Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Freds swim academy

Upresniť parametre
Freds swim academy Swimtrainer classic oranžový 15-30kg Freds swim academy Koleso SWIMTRAINER Classic žlté ( 20 - 36 kg )
Freds swim academy Swimtrainer classic oranžový 15-30kg

Oranžový Swimtrainer „Classic“ sa používa na zoznámenie dieťaťa s vodou a na výučbu správnych pohybov nôh pri plávaní – žabí reflex. Tento skvelý kruh je koncipovaný pre deti s váhou cca 15 kg až 30 kg (od 2 do 6 rokov) a je určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Freds swim academy Koleso SWIMTRAINER Classic červené (6-18 kg) Freds swim academy Koleso SWIMTRAINER Classic žlté ( 20 - 36 kg )
Freds swim academy Koleso SWIMTRAINER Classic červené (6-18 kg)

Pomôckou na plávanie, ktorá dopraje vášmu dieťatku voľný pohyb vo vode už od jeho 3 mesiacov je koleso SWIMTRAINER „Classic“ červená farba. Je vhodné pre deti od 6 kg. S týmto kolesom si pri vode oddýchnu deti aj rodičia.

môžete mať 27.09 - 28.09

Partner: ZuziHračky
Freds swim academy Koleso SWIMTRAINER Classic žlté ( 20 - 36 kg ) Freds swim academy Koleso SWIMTRAINER Classic žlté ( 20 - 36 kg )
Freds swim academy Koleso SWIMTRAINER Classic žlté ( 20 - 36 kg )

Výučbové a rekreačné patentované koleso na plávanie len pre pokročilých. Žlté koleso je ponorené do vody, dieťa je v polohe plávania. Dieťa si môže trénovať pohyby nôh aj rúk a postupne prechádza do voľného plávania.

Momentálne nedostupné

Partner: ZuziHračky