Fossil FTW6022 F Silver/Nude Silicone Sport-18%
243,60 € 199 €

Posledný kus za túto cenu!

Šikovný doplnok pre dámy v nadčasovom dizajne. Vodeodolné chytré hodinky Fossil FTW6022 F Silver/Silver Nude Sport s hlasovým ovládaním bodujú technológiou Bluetooth, WiFi, NFCGoogle Pay. Na dotykovom 41mm displeji zobrazujú fitness údaje ako počet našľapaných krokov, monitor srdečného tepu, kalendár aj notifikácia.

Fossil The Minimalist Slim FS5304-55%
178,90 € 79,70 €

Pánske hodinky značky Fossil sa hodí pre všetkých mužov, ktorí si potrpia na kvalitné doplnky. Ako prvý vás upúta minimalistický ciferník, ktorý je perfektne čitateľný, zdobený pozlátenými luminiscenčnými ručičkami a indexy. Na oceľové puzdro nadväzuje remienok z pravej kože.

Fossil Minimalist FS5305-45%
143,70 € 79 €

Akcia

Či už si oblečiete svoje obľúbené voľnočasové tričko alebo oblek, hodinky z dielne značky Fossil váš outfit vždy dokonale doladia. Ich čierny ciferník zaujme na prvý pohľad výraznými ručičkami a indexy, ktoré zaisťujú perfektnú čitateľnosť času.

Fossil Hybrid Smartwatch HR Charter Rose Gold-Tone Stainless Steel Mesh
199 €

Hybridné inteligentné hodinky s luxusným dizajnom. Fossil Hybrid Smartwatch HR merajú vašu tepovú frekvenciu a sledujú vašu fyzickú aktivitu. Na jedno nabitie vydržia až 2 týždne a potešia vás exkluzívnym prevedením s remienkom z nerezovej ocele a nastaviteľným ciferníkom.

Fossil FTW4021 M Black/Smoke Silicone Sport - rozbalené
243,60 € 228,80 €

Rozbalené

Šikovný doplnok pre v nadčasovom dizajne. Vodeodolné chytré hodinky Fossil FTW4021 M Black/Smoke Silicone port s hlasovým ovládaním bodujú technológiou Bluetooth, WiFi, NFC aj Google Pay. Na dotykovom 43mm displeji zobrazujú fitness údaje ako počet našľapaných krokov, monitor srdcového tepu, kalendár aj notifikácie.

Fossil FTW6073 Gen5E Smartwatch F Rose Gold
228,20 €

Chytré hodinky piatej generácie v luxusnom dizajne ružového zlata. Fossil FTW6073 Gen 5E meria tepovú frekvenciou, monitoruje spánok a mnoho športových aktivít. Notifikácia z telefónu, vybavovanie hovorov priamo z hodiniek, NFC platby. Na jedno nabitie vydrží až 36 h. Operačný systém Wear OS od Google, vlastné úložisko 4000 MB. Vymeniteľný remienok z nerezovej ocele, tisíce nastaviteľných vzhľadov ciferníku. Digitálne zobrazenie času, vodotesnosť 3 ATM, Bluetooth, Wifi, Akcelerometer, GPS, Gyroskop, prehrávanie hudby. Kompatibilné s Android aj s iOS.

Fossil FTW4026 M Black/Brown Leather - rozbalené
329 € 309 €

Rozbalené

Inteligentné hodinky s veľmi všestrannou výbavou. Fossil FTW4026 merajú vašu tepovú frekvenciu a sledujú vašu fyzickú aktivitu. Sú vodotesné, majú vstavaný modul GPS, integrovaný prehrávač hudby a podporujú bezkontaktné platby Google Pay. Umožňujú prijímať hovory alebo nájsť váš telefón, zobrazujú notifikácie a veľmi rýchlo sa nabíjajú.

Fossil FTW7008 Hybrid Watch M Dark Brown Leather - rozbalené
199 € 186,90 €

Rozbalené

Hybridné chytré hodinky s luxusným dizajnom. Fossil FTW7008 meria vašu tepovú frekvenciu a sledujú vašu fyzickú aktivitu. Sú vodotesné, na jedno nabitie vydržia až 3 týždne a potešia vás exkluzívnym prevedením s remienkom z pravej kože a nastaviteľným ciferníkom.

Fossil FTW7039 Hybrid Watch F Monroe Rose Gold Steel
220,60 €

Športové inteligentné hodinky s elegantným dizajnom klasických hodiniek Fossil FTW7039 meria vašu tepovú frekvenciu a fyzickú aktivitu. Na jedno nabitie vydrží viac ako 2 týždne, poteší vymeniteľným remienkom z nerezovej ocele a nastaviteľným vzhľadom ciferníku. Analógové zobrazenie času, vodotesnosť 3 ATM, Bluetooth, akcelerometer, prehrávanie hudby. Kompatibilné s Android aj s iOS.

Fossil Bronson FS5714-52%
225,80 € 106,80 €

Akcia

Bronson je označenie hodiniek z dielne obľúbenej značky Fossil . Robustné puzdro je vyrobené z ušľachtilej ocele opatrenej čiernym PVD povlakom, ktorý skvele ladí s ciferníkom, na ktorom nájdeme tri chronografy, dátumovku, indexy a ručičky s výdatnou luminiscenčné vrstvou.

Fossil FB-01 FS5657-47%
151,50 € 79,40 €

Akcia

Hodinky z dielne značky Fossil si zamiluje každý muž, ktoré si potrpia na kvalitné doplnky v klasickom štýle. Na prvý pohľad každého určite zaujme čierny ciferník zdobený výraznými ručičkami a indexy s luminiscenčnými prúžkami. Samozrejmosťou je tiež dátumovka s lupou.

Fossil FTW4049 Gen5E Smartwatch M Grey Steel
228,20 €

Chytré hodinky piatej generácie v luxusnom dizajne z nerezovej ocele. Fossil FTW4049 Gen 5E meria tepovú frekvenciou, monitoruje spánok a mnoho športových aktivít. Notifikácia z telefónu, vybavovanie hovorov priamo z hodiniek, NFC platby. Na jedno nabitie vydrží až 36 h. Operačný systém Wear OS od Google, vlastné úložisko 4000 MB. Vymeniteľný remienok z nerezovej ocele, tisíce nastaviteľných vzhľadov ciferníku. Digitálne zobrazenie času, vodotesnosť 3 ATM, Bluetooth, Wifi, Akcelerometer, GPS, Gyroskop, prehrávanie hudby.

Fossil Izzy ES4784-52%
155,40 € 73,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky Izzy skvele ozdobí každú dámu, ktorá sa vyžíva v žiarivých doplnkoch a je rada stredobodom pozornosti. Poteší tiež vysoko kvalitné spracovanie.

Fossil Riley ES 3202-46%
154,60 € 83 €

Posledný kus za túto cenu!

Akonáhle si na zápästie pripnete hodinky Fossil, už nemusíte riešiť ostatné doplnky. Dokonale vám totiž nahradí šperk. Môžu za to hlavne trblietavé kamienky, ktoré lemujú puzdro, nájdete ich dokonca aj na indexoch.

Fossil Riley ES3203-49%
174,80 € 88,10 €

Akcia

Každá žena by si mala raz za čas dopriať svoju dávku luxusu. Nezanedbávajte sa v tomto smere ani vy a pripnite si na zápästie hodinky z dielne značky Fossil. Ich celozlaté prevedení vyzerá jednoducho dokonale a na zápästia je neprehliadnuteľné.

Fossil FB-01 FS5743-51%
151,50 € 73,30 €

Akcia

Hodinky z dielne značky Fossil si zamiluje každý muž, ktorý si potrpí na kvalitné doplnky v klasickom štýle. Na prvý pohľad každého určite zaujme zelený ciferník zdobený výraznými ručičkami a indexy s luminiscenčnými prúžkami. Samozrejmosťou je tiež dátumovka s lupou na tretej pozícii.

Fossil FTW4047 Gen5E Smartwatch M Black Silicone
228,20 €

Inteligentné hodinky piatej generácie v športovom dizajne. Fossil FTW4047 Gen 5E meria tepovú frekvenciou, monitoruje spánok a mnoho športových aktivít. Notifikácia z telefónu, vybavovanie hovorov priamo z hodiniek, NFC platby. Na jedno nabitie vydržia až 36 h. Operačný systém Wear OS od Google, vlastné úložisko 4000 MB. Vymeniteľný silikónový remienok, tisíce nastaviteľných vzhľadov ciferníku. Digitálne zobrazenie času, vodotesnosť 3 ATM, Bluetooth, Wifi, Akcelerometer, GPS, Gyroskop, prehrávanie hudby.

Fossil FTW4055 Gen5E Smartwatch M Brown Leather
228,20 €

Chytré hodinky piatej generácie s elegantným koženým opaskom. Fossil FTW4055 Gen 5E meria tepovú frekvenciou, monitoruje spánok a mnoho športových aktivít. Notifikácia z telefónu, vybavovanie hovorov priamo z hodiniek, NFC platby. Na jedno nabitie vydrží až 36 h. Operačný systém Wear OS od Google, vlastné úložisko 4000 MB. Vymeniteľný pásik z hnedej kože, tisíce nastaviteľných vzhľadov ciferníku. Digitálne zobrazenie času, vodotesnosť 3 ATM, Bluetooth, Wifi, Akcelerometer, GPS, Gyroskop, prehrávanie hudby. Kompatibilné s Android aj s iOS.

Fossil FTW7009 Hybrid Watch M Smoke Steel - zánovné
199 € 181,30 €

Zánovné

Hybridné inteligentné hodinky s luxusným dizajnom. Fossil FTW7009 meria vašu tepovú frekvenciu a sledujú vašu fyzickú aktivitu. Sú vodotesné, na jedno nabitie vydržia až 3 týždne a potešia vás exkluzívnym prevedením s odolným remienkom z nerezovej ocele a nastaviteľným ciferníkom.

Fossil FB-01 FS5652-47%
151,50 € 79,40 €

Akcia

Hodinky z dielne značky Fossil si zamiluje každý muž, ktorý si potrpí na kvalitné doplnky v klasickom štýle. Na prvý pohľad každého určite zaujme čierny ciferník zdobený výraznými ručičkami a indexy s luminiscenčnými prúžkami. Samozrejmosťou je tiež dátumovka s lupou na tretej pozícii.

Fossil Garrett FS5771-43%
151,50 € 85,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodinky obľúbenej značky Fossil doplní každý voľnočasový aj formálne outfit. Robustné puzdro je, rovnako ako ťah, vyrobené z ušľachtilej ocele v bicolor prevedení, ktoré vytvára luxusný dojem. Na ciferníku sa nachádzajú tri chronografy, dátumovka, indexy a ručičky s výdatnou luminiscenčné vrstvou.

Fossil je americká značka, ktorej história sa začala písať v roku 1984 a dnes patrí vďaka vysokej kvalite k špičke na trhu. Vďaka výberu luxusných materiálov a dizajnov, ktoré sa sústredia na vyzdvihnutie prepracovaných detailov sú kúsky Fossil veľmi nadčasové a chic. Fossil sa zameriava najmä na hodinky, ktoré sú preslávené svojou spoľahlivosťou, ďalej produkuje krásne šperky a módne doplnky, od klasických až po extravagantnejšie, pre každú príležitosť.

Fossil je americká značka, ktorej história sa začala písať v roku 1984 a dnes patrí vďaka vysokej kvalite k špičke na trhu. Vďaka výberu luxusných materiálov a dizajnov, ktoré sa sústredia na vyzdvihnutie prepracovaných detailov sú kúsky Fossil veľmi nadčasové a chic. Fossil sa zameriava najmä na hodinky, ktoré sú preslávené svojou spoľahlivosťou, ďalej produkuje krásne šperky a módne doplnky, od klasických až po extravagantnejšie, pre každú príležitosť.