Frosch Eko Čistič na varné dosky 2x300 ml
8,39 €

Frosch Eko čistič odstráni šetrne nečistoty a mastnotu zo sklokeramických povrchov a indukčných dosiek. Vďaka mechanickému rozprašovaču sa ľahko nanáša a zanecháva sviežu citrusovú vôňu.

Frosch Eko Sprej čistič na kuchyne sa sódou 2x500 ml
6,99 € 6,60 €

Akcia

Frosch Eko čistič so sódou čistí rýchlo a dôkladne aj ťažko odstrániteľné nečistoty a zaschnuté vrstvy mastnoty v kuchyni aj na všetkých umývateľných plochách v domácnosti. Účinnosť zaručuje obsah prírodnej sódy.

Frosch Eko Na riad mandľové mlieko 3 x 750 ml-15%
7,79 € 6,60 €

Akcia

Prostriedok na riad Frosch Eko zaručuje dokonalú čistotu a lesk pre váš riad. Zloženie je založené na rastlinných látkach s mandľovým olejom, ktorý zároveň ošetruje pokožku rúk.

Frosch Eko WC gel levanduľa 3x750 ml-17%
8,39 € 6,90 €

Akcia

Dokonalý WC čistič v bio kvalite značky Frosch dôkladne odstraňuje nečistotu, vodný a močový kameň z celej toaletnej misy vrátane horných okrajov. Všetko zanecháva čisté a s jemnou vôňou levandule.

Frosch Eko Sprej hygienický čistič levanduľa 2x500 ml-37%
9,99 € 6,20 €

Výpredaj

Frosch Eko hygienický čistič levanduľa dôkladne čistí kúpeľne a WC, odstraňuje zvyšky vodného kameňa a mydla a tiež baktérie a alergény. Na báze prírodných výťažkov z levandule ponúka hygienickú čistotu vášho domova.

Frosch EKO 4x750ml hypoalergénna aviváž Mandľové mlieko
12,90 €

EKO 4×750ml hypoalergénna aviváž Mandľové mlieko značky Frosch je zložená zo surovín na rastlinnej báze, preto zachováva priedušnosť vašich odevov a poskytuje im prirodzenú ochranu a starostlivosť. Riziko podráždenia pokožky je znížené starostlivým výberom vonných látok. Vďaka obohateniu o prírodné extrakty z aloe vera získate jemnú, ale účinnú starostlivosť o odevy a pokožku.

Frosch Eko Tekutý piesok levanduľa 3x500 ml
9,19 € 7,79 €

Tekutý piesok Frosch výborne odstraňuje všetky druhy nečistôt vrátane mastnoty z keramických, kovových a sklenených povrchov. Čistený povrch zanecháva bez škvŕn s príjemnou vôňou levandule.

Frosch EKO 2x1,5 litra hypoalergénny prací gél na dojčenské prádlo
20,35 € 16,90 €

EKO 2×1,5 litra hypoalergénny prací gél na dojčenské prádlo značky Frosch s vysokou prácou silou pre biele a farebné prádlo pri teplotách od 30 C do 95°C **. Gél je taktiež vhodný na odstránenie odolných škvŕn. **Vhodný na pranie dojčenského prádla.

Frosch Eko Čistič na kúpeľne a sprchy citrus 2x500 ml-20%
7,79 € 6,20 €

Akcia

Čistiaci sprej Frosch na kúpeľne a sprchy s prírodnými kyselinami z citrónov účinne odstraňuje vápenné usadeniny a zanecháva sviežu citrónovú vôňu. Dlaždice a obklady tak zostanú čisté a lesklé.

Frosch Eko Univerzálny čistič ocot 3x1 l-15%
8,19 € 6,90 €

Akcia

Univerzálny čistič vhodný na všetky umývateľné povrchy je ideálnou kombináciou dôkladného čistiaceho účinku v celej domácnosti a súčasne šetrnosti k ľuďom a životnému prostrediu vďaka obsahu prírodného octu.

Frosch Eko Sprej Spiritus čistič skiel 2x500 ml-16%
7,39 € 6,20 €

Výpredaj

Frosch Eko čistič skiel Spiritus odstraňuje špinu a mastnotu z okien a zanechá ich čisté a bez šmúh. Je vhodný aj na ostatné hladké povrchy v interiéri aj vonku, z ktorých vďaka obsahu alkoholu odstráni nečistoty.

Frosch EKO 4x750ml hypoalergénna aviváž Kvet bavlny
11,99 € 10,80 €

EKO 4×750ml hypoalergénna aviváž Kvet bavlny značky Frosch. Táto hypoalergénna aviváž Kvet bavlny je zložená zo surovín na rastlinnej báze, preto zachováva priedušnosť vašich odevov a poskytuje im prirodzenú ochranu a starostlivosť. Riziko podráždenia pokožky je znížené starostlivým výberom vonných látok. Vďaka obohateniu o prírodné extrakty z kvetov bavlny získate jemnú, ale účinnú starostlivosť o odevy a pokožku.

Frosch EKO 4x750ml hypoalergénna aviváž Aloe Vera
11,99 € 10,80 €

EKO 4×750ml hypoalergénna aviváž Aloe Vera značky Frosch aviváž je zložená zo surovín na rastlinnej báze, preto zachováva priedušnosť vašich odevov a poskytuje im prirodzenú ochranu a starostlivosť. Riziko podráždenia pokožky je znížené starostlivým výberom vonných látok. Vďaka obohateniu o prírodné extrakty z aloe vera získate jemnú, ale účinnú starostlivosť o odevy a pokožku.

Frosch Eko sprej na škvrny ala "žlčové mydlo" 2x500 ml
13,42 € 10,60 €

Frosch Sprej na škvrny a la „žlčové mydlo“ je silný odstraňovač škvŕn a zosilňovač pracej sily pre rýchlu a efektívnu prípravu bielizne na pranie. Odstraňuje rôzne druhy škvŕn od tuku, rúžu, čokolády a ovocia.

Frosch Eko WC gél citrón 3x750 ml
11,12 € 7,30 €

Dokonalý WC čistič v bio kvalite značky Frosch dôkladne odstraňuje nečistotu, vodný a močový kameň z celej toaletnej misy vrátane horných okrajov. Všetko zanecháva čisté a so sviežou vôňou citrónu.

Frosch Eko Na riad aloe vera 3x750 ml-15%
7,79 € 6,60 €

Výpredaj

Prostriedok na umývanie riadu Frosch Eko obsahuje prírodné rastlinné tenzidy, ktoré účinne rozpúšťajú nečistoty a mastnotu, ale zároveň sú šetrné k životnému prostrediu. Obsahuje tiež výťažky z aloe, ktoré chránia vaše ruky pred vysušením.

Frosch Eko Na riad citrón 3x750 ml
7,79 € 6,50 €

Citrónový balzam Frosch Eko účinne odstraňuje všetku mastnotu a nečistoty vďaka výťažkom z citrónovej kôry. Receptúra s neutrálnym pH chráni pokožku pred vysušením a dodáva jej hebkosť.

Frosch EKO 3x300ml Sprej na škvrny na dojčenskom prádle
22,90 €

Veľmi účinný ekologický odstraňovač škvŕn vyvinutý pre ľahké odstránenie odolných i zaschnutých škvŕn na dojčenskom a detskom prádle. Zvyšuje účinok pracieho prostriedku a má vysoký obsah prírodných enzýmov!

Frosch Eko prací gél s aktívnou sódou 1,5 l
8,89 €

Prací prostriedok Frosch s aktívnou sódou je vhodný na biele i farebné prádlo, na pranie v práčke i pre ručné pranie. Vysoko účinná pracia sila odstraňuje škvrny už pri nízkych teplotách od 30 °C.

Frosch EKO 2x1,5 litra prací gél na jemnú bielizeň
21,12 € 15,40 €

EKO 2×1,5 litra prací gél na jemné a detské prádlo značky Frosch je tekutý prací prostriedok na pranie bielizne s výťažkami aloe vera pre citlivú pokožku. Je vhodný pre ručné pranie aj na odstraňovanie škvŕn jemného a detského prádla. Nie je vhodný na vlnu a hodváb. Je určený pre pranie bielizne v práčke pri teplotách od 30°C do 95 °C.

Frosch EKO Sprej na škvrny na dojčenskej bielizni 300ml
7,80 € 5,80 €

Veľmi účinný ekologický odstraňovač škvŕn vyvinutý pre ľahké odstránenie odolných i zaschnutých škvŕn na dojčenskom a detskom prádle. Zvyšuje účinok pracieho prostriedku a má vysoký obsah prírodných enzýmov!

Frosch Eko Prostriedok na riad Aloe Vera 400 + 800 ml
7,01 € 5,60 €

Prostriedok na umývanie riadu Frosch Eko obsahuje prírodné rastlinné tenzidy, ktoré účinne rozpúšťajú nečistoty a mastnotu, ale zároveň sú šetrné k životnému prostrediu. Obsahuje tiež výťažky z aloe, ktoré chráni Vaše ruky pred vysušením.

Frosch Eko Tekutý piesok citrón 3x500 ml
9,96 € 7,79 €

Čistiaci piesok Frosch výborne odstraňuje všetky druhy nečistôt vrátane mastnoty zo všetkých keramických, kovových a sklenených povrchov. Zanecháva dlhodobú sviežu citrónovú vôňu a čistotu.

Frosch EKO Hygienický čistič práčky Citrón 250 g
6,62 € 5,80 €

Účinne vyčistí a odstráni vodný kameň z vašej práčky. Zloženie 3-v-1 obsahujúce kyselinu citrónovú vyčistí nečistoty, odstráni usadeniny vodného kameňa z bubna práčky, trubiek, vykurovacieho telesa a ostatných zle dostupných častí a pohlcuje nepríjemné pachy.

Frosch Eko Oase osviežovač vzduchu 90ml
8,19 € 7,80 €

Frosch Oase je vonný difuzér s prírodnými esenciálnymi olejmi, ktoré dodajú vášmu domovu sviežu a stimulujúcu atmosféru. Balenie obsahuje fľaštičku s vonnou látkou a bambusové tyčinky, ktoré vôňu uvoľňujú.

Frosch Gél na pranie Aloe Vera 1,5 l
10,54 € 8,98 €

Koncentrovaný tekutý prací prostriedok na pranie bielizne s výťažkami aloe vera pre citlivú pokožku. Je určený pre pranie bielizne v práčke pri teplotách od 30 ° C do 60 ° C. Objem 1,5 l. Je vhodný aj pre ručné pranie.

Frosch Univerzálny čistič levanduľa 3x1 l
10,73 € 6,90 €

Univerzálny čistič Frosch Eko účinne a hygienicky odstraňuje špinu a mastnotu bezo zvyškov vďaka zložkám s levanduľou. Eliminuje nepríjemné pachy a dodáva domovu sviežu levanduľovú vôňu.

Frosch EKO 3x500ml Umývací prostriedok na dojčenské fľaše a cumlíky
13,99 € 10,90 €

Pre jemné čistenie všetkého vybavenia pre dojčatá ako sú cumlíky, dudlíky, dojčenské fľaše, riad a tiež umývateľné hračky. Jemné zloženie je priaznivé pre dojčatá a čistí dôkladne a spoľahlivo odolné zvyšky mlieka, štiav a ďalších potravín. Bezo zvyšku sa opláchne.

Frosch EKO Hypoalergénny prací gél na dojčenskú bielizeň 1,5 l-18%
10,54 € 8,60 €

Výpredaj

EKO hypoalergénny prací gél na dojčenskú bielizeň značky Frosch s vysokou pracou silou pre biele a farebné prádlo pri teplotách od 30 C do 95 ° C. Gél je taktiež vhodný na odstránenie odolných škvŕn. Vhodný na pranie dojčenského prádla.

Frosch EKO 3x500ml Multifunkčný čistič na lesklé povrchy-19%
13,99 € 11,30 €

Výpredaj

Frosch EKO Multifunkčný čistič na lesklé povrchy má účinné zloženie na prírodnej báze a zaisťuje žiarivú čistotu. Bez šmúh vyčistíte všetky lesklé povrchy v domácnosti napríklad voskované a lakované drevo, umelé hmoty, kovy, sklo, mramor a akryl.

Frosch EKO 3x750ml čistič na drevené podlahy a povrchy
13,90 €

Vďaka prírodnej sile borovicového oleja čistí a chráni drevené podlahy a všetky drevené povrchy. Vďaka svojej sile odstraňuje aj odolné škvrny od vína alebo kávy. Prípravok možno použiť aj neriedený pre zmiernenie škrabancov na dreve.

Frosch EKO 3x750 ml WC gél mäta
11,92 € 7,20 €

Ekologický čistič značky Frosch dôkladne odstraňuje nečistotu, vodný a močový kameň z toaletnej misy vrátane horných okrajov. 3 ks v balení. Pohlcuje zápach a navyše zanecháva príjemnú mätovú vôňu.

Frosch EKO 3x750 ml WC gél malina
11,92 € 8,40 €

Ekologický čistič značky Frosch dôkladne odstraňuje nečistotu, vodný a močový kameň z toaletnej misy vrátane horných okrajov. 3 ks v balení. Pohlcuje zápach a navyše zanecháva príjemnú malinovú vôňu.

Frosch EKO DUO tekuté mydlo + náplň Granátové jablko-15%
7,37 € 6,20 €

Výpredaj

Ekologické tekuté mydlo od značky Frosch s príjemnou vôňou granátového jablka by nemalo chýbať v žiadnej kúpeľni. Výťažky z jablka čistia a rozmaznávajú vašu pokožku vďaka zvlhčujúcim účinkom. Navyše chráni vaše ruky pred vysychaním.

Frosch EKO Prací prostředek na vlnu a jemné prádlo Mandle 1,5 l
10,38 € 5,80 €

Ekologický prostriedok na pranie Frosch na vlnu a jemnú bielizeň s vôňou jemnej mandle vydrží až 30 praní. Je určený na pranie vlny, hodvábu, viskózy, syntetických látok a zmesových látok pri teplotách od 30 °C do 60 °C. Bez bielidla a optických rozjasňovačov.