Framsohn Sada kuchynského uteráka a utierky, Berries
18,37 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada kuchynskej utierky s vaflovým povrchom ľahko saje a nezanecháva stopy a menšieho froté uteráka. Sada v červenej farbe s motívom malín a čučoriedok je vyrobená zo 100% bavlny.


Framsohn Sada kuchynského uteráka a utierky Cactus
18,37 €

Novinka

Sada kuchynskej utierky s vaflovým povrchom ľahko saje a nezanecháva stopy a menšieho froté uteráka. Sada v modernej petrolejovej farbe s motívom kaktusov je vyrobená zo 100% bavlny.


Framsohn Set kuchynského uteráka a utierky, coffee
18,90 €

Zladený set kuchynského textilu, ktorý má po ruke každý kuchár. Pri varení je správne mať stále upratanú plochu a čisté ruky. Set kuchynskej utierky a uteráka od značky Framsohn je ten správny spoločník do vašej kuchyne.


Framsohn uterák Triangle Graphics 50 x 100 cm
11 €

9,90 €

Decentný rad Triangle Graphics značky Framsohn v prírodných farbách jemne doladí vašu kúpeľňu. Nehľadiac na kvalitné spracovanie a mäkkú gramáž 500g/m2. Vyrobené zo 100% bavlny.


Framsohn uterák Quattro 50 x 100 cm
15,89 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderný dizajn v spojení s vysokou kvalitou je znamením uteráka značky Framsohn z kolekcie Quattro. Zvláštnosťou uteráka je tá, že je vyrobený zo zmesi bavlny a vlákna MicroModal®, ktorý zaručuje trvalú mäkkosť a žiarivosť farieb.


Framsohn Kuchynský set
16 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynské utierky s kvalitnou transferovou potlačou. Sú veľmi hebké a savé. Sú vyrobené z kvalitných materiálov. Framsohn Kuchynský set nájde využitie v každej domácnosti.


Framsohn Kuchynský set
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynské utierky s kvalitnou transferovou potlačou. Sú veľmi hebké a savé. Sú vyrobené z kvalitných materiálov. Majú veselý motív s kuchárom. Framsohn Kuchynský set nájde využitie v každej domácnosti.


Framsohn župan Casa Champagne
57 €

46 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Župan má vrecká a opasok pre upevnenie županu na tele. Kvalitné nemecké spracovanie a vynikajúce vlastnosti. Veľký výber veľkostí županu Casa značky Framsohn z veľmi príjemného materiálu.


Framsohn župan Casa taupe-19%
57 €

46 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Veľký výber veľkostí župana Casa značky Framsohn z veľmi príjemného materiálu. Župan má vrecká a opasok pre upevnenie župana na tele. Kvalitné nemecké spracovanie a vynikajúce vlastnosti.