Four Sigmatic 10 Mushroom Blend Mix 60 g
31,51 €

Novinka

Vezmite si ochrannú silu všetkých funkčných húb naraz ! 10 Mushroom Blend Mix je najskvelejšie spôsob, ako konzumovať tie najobľúbenejšie huby pekne dokopy a skĺbiť tak ich jednotlivé benefity.

Four Sigmatic Chaga Mushroom Elixir Mix 20×3 g
34,18 €

Novinka

Chaga, podobne ako ďalšie tzv. Funkčné huby, obsahuje niekoľko sto biologicky aktívnych látok, ktoré majú veľmi široké spektrum priaznivých účinkov na ľudské telo.

Four Sigmatic Cordyceps Mushroom Cacao Mix 10×6 g
20,11 €

Novinka

Keď si potrebujete rýchlo " dobiť baterky ", tento lahodný zahrievacie elixír vás nesklame. Unikátna kombinácia prvotriedneho kakaa, funkčných húb a korenia je navrhnutá presne tak, aby nám pomohla naštartovať sa a udržať v chode.

Four Sigmatic Lion 's Mane Mushroom Ground Coffee Mix 340 g
25,05 €

Posledný kus za túto cenu!

Káva s funkčnými hubami je skvelý spôsob, ako prebudiť silu vlastnej mysli, keď potrebujete trochu povzbudenie. Jeden nápoj totiž kombinuje zmes hneď niekoľkých úžasných ingrediencií.

Four Sigmatic Reishi Mushroom Elixir Mix 20×3 g
34,18 €

Novinka

Reishi čiže leskokôrka lesklá (Ganoderma lucidum) patrí medzi najznámejšie funkčné huby. Názov reishi v preklade znamená " božská huba nesmrteľnosti ". Pre svoje účinky je známy hlavne druh červenej reishi, z ktorej je tento instantný nápoj pripravený.