FORCELL LEATHER Puzdro Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F) čierne
14,80 €

Zaklápací obal pre Váš Lenovo Tab M10 Plus. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením pri každodennej manipulácii. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktorá Váš tablet perfektne drží a chráni pred vykĺznutím.

FORCELL 50v1 set príslušenstva pre akčné kamery
32,90 €

Set príslušenstva určený pre akčné kamery je vhodným doplnkom pre všetkých, ktorí potrebujú kameru využívať v rôznych podmienkach. Set je vhodný napríklad pre akčné kamery značky GoPro, či Xiaomi, sadne Vám ale na akúkoľvek akčnú kameru.

FORCELL ART Peňaženkový kryt Motorola Moto G8 Power Lite ORNAMENT šedý
12,90 €

Ozdobný kryt vyrobený špeciálne pre Váš Motorola Moto G8 Power Lite. Peňaženkový kryt je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktorá perfektne drží smartfón, čím ho chráni pred pádmi, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Xiaomi Mi Band 5 čierne
6,99 €

Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre displej Vašich hodiniek  Xiaomi Mi Band 5. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Vaše hodinky pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Xiaomi Mi Note 10 Lite čierne
12,90 €

3D Tvrdené (temperované) sklo je tá pravá ochrana displeja pre Váš Xiaomi Mi Note 10 Lite. Tvrdené sklo chráni displej pred škrabancami a nečistotami, no čo je najdôležitejšie, chráni ho pred rozbitím. Tvrdosť 9H zaručuje, že tvrdené sklo je odolné a výborne chráni displej.

FORCELL Tvrdené sklo pre fotoaparát Xiaomi Redmi Note 9S / Note 9 Pro
7,80 €

Už sa viac nemusíte obávať poškriabania drahej šošovky fotoaparátu. Kvalitná ochrana určená pre fotoaparát Vášho Xiaomi Redmi Note 9S / Note 9 Pro zaručí, že sa fotoaparát nepoškriabe. Navyše ho ochráni pred prachom a iným poškodením.

FORCELL Silikónový kryt Lenovo K5 Pro priehľadný
6,99 €

V jednoduchosti je krása. Silikónový priehľadný kryt zachováva pôvodný dizajn Vášho smartfónu Lenovo K5 Pro pričom ho chráni pri pádoch. Tento kryt ochráni Váš smartfón pred prachom, škrabancami a inými nečistotami. Kryt má všetky potrebné výrezy pre nabíjací konektor, fotoaparát či slúchadlá.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Lenovo Tab M8
17,90 €

Ochranné temperované sklo pre Váš Lenovo Tab M8. Ochráňte svoj tablet pred rozbitím, nečistotami, či iným poškodením. Tvrdené sklo pomáha chrániť Váš displej, zároveň mu neodoberá na odozve a nepridáva telefónu zbytočnú hrúbku.

FORCELL Magnetický obal 360 Samsung Galaxy A70 čierny
17,90 €

Špeciálny obal prémiovej triedy pre Váš Samsung Galaxy A70. Obal je vyrobený z kombinácie kvalitných materiálov – tvrdené sklo, hliník a silikón, ktoré perfektne chránia telefón pred opotrebovaním a poškodením.

FORCELL Peňaženkový kryt Lenovo S5 Pro čierny
12,90 €

Ochranný peňaženkový obal ochráni Váš smartfón Lenovo S5 Pro pred poškodením a znečistením. Obal je vyrobený z kvalitných materiálov – syntetickej kože a TPU vaničky.

FORCELL Temperované sklo Samsung Galaxy Tab S6 Lite
17,90 €

Ochranné temperované sklo pre Váš Samsung Galaxy Tab S6 Lite . Ochráňte svoj tablet pred rozbitím, nečistotami, či iným poškodením. Tvrdené sklo pomáha chrániť Váš displej, zároveň mu neodoberá na odozve a nepridáva telefónu zbytočnú hrúbku.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Xiaomi Poco X3 NFC čierne
12,90 €

Špeciálne 3D tvrdené sklo pre ochranu displeja Vášho Xiaomi Poco X3 NFC . Zabezpečuje ochranu pred škrabancami a rozbitím displeja. Je navrhnuté tak, aby pokrývalo celú prednú časť smartfónu a nie len displej s dotykovou plochou.

FORCELL LITCHI Peňaženkový kryt Motorola Moto G9 / G9 Play čierny
11,90 €

Ochranný peňaženkový kryt, ktorý ochráni Váš smartfón Motorola Moto G9 / G9 Play pred prípadným poškodením a znečistením. Litchi kryt je ako stvorený pre každodenné používanie a obsahuje výrezy pre všetky dôležité konektory a nabíjačku, takže mobil vôbec nemusíte vyberať.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy Note 10 Lite čierne
12,90 €

Ochranné 3D tvrdené sklo pre Váš Samsung Galaxy Note 10 Lite čierne. Sklo pokryje celý displej a tak ochráni displej od okraja po okraj pred škrabancami, nečistotami a odtlačkami prstov. Sklo má 9H tvrdosť, oleofóbnu povrchovú úpravu, je priehľadné a chráni Váš telefón pred rozbitím.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy S20 FE čierne
12,90 €

Špeciálne 3D tvrdené sklo pre ochranu displeja Vášho Samsung Galaxy S20 FE. Zabezpečuje ochranu pred škrabancami a rozbitím displeja. Je navrhnuté tak, aby pokrývalo celú prednú časť smartfónu a nie len displej s dotykovou plochou.

FORCELL ART Zaklápací kryt Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F) GALAXY
14,80 €

Zaklápací kryt pre Váš Lenovo Tab M 10 Plus. Kryt chráni pred pádmi, prachom a poškodením pri každodennej manipulácii. Je vyrobený zo syntetickej kože a TPU vaničky, ktorá chráni tablet pred vykĺznutím. Moderný dizajn Váš tablet oživí farbami.

FORCELL ART Zaklápací kryt Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F) DREAMCATCHER
14,80 €

Zaklápací obal pre Váš Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F). Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vanička, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí.

FORCELL ART Zaklápací kryt Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F) GRAFFITI
14,80 €

Zaklápací kryt pre Váš Lenovo Tab M 10 Plus. Kryt chráni pred pádmi, prachom a poškodením pri každodennej manipulácii. Je je vyrobený. Moderný dizajn Váš tablet oživí farbami. Kryt sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo.

FORCELL Peňaženkový kryt Lenovo K5 Pro čierny
12,90 €

Ochranný peňaženkový obal ochráni Váš smartfón Lenovo K5 Pro pred poškodením a znečistením. Obal je vyrobený z kvalitných materiálov – syntetickej kože a TPU vaničky.

FORCELL LEATHER Puzdro Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F) ružové
14,80 €

Zaklápací obal pre Váš Lenovo Tab M10 Plus. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením pri každodennej manipulácii. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktorá Váš tablet perfektne drží a chráni pred vykĺznutím.

FORCELL LEATHER Puzdro Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F) červené
14,80 €

Zaklápací obal pre Váš Lenovo Tab M10 Plus. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením pri každodennej manipulácii. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktorá Váš tablet perfektne drží a chráni pred vykĺznutím.

FORCELL Silikónový obal Honor 20 / Huawei Nova 5T priehľadný
6,99 €

Jednoduchý silikónový obal pre váš Honor 20 / Huawei Nova 5T. Vďaka jeho zmešenej hrúbke váš telefón vyzerá naďalej elegantne no zároveň váš smartfón dokonale ochráni pred poškodením.  Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku a ostatné konektory.

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Motorola Moto G6 Play
6,99 €

Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Motorola Moto G6 Play. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím. Sklo je nepoškriabateľné a teda môžete telefón nosiť vo vrecku napríklad spolu s kľúčami.

FORCELL 3D Tvrdené sklo LG Velvet čierne
12,90 €

Ochranné 3D tvrdené sklo pre Váš LG Velvet . Sklo pokryje celý displej a tak ochráni displej od okraja po okraj pred náhodnými kvapkami, škrabancami, nečistotami a odtlačkami prstov. Sklo má 9H tvrdosť, oleofóbnu povrchovú úpravu a úžasný dotykový pocit.

FORCELL ART Peňaženkový kryt Motorola Moto G8 Power Lite BUTTERFLY modrý
11,90 €

Ozdobný kryt vyrobený špeciálne pre Váš Motorola Moto G8 Power Lite. Peňaženkový kryt je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktorá perfektne drží smartfón, čím ho chráni pred pádmi, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii.

FORCELL ART Peňaženkový kryt Motorola Moto G9 Play ORNAMENT čierny
12,90 €

Peňaženkový kryt s gravírovaným vzorom ART pre Váš Motorola Moto G9 Play. Vďaka 360 stupňovému krytiu zariadenia, kryt zabezpečuje ochranu pred poškodeniami z každej strany. Výrobok je vyrobený z dvoch rôznych materiálov pre zabezpečenie čo najlepších vlastností.

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F)
17,90 €

Ochranné temperované sklo pre Váš Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F). Ochráňte svoj tablet pred rozbitím, nečistotami, či iným poškodením. Tvrdené sklo pomáha chrániť Váš displej, zároveň mu neodoberá na odozve a nepridáva telefónu zbytočnú hrúbku.

FORCELL Temperované sklo Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (T500 / T505)
17,90 €

Ochranné temperované sklo pre Váš Samsung Galaxy Tab A7 10.4 (T500 / T505). Ochráňte svoj tablet pred rozbitím, nečistotami, či iným poškodením. Tvrdené sklo pomáha chrániť Váš displej, zároveň mu neodoberá na odozve a nepridáva telefónu zbytočnú hrúbku.

FORCELL Tvrdené sklo Sony Xperia L4
7,60 €

Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Sony Xperia L4. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš smartfón pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím. Sklo je nepoškriabateľné a teda môžete telefón nosiť vo vrecku napríklad spolu s kľúčami.

FORCELL Silikónový kryt Samsung Galaxy Tab S6 Lite priehľadný
8,90 €

Priehľadný silikónový kryt vyrobený na mieru Vášho Samsung Galaxy Tab S6 Lite z vysoko kvalitného materiálu TPU vďaka čomu je ľahký a tenký. Kryt poskytuje veľkú ochranu pred poškriabaním, nárazom, prachom a ďalším poškodením. Vďaka špeciálnemu povrchu nezachytáva odtlačky prstov.

FORCELL 360° ochranný obal Samsung Galaxy J6 Plus (J610) ružový
12,90 €

Ochranný 360° obal pre tú najlepšiu ochranu Vášho Samsung Galaxy J6 Plus. Obal je vyrobený z tvrdého plastu, vďaka čomu je príjemný na dotyk a protišmykový. Matný dizajn dodáva obalu elegantný vzhľad. Tento ochranný obal neblokuje žiadne vstupy na káble či konektory.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Xiaomi Mi 10 Pro čierne
14,80 €

3D Tvrdené (temperované) sklo je tá pravá ochrana displeja pre Váš Xiaomi Mi 10 Pro. Tvrdené sklo chráni displej pred škrabancami a nečistotami, no čo je najdôležitejšie, chráni ho pred rozbitím. Tvrdosť 9H zaručuje, že tvrdené sklo je odolné a výborne chráni displej.

FORCELL Vyklápacie puzdro Motorola Moto G9 / G9 Play hnedé
8,70 €

Obal, ktorý ochráni Váš Váš Motorola Moto G9 / G9 Play pri každodennej manipulácii. Mäkké vnútro chráni obrazovku pred poškriabaním a malými poškodeniami. Obal je vyrobený z kvalitného polyuretánu (TPU) a syntetickej kože, takže sa prispôsobuje Vášmu telefónu.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Apple iPhone 12 / 12 Pro čierne
12,50 €

Ochranné 3D tvrdené sklo pre Váš Apple iPhone 12 / 12 Pro . Sklo pokryje celý displej a tak ochráni displej od okraja po okraj pred škrabancami, nečistotami a odtlačkami prstov. Sklo má 9H tvrdosť, oleofóbnu povrchovú úpravu, je priehľadné a chráni Váš telefón pred rozbitím.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Honor 9X Lite čierne
12,90 €

3D Tvrdené (temperované) sklo je tá pravá ochrana displeja pre Váš Honor 9X Lite. Tvrdené sklo chráni displej pred škrabancami a nečistotami, no čo je najdôležitejšie, chráni ho pred rozbitím. Tvrdosť 9H zaručuje, že tvrdené sklo je odolné a výborne chráni displej.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Samsung Galaxy A21s čierne
14,80 €

3D Tvrdené (temperované) sklo je tá pravá ochrana displeja pre Váš Samsung Galaxy A21s. Tvrdené sklo chráni displej pred škrabancami a nečistotami, no čo je najdôležitejšie, chráni ho pred rozbitím. Tvrdosť 9H zaručuje, že tvrdené sklo je odolné a výborne chráni displej.

FORCELL 3D Tvrdené sklo Huawei Mate 20 Pro čierne
14,90 €

Ochranné 3D tvrdené sklo pre Váš Huawei Mate 20 Pro. Sklo pokryje celý displej a tak ochráni displej od okraja po okraj pred náhodnými kvapkami, škrabancami, nečistotami a odtlačkami prstov. Sklo má 9H tvrdosť, oleofóbnu povrchovú úpravu a úžasný dotykový pocit.