom 54 × 86 mm.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax Film Mini Rainbow rámik (10ks) FujiFilm Instax Film Mini Rainbow rámik (10ks)
FujiFilm Instax Film Mini Rainbow rámik (10ks)

Film s motívom dúhy (rôznofarebné rámčeky) určený pre fotoaparáty Instax MINI. Balený v kazete pre jednoduché použitie. Zaisťuje ostrú a jasnú reprodukciu. 10 ks v balení

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax Mini 40 FujiFilm Instax Film Mini Rainbow rámik (10ks)
FujiFilm Instax Mini 40

Štýlový instantný fotoaparát vaše zážitky premení na fotografiu s rozmermi 62 × 46 mm. Fujifilm Instax mini 40 vašu fotografiu vytlačí už za 90 s a na jedno nabitie ich zvládne až 100. Nechýba ani blesk a selfie zrkadlo pre dokonalé fotografie pri každej príležitosti. Retro dizajn v štýle tradičných fotoaparátov z neho robí nielen ideálneho spoločníka na akcie či výlety, ale aj štýlový doplnok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax Film mini Mermaid Tail 10 ks FujiFilm Instax Film Mini Monochrome WW10 (10ks)
FujiFilm Instax Film mini Mermaid Tail 10 ks

Fotografický papier je určený pre instatný fotoaparát Fujifilm Instax Mini. Fujifilm Instax Film mini Mermaid Tail 10 ks je opatrený dekoračným pastelovým rámčekom a vyznačuje sa dlhou trvanlivosťou a živosťou farieb. Fotografie majú rozmery 46 × 62 mm, papiere potom 54 × 86 mm.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax Film Mini Monochrome WW10 (10ks) FujiFilm Instax Film Mini Monochrome WW10 (10ks)
FujiFilm Instax Film Mini Monochrome WW10 (10ks)

Film určený pre fotoaparáty Instax MINI. Balený v kazete pre jednoduché použitie. Zaisťuje ostrú a jasnú reprodukciu v pôsobivom čiernobielom prevedení. 10 ks v balení

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax SQ1 + náplň na 10 fotiek FujiFilm Instax Film Mini Monochrome WW10 (10ks)
FujiFilm Instax SQ1 + náplň na 10 fotiek

Štýlový instantný fotoaparát vaše zážitky premení na fotografie s rozmermi 62 × 62 mm. Fujifilm Instax SQ1 + náplň na 10 fotiek vašu fotografiu vytlačí už za 90 s a na jedno nabitie ich zvládne až 300. Nechýba ani blesk a selfie zrkadlo pre dokonalé fotografie pri každej príležitosti. Unisex dizajn v módnych farbách z neho robí dokonalý módny doplnok.  

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm Instax 300 Wide Black FujiFilm pouzdro pro Instax mini 11, modrá
FujiFilm Instax 300 Wide Black

Fotoaparát Fujifilm pre okamžité, instantné fotografie na širokouhlom farebnom filme Instax Wide.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FujiFilm pouzdro pro Instax mini 11, modrá FujiFilm pouzdro pro Instax mini 11, modrá
FujiFilm pouzdro pro Instax mini 11, modrá

Puzdro pre Instax mini 11. Celokožené. Podčiarkuje retro vzhľad fotoaparátu. Ochrana pri prenášaní. Mäkká vnútorná podšívka. Popruh na bezpečné a pohodlné prenášanie.

môžete mať 13.06

Partner: CZC.cz
FujiFilm pouzdro pro Instax mini 11, biela FujiFilm pouzdro pro Instax mini 11, modrá
FujiFilm pouzdro pro Instax mini 11, biela

Puzdro pre Instax mini 11. Celokožené. Podčiarkuje retro vzhľad fotoaparátu. Ochrana pri prenášaní. Mäkká vnútorná podšívka. Popruh na bezpečné a pohodlné prenášanie.

môžete mať 13.06

Partner: CZC.cz

Spoločnosť Fujifilm bola založená v roku 1934 v Japonsku pod menom FUJI PHOTO FILM CO., LTD. Bola prvou spoločnosťou v Japonsku vyrábajúcou kinofilm. Dnes Fujifilm zamestnáva 72 000 ľudí po celom svete. Má sídlo v japonskom Tokyu a viac ako 290 zastúpení po celom svete.

Spoločnosť Fujifilm vyrába kvalitné fotografické technológie od digitálnych fotoaparátov, fotografických filmov, minilabov a tlačiarenskych materiálov až po sofistikované služby v mnohých oblastiach fotografovania.

Výrobky Fujifilm sa presadili po celom svete najmä svojou prvotriednou kvalitou, vysokou spoľahlivosťou a trvalou inováciou. Ako jeden z prvých si Fujifilm uvedomil potenciál digitálnej technológie, venoval značné úsilie výskumu a vývoju digitálnych fotografických výrobkov s cieľom neustále prispievať do fotografického priemyslu.

Špecializácia

Digitálne kompakty, akumulátory, fotografické filmy.