Framsohn Colour Blocks osuška 100x150 cm
29,57 € 28,10 €

Osuška Colours Blocks o rozmere 100×150 cm je vyrobená rakúskou značkou Framsohn. Úžasne mäkký a veľmi príjemný na dotyk materiál zo 100% bavlny si rýchlo obľúbite.

Framsohn uterák Quattro 50 x 100 cm
15,30 € 11,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Nové farby uterákov Framsohn pre rok 2016 z kolekcie Quattro v tej najvyššej kvalite. Zvláštnosťou uteráka je tá, že je vyrobený zo zmesi bavlny a vlákna MicroModal®, ktorý zaručuje trvalú mäkkosť a žiarivosť farieb.

Framsohn Sada kuchynského uteráka a utierky, Berries
18,37 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada kuchynskej utierky s vaflovým povrchom ľahko saje a nezanecháva stopy a menšieho froté uteráka. Sada v červenej farbe s motívom malín a čučoriedok je vyrobená zo 100% bavlny.

Framsohn Sada kuchynského uteráka a utierky Cactus
18,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada kuchynskej utierky s vaflovým povrchom ľahko saje a nezanecháva stopy a menšieho froté uteráka. Sada v modernej petrolejovej farbe s motívom kaktusov je vyrobená zo 100% bavlny.

Framsohn Set kuchynského uteráka a utierky, coffee
18,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zladený set kuchynského textilu, ktorý má po ruke každý kuchár. Pri varení je správne mať stále upratanú plochu a čisté ruky. Set kuchynskej utierky a uteráka od značky Framsohn je ten správny spoločník do vašej kuchyne.

Framsohn osuška Quattro 80 x 160 cm
39,20 € 30,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nové farby osušiek Framsohn pre rok 2016 z kolekcie Quattro v tej najvyššej kvalite. Zvláštnosťou uteráka je tá, že je vyrobený zo zmesi bavlny a vlákna MicroModal®, ktorý zaručuje trvalú mäkkosť a žiarivosť farieb.

Framsohn Kuchynský set-11%
15,88 € 14,13 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynské utierky s kvalitnou transferovou potlačou. Sú veľmi hebké a savé. Sú vyrobené z kvalitných materiálov. Framsohn Kuchynský set nájde využitie v každej domácnosti.

Framsohn Kuchynský set
15,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kuchynské utierky s kvalitnou transferovou potlačou. Sú veľmi hebké a savé. Sú vyrobené z kvalitných materiálov. Majú veselý motív s kuchárom. Framsohn Kuchynský set nájde využitie v každej domácnosti.

Framsohn župan Casa taupe
57 € 46,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veľký výber veľkostí župana Casa značky Framsohn z veľmi príjemného materiálu. Župan má vrecká a opasok pre upevnenie župana na tele. Kvalitné nemecké spracovanie a vynikajúce vlastnosti.