FRISCHER Čistič chladničiek a mrazničiek-26%
7,49 € 5,50 €

Akcia

Praktický sprej s objemom 500 ml vyčistí chladničky aj mrazničky od všetkých nečistôt. Jednoduché používanie zaistí rozprašovač, ktorý nanesie na povrch rovnomernú vrstvu prípravku. Frischer Čistič chladničiek a mrazničiek využije v domácnosti každý.

FRISCHER Čistič grilov

FRISCHER Čistič grilov

Hodnotenie: 5
7,99 €

Praktický sprej s objemom 500 ml vyčistí gril od všetkých nečistôt a zapečeného tuku. Jednoduché používanie zaistí rozprašovač, ktorý nanesie na povrch rovnomernú vrstvu prípravku. Frischer Čistič grilov využije každý, kto má rád poriadok a čistotu.

FRISCHER Čistič keramických dosiek
7,49 €

Praktický sprej s objemom 500 ml vyčistí keramické varné dosky od všetkých nečistôt a usadenín vzniknutých pri varení. Jednoduché používanie zaistí rozprašovač, ktorý nanesie na povrch rovnomernú vrstvu prípravku. Frischer Čistič keramických dosiek využije v kuchyni každá gazdinka.

FRISCHER Čistič krbových skiel
7,99 €

Praktický sprej s objemom 500 ml vyčistí gril od všetkých nečistôt a zapečeného tuku. Jednoduché používanie zaistí rozprašovač, ktorý nanesie na povrch rovnomernú vrstvu prípravku. Frischer Čistič krbových skiel je vhodým pomocníkom do domácnosti.

FRISCHER Čistič práčok
4,99 €

Praktický roztok s objemom 250 ml vyčistí vnútro práčok od všetkých nečistôt. Jednoduché používanie zaistí dávkovač vo viečku, ktorým presne odmeriate vhodné množstvo prípravku. Frischer Čistič práčok využije v domácnosti každý.

FRISCHER Čistič pre mikrovlnné rúry-26%
7,49 € 5,50 €

Akcia

Účinný čistič na mikrovlnné rúry s praktickým rozprašovačom rýchlo odstráni mastnotu a škvrny, ktoré sa za dobu používania rúry vnútri nahromadili. Frischer Čistič pre mikrovlnné rúry má objem 500 ml.

FRISCHER Odmasťovač do kuchyne
6,49 €

Univerzálny odmasťovač do kuchyne s objemom 500 ml ľahko a rýchlo odstráni akúkoľvek mastnotu. Je vhodný na rôzne povrchy, linky, varné dosky a ďalšie. Frischer Odmasťovač do kuchyne bude vhodným pomocníkom akékoľvek gazdinky.