Free Hand Zimné pracovné rukavice Turtur 8/M

Free Hand Zimné pracovné rukavice Turtur

4,98 €

Zimné rukavice z PVC Turtur značky Free Hand sú zateplené, vodu-odpudzujúce, pletené, signálne, nylonové pracovné rukavice s vrstvou PVC na dlaniach a na prstoch. Tieto rukavice majú tiež pohodlnú froté podšívku a pružnú manžetu.

Free Hand Zváračské rukavice Spinus kožené

Free Hand Zváračské rukavice Spinus kožené

8,95 €

Zváračské celokožené rukavice Spinus sú vyhotovené z hovädzej štiepenky a majú kryté švíky šité kevlarovou niťou. Podšívka je z bavlny. Sú vhodné na zváranie – certifikát typu A + EN 12477. Rukavice sú dlhé 35 cm a dostupné v žltej farbe.

Free Hand Pracovné rukavice Nyroca Maxim

Free Hand Pracovné rukavice Nyroca Maxim

3,11 €

Rukavice Nyroca Maxim sú pracovné rukavice z úpletu nylon/lycra, ktorých povrch je máčaný v nitrile s mikroporéznymi vlastnosťami. Rukavice sú priedušné a majú veľmi dobré úchopové vlastnosti. Pre prácu vo všetkých priemyselných odboroch.

Partner: Widerio
Free Hand Pracovné rukavice Epops kombinované 10/XL
4x

Free Hand Pracovné rukavice Epops kombinované

8,65 €

Kombinované rukavice Epops sú ochranné pracovné rukavice značky Free Hand z umelého semišu v dlani. Chrbát rukavíc je z materiálu Spandex® s chráničmi kĺbov. Tieto pracovné rukavice sú doplnené sťahovacou manžetou na suchý zips.

Free Hand Protišmykové rukavice Corax kombinované 10/XL
1x

Free Hand Protišmykové rukavice Corax kombinované

13,42 €

Kombinované rukavice Corax sú protišmykové pracovné rukavice zo syntetického materiálu s vlastnosťami jemnej štiepanej usne. Tieto ochranné pracovné pomôcky na ruky značky Free Hand majú aj protišmykovú potlač na prstoch.

Free Hand Antivibračné rukavice Nigra kombinované

Free Hand Antivibračné rukavice Nigra kombinované

14,02 €

Pracovné rukavice Nigra sú kombinované rukavice značky Free Hand. Dlaň je z umelého semišu, chrbát zo Spandexu. Rukavice majú tiež chrániče kĺbov, dvojitú sťahovaciu manžetu na suchý zips.

Partner: Widerio

Značka pracovných rukavíc Free Hand je privátnou značkou Červa. Ponúka vysoko-kvalitné pracovné rukavice vo všetkých kategóriách.