Free Hand Protiporézny rukávnik Cetia do 100°C
5,39 €

Ochranný protiporézny návlek na pažu resp. rukávnik Cetia sú pracovné pomôcky na pažu vyrobené z materiálu Taeki, ktorý zabezpečuje ochranu proti porezu a teplote do 100°C.

Free Hand Zimné pracovné rukavice Turtur
7,07 €

Zimné rukavice z PVC Turtur značky Free Hand sú zateplené, vodu-odpudzujúce, pletené, signálne, nylonové pracovné rukavice s vrstvou PVC na dlaniach a na prstoch. Tieto rukavice majú tiež pohodlnú froté podšívku a pružnú manžetu.

Free Hand Pracovné rukavice Epops kombinované
7,72 €

Kombinované rukavice Epops sú ochranné pracovné rukavice značky Free Hand z umelého semišu v dlani. Chrbát rukavíc je z materiálu Spandex® s chráničmi kĺbov. Tieto pracovné rukavice sú doplnené sťahovacou manžetou na suchý zips.

Free Hand Protišmykové rukavice Corax kombinované
12,12 €

Kombinované rukavice Corax sú protišmykové pracovné rukavice zo syntetického materiálu s vlastnosťami jemnej štiepanej usne. Tieto ochranné pracovné pomôcky na ruky značky Free Hand majú aj protišmykovú potlač na prstoch.

Free Hand Pracovné rukavice Vanellus
1,72 €

Rukavice Free Hand Vanellus sú pletené bezšvové rukavice z polyesteru, polomáčané v latexe (zdrsnená vrstva na prstoch a v dlani), elastická manžeta. Dlhšia životnosť zdvojené máčanie končekov prstov.

Free Hand Antivibračné rukavice Nigra kombinované
14,82 €

Pracovné rukavice Nigra sú kombinované rukavice značky Free Hand. Dlaň je z umelého semišu, chrbát zo Spandexu. Rukavice majú tiež chrániče kĺbov, dvojitú sťahovaciu manžetu na suchý zips.

Free Hand Kožené pracovné rukavice Pallida
5,42 €

Kožené pracovné rukavice Pallida sú celokožené ochranné pomôcky na ruky vyrobené z jemnej šedej hovädzej lícovky. Šoférsky dizajn. Norma EN 388 mechanické riziká: odolnosť proti oderu 2, odolnosť proti prezeraniu čepeľou 1,

Free Hand Zváračské rukavice Spinus kožené
7,66 €

Zváračské celokožené rukavice Spinus sú vyhotovené z hovädzej štiepenky a majú kryté švíky šité kevlarovou niťou. Podšívka je z bavlny. Sú vhodné na zváranie – certifikát typu A + EN 12477. Rukavice sú dlhé 35 cm a dostupné v žltej farbe.

Free Hand Protichemické PVC rukavice Fulvus
12,28 €

Rukavice z PVC Fulvus sú 60 cm dlhé protichemické gumené pracovné rukavice z bavlneného úpletu máčané v PVC. Rukavice slúžia ako ochrana pred mechanickými a chemickými rizikami. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).

Free Hand Rukavice Nyroca Maxim Dots s terčíkmi
3,97 €

Rukavice Nyroca Dots Maxim značky Free Hand sú úpletové (nylon/lycra) povrstvené pracovné rukavice na vrchu obohatené mikroporéznym nitrilom. Na dlani a prstoch sú nitrilové protišmykové terčíky.

Free Hand Zváračské rukavice Calandra kožené
13,13 €

Celokožené zváračské rukavice Calandra z hovädzej štiepenky a s bavlnenou podšívkou sú ochranné pomôcky na ruky pre zváračov – kvalitné pracovné rukavice značky FreeHand so zosilnením v dlani a na palci.

Free Hand Nitrilové protichemické rukavice Immer, dĺžka 35 cm
17,99 €

Nitrilové rukavice Immer sú odolné chemikáliám s unikátnou protireznou podšívkou vo výstražnej farbe. V prípade, že dôjde k prerezu chemicky odolnej vrstvy, objaví sa výstražná farba, ktorá upozorní uživateľa, že musí rukavicu vymeniť.

Free Hand Pracovné rukavice Calidris
3,88 €

Pracovné rukavice Calidris sa vyznačujú excelentnou priedušnosťou, veľmi dobrým úchopom za mokra, v olejovom prostredí aj za sucha. Sú vyrobené z úpletu nylon/lycra máčané v mikroporéznom nitrile.

Free Hand Pracovné rukavice Garrulus
1,81 €

Rukavice Garrulus sú pletené bezšvové rukavice z polyesteru, polomáčané v latexe (zdrsnená vrstva na prstoch, hladká v dlani), elastická manžeta. Dlhšia životnosť ,zdvojené máčanie končekov prstov.

Free Hand Pracovné rukavice Nyroca Maxim
3,19 €

Rukavice Nyroca Maxim sú pracovné rukavice z úpletu nylon/lycra, ktorých povrch je máčaný v nitrile s mikroporéznymi vlastnosťami. Rukavice sú priedušné a majú veľmi dobré úchopové vlastnosti.

Free Hand Pracovné rukavice Virdis
4,66 €

Pracovné rukavice Virdis sú pletené rukavice bez švov značky Free Hand, ktoré sú na povrchu polomáčané v čiernom latexe. Na prstoch je zvrásnenie pre lepšie uchopenie. Rukavice sú vyhotovené z bambusového vlákna.

Free Hand Protichemické rukavice Caspia
2,08 €

Rukavice Caspia latex/neopren sú protichemické latexové pracovné rukavice značky Free Hand – máčané, s 0,7 mm hrubým neoprénom a velúrovou úpravou vo vnútri. Tieto pracovné pomôcky na ochranu rúk majú reliéfny povrch v dlani a na prstoch.

Free Hand Protichemické rukavice Cherrug, dĺžka 30 cm
7,73 €

Rukavice Free Hand Cherrug z PVC odolné chemikáliám s unikátnym nitrilovým zdrsneným povrchom v dlani a na prstoch, ktoré zaisťuje užívateľovi istý úchop. Rukavica je perfektne ergonomická, čo ešte zvyšuje komfort pri práci.

Free Hand Protichemické rukavice Nivalis
7,31 €

Rukavice z PVC Nivalis sú protichemické gumené pracovné rukavice značky Free Hand odolné voči chemikáliám. Rukavice majú bavlnenú podšívku a špeciálnu povrchovú úpravu.

Free Hand Protiporézne pracovné rukavice Lagopus
9,56 €

Nitrilové protiporézne rukavice Lagopus sú rukavice odolné voči prerezu, sú vyhotovené z modifikovaného skleného vlákna vysokohustotného polyetylénu s nánosom modrého nitrilu prekrytého mikroporéznym čiernym nitrilom.

Free Hand Protiporézne pracovné rukavice Rallus
9,68 €

Posledný kus za túto cenu!

Protiporézne rukavice Rallus sú pletené bezšvové rukavice, kategória prerezu C, nitrilové povrstvenie s PU na vodnej báze so špeciálným zosilnením medzi palcom a ukazovákom pre dlhšiu životnosť rukavice.

Free Hand Protiporézne rukavice Oenas
9,08 €

Protiporézne rukavice Oenas sú pletené bezšvové rukavice s obsahom vlákna DYNEEMA a nylonu s vysokou odolnosťou proti prerezu ostrím, s vrstvou sivého PU v dlani a na prstoch.

Free Hand Protiporézne rukavice Oenas Long, dĺžka 15 cm
2,81 €

Posledný kus za túto cenu!

Protiporézne rukavice Oenas Long sú pletené bezšvové rukavice značky Free Hand s obsahom vlákna DYNEEMA a nylonu, vďaka čomu sú vysoko odolné proti prerezu ostrím, flexibilné a ľahké. Sú doplnené vrstvou sivého PU v dlani a na prstoch.

Free Hand Protiporézne rukavice Parva
7,06 €

Protiporézne rukavice Free Hand Parva sú rukavice z unikátneho protiprerezného vlákna GOLDSILK, ktoré NEobsahuje sklenené, kamenné, oceľové vlákno.

Free Hand Protiporézne rukavice Sitta 3/4
7,26 €

Protiporézne rukavice Sitta 3/4 sú pletené bezšvové rukavice z HPPE/sklenených vlákien, máčané do 3/4 v nitrile. Nitrilová vrstva im zaisťuje odolnosť voči olejom. Fluorescenčná farba zabezpečuje vysokú viditeľnosť užívateľa.

Free Hand Protiporézne rukavice Sitta Full
7,94 €

Protiporézne rukavice Sitta Full sú vďaka HPPE/skleneným vláknam na dlani a prstoch odolné proti prerezaniu a vďaka plnej nitrilovej vrstve odolné voči olejom. Fluorescenčná farba zaisťuje vysokú viditeľnosť užívateľa.

Free Hand Protiporézne rukavice Sitta Palm
6,38 €

Protiporézne rukavice Sitta sú pletené bezšvové rukavice z HPPE/sklenených vlákien a s nitrilovým povrstvením v dlani a na prstoch, ktoré im zaisťuje odolnosť voči olejom. Fluorescenčná farba podporuje vysokú viditeľnosť užívateľa.

Free Hand Rukavice Porzana na dotykové obrazovky
1,63 €

Nitrilové rukavice Porzana Touch na dotykové obrazovky sú výstražné povrstvené pracovné rukavice značky Free Hand bez švov. Rukavice majú veľmi tenkú vrstvu penového nitrilu. Sú ideálne na obsluhovanie dotykových obrazoviek.

Free Hand Teplovzdorné rukavice Sponsa do 250 °C
15,25 €

Teplovzdorné rukavice Sponsa do 250 °C – pracovné rukavice značky Free Hand vytvorené zo špeciálnej tkaniny. Povrch je namáčaný v nitrile. Rukavice majú termoizolačnú podšívku z netkanej textílie.

Free Hand Zváračské kožené rukavice Crex
10,40 €

Vďaka mäkkej koži zachovávajú dokonalú citlivosť rúk pri práci. Vyrobené na použitie pre bežné zváračské práce v suchom prostredí a na ochranu rúk proti mechanickým rizikám. Dĺžka 35 cm, typ A, farba žltá.

Značka pracovných rukavíc Free Hand je privátnou značkou Červa. Ponúka vysoko-kvalitné pracovné rukavice vo všetkých kategóriách.

Značka pracovných rukavíc Free Hand je privátnou značkou Červa. Ponúka vysoko-kvalitné pracovné rukavice vo všetkých kategóriách.