Free Hand Antivibračné rukavice Nigra kombinované 10
13,30 €

Pracovné rukavice Nigra sú kombinované rukavice značky Free Hand. Dlaň je z umelého semišu, chrbát zo Spandexu. Rukavice majú tiež chrániče kĺbov, dvojitú sťahovaciu manžetu na suchý zips.


Free Hand Dámske pracovné rukavice Cristata zelená 8
8,26 €

Kombinované rukavice Cristata sú dámske pracovné semišové rukavice – umelý semiš v dlani a Spandex na chrbte rukavíc. Tieto pracovné pomôcky na ochranu rúk značky Free Hand majú sťahovaciu manžetu.


Free Hand Jednorazové rukavice Rubetra (100 ks) 10
9,55 €

Rukavice Rubetra sú jednorazové, latexové, nepúdrované pracovné rukavice značky FreeHand. Sú ideálne pre krátkodobý styk s potravinami. Atestované pre priamy styk s netukovými potravinymi.


Free Hand Kožené pracovné rukavice Pallida 8
5,50 €

Kožené pracovné rukavice Pallida sú celokožené ochranné pomôcky na ruky vyrobené z jemnej šedej hovädzej lícovky. Šoférsky dizajn. Norma EN 388 mechanické riziká: odolnosť proti oderu 2, odolnosť proti prezeraniu čepeľou 1,


Free Hand Pracovné rukavice Epops kombinované 10
6,90 €

Kombinované rukavice Epops sú ochranné pracovné rukavice značky Free Hand z umelého semišu v dlani. Chrbát rukavíc je z materiálu Spandex® s chráničmi kĺbov. Tieto pracovné rukavice sú doplnené sťahovacou manžetou na suchý zips.


Free Hand Pracovné rukavice Nyroca Maxim 7
2,83 €

Rukavice Nyroca Maxim sú pracovné rukavice z úpletu nylon/lycra, ktorých povrch je máčaný v nitrile s mikroporéznymi vlastnosťami. Rukavice sú priedušné a majú veľmi dobré úchopové vlastnosti.


Free Hand Pracovné rukavice Virdis 7
4,40 €

Pracovné rukavice Virdis sú pletené rukavice bez švov značky Free Hand, ktoré sú na povrchu polomáčané v čiernom latexe. Na prstoch je zvrásnenie pre lepšie uchopenie. Rukavice sú vyhotovené z bambusového vlákna.


Free Hand Protichemické PVC rukavice Fulvus 10
10,73 €

Rukavice z PVC Fulvus sú 60 cm dlhé protichemické gumené pracovné rukavice z bavlneného úpletu máčané v PVC. Rukavice slúžia ako ochrana pred mechanickými a chemickými rizikami. Úroveň ochrany: odolnosť proti oderu 4 (8000 cyklov).


Free Hand Protichemické rukavice Caspia 9
1,82 €

Rukavice Caspia latex/neopren sú protichemické latexové pracovné rukavice značky Free Hand – máčané, s 0,7 mm hrubým neoprénom a velúrovou úpravou vo vnútri. Tieto pracovné pomôcky na ochranu rúk majú reliéfny povrch v dlani a na prstoch.


Free Hand Protichemické rukavice Nivalis 10
6,28 €

Rukavice z PVC Nivalis sú protichemické gumené pracovné rukavice značky Free Hand odolné voči chemikáliám. Rukavice majú bavlnenú podšívku a špeciálnu povrchovú úpravu.


Free Hand Protišmykové rukavice Corax kombinované 10
11,47 €

Kombinované rukavice Corax sú protišmykové pracovné rukavice zo syntetického materiálu s vlastnosťami jemnej štiepanej usne. Tieto ochranné pracovné pomôcky na ruky značky Free Hand majú aj protišmykovú potlač na prstoch.


Free Hand Protiporézne pracovné rukavice Lagopus 7
9,65 €

Nitrilové protiporézne rukavice Lagopus sú rukavice odolné voči prerezu, sú vyhotovené z modifikovaného skleného vlákna vysokohustotného polyetylénu s nánosom modrého nitrilu prekrytého mikroporéznym čiernym nitrilom.


Free Hand Rukavice Nyroca Maxim Dots s terčíkmi 7
3,56 €

Rukavice Nyroca Dots Maxim značky Free Hand sú úpletové (nylon/lycra) povrstvené pracovné rukavice na vrchu obohatené mikroporéznym nitrilom. Na dlani a prstoch sú nitrilové protišmykové terčíky.


Free Hand Rukavice Porzana na dotykové obrazovky 8
3,61 €

Nitrilové rukavice Porzana Touch na dotykové obrazovky sú výstražné povrstvené pracovné rukavice značky Free Hand bez švov. Rukavice majú veľmi tenkú vrstvu penového nitrilu. Sú ideálne na obsluhovanie dotykových obrazoviek.


Free Hand Teplovzdorné rukavice Sponsa do 250 °C 11
14,38 €

Teplovzdorné rukavice Sponsa do 250 °C – pracovné rukavice značky Free Hand vytvorené zo špeciálnej tkaniny. Povrch je namáčaný v nitrile. Rukavice majú termoizolačnú podšívku z netkanej textílie.


Free Hand Zimné pracovné rukavice Turtur 10
5,72 €

Zimné rukavice z PVC Turtur značky Free Hand sú zateplené, vodu-odpudzujúce, pletené, signálne, nylonové pracovné rukavice s vrstvou PVC na dlaniach a na prstoch. Tieto rukavice majú tiež pohodlnú froté podšívku a pružnú manžetu.


Free Hand Zváračské rukavice Calandra kožené 11
11,76 €

Celokožené zváračské rukavice Calandra z hovädzej štiepenky a s bavlnenou podšívkou sú ochranné pomôcky na ruky pre zváračov – kvalitné pracovné rukavice značky FreeHand so zosilnením v dlani a na palci.


Free Hand Zváračské rukavice Spinus kožené 11
8,69 €

Zváračské celokožené rukavice Spinus sú vyhotovené z hovädzej štiepenky a majú kryté švíky šité kevlarovou niťou. Podšívka je z bavlny. Sú vhodné na zváranie – certifikát typu A + EN 12477. Rukavice sú dlhé 35 cm a dostupné v žltej farbe.


Značka pracovných rukavíc Free Hand je privátnou značkou Červa. Ponúka vysoko-kvalitné pracovné rukavice vo všetkých kategóriách.

Značka pracovných rukavíc Free Hand je privátnou značkou Červa. Ponúka vysoko-kvalitné pracovné rukavice vo všetkých kategóriách.