Frontman Akordy Akordy
2,75 €

Výpredaj

Akordy. Najobľúbenejšia knižka akordov a základných rytmov ideálneho formátu pre všetkých začínajúcich gitaristov a nielen pre nich. V publikácii nájdete akordy aj na banjo a mandolínu, ale aj základný akord pre klávesy.


Frontman Spevník pre Boomwhackers Spevník
3,50 €

Výpredaj

Spevník. ZPĚVNÍK BOOMWHACKERS
Tento zpěvník je určený pro Boomwhackers. Jde o moderní hudební nástroj, který unikátním způsobem učí vnímat rytmiku a melodii naráz. Hravou a zábavnou formou učí děti (i dospělé) základům hudební nauky a nejen to.


Frontman Baskytarová posilovna Škola hry na basgitare
6,42 €

Výpredaj

Škola hry na basgitare. Chcete zlepšiť rýchlosť, flexibilitu a zväčšiť silu svojich prstov na basgitare? V tejto knihe nájdete 101 cvičení pre basgitaru, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vytúžený cieľ. Každé cvičenie v tejto sérii je pre vás výzvou, ktorej prekonaním sa posúvate o poschodie vyššie.


Frontman Etudy pro bicí soupravu Škola hry na bicích
5,50 €

Výpredaj

Škola hry na bicích. Respektovaný bubeník Martin Vajgl přichází s důležitou a praktickou publikací pro všechny bubeníky. Navazuje na svou knihu Etudy pro malý buben a tentokrát dává k dispozici spoustu cvičebního materiálu pro celou bicí soupravu.


Frontman Drum & Bass Škola hry na bicích
9,20 €

Škola hry na bicích. Bubeník a producent taneční elektronické hudby Thom Herian přichází s prvním dílem své praktické učebnice, která se specializuje na interpretaci rytmů ve stylu drum&bass pro bicí soupravu.