Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
FoodSaver FFS006X FoodSaver FFS006X
FoodSaver FFS006X

Vákuová zváračka fólií, ktorá udrží vaše potraviny čerstvé až 5 × dlhšie. FoodSaver FFS006X používa odolné drážkované fólie, ktoré možno zmraziť aj variť a bezpečne ich môžete vložiť aj do mikrovlnnej rúry. Zváračka dokáže vákuovať špeciálne dózy FoodSaver a pomocou vákuovacích zátok aj fľaše.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver FFS016X FoodSaver FFS006X
FoodSaver FFS016X

Zváračka fólií s odsávaním pre uschovanie potravín v mrazničke a chladničke. FoodSaver FFS016X udrží potraviny až 5 × dlhšie čerstvé vďaka vakuovaciemu systému. Špeciálna fólia vydrží zmrazenie a varenie a možno ich vkladať do mikrovlnnej rúry. Zváračka je kompatibilná s dózami FoodSaver ideálnymi pre skladovanie kávy, sušienok, múky ale aj polievky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver FFS015X FoodSaver FFS006X
FoodSaver FFS015X

Vákuová balička pre uchovávanie potravín v mrazničke a chladničke. S FoodSaver FFS015X sú potraviny čerstvé až 5 × dlhšie vďaka vakuovaciemu systému. Špeciálna fólia vydrží zmrazenie a varenie a možno ich vkladať do mikrovlnnej rúry. Zváračka je kompatibilná s dózami FoodSaver, možné je aj použitie marinátoru alebo vákuovacích zátok na fľaše.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver VS1190X FoodSaver Sada dóz New Fresh vaku. FoodSaver 0,7+1,2+1,8 l
FoodSaver VS1190X

Vákuovačkaplne automatickou prevádzkou. Foodsaver VS1190X disponuje výkonnou odsávaciou pumpou a vytvára široký, pevný zvar pre bezpečné udržanie vákua. Odnímateľná odkvapkávacia vanička je vhodná do umývačky. Použitie funkcie vákuovanie iba s originálnymi fóliami šírky 20 cm.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver 2,3 l New Fresh vaku. dóza FoodSaver FoodSaver Sada dóz New Fresh vaku. FoodSaver 0,7+1,2+1,8 l
FoodSaver 2,3 l New Fresh vaku. dóza FoodSaver

Dóza pre vákuové skladovanie a marinovanie. Foodsaver 2,3 l New Fresh vaku. dóza zaistí čerstvosť a chuť uložených potravín. Dva režimy použitia – vákuový a marinovací.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver Sada dóz New Fresh vaku. FoodSaver 0,7+1,2+1,8 l FoodSaver Sada dóz New Fresh vaku. FoodSaver 0,7+1,2+1,8 l
FoodSaver Sada dóz New Fresh vaku. FoodSaver 0,7+1,2+1,8 l

Sada troch dóz pre vákuové skladovanie a marinovanie. Foodsaver Sada dóz New Fresh vaku. 0,7 + 1,2 +1,8 l zaistí čerstvosť a chuť uložených potravín. Dva režimy použitia – vákuový a marinovací.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver zváračka fólií s odsávaním VS3190X FoodSaver zváračka fólií s odsávaním VS3190X
FoodSaver zváračka fólií s odsávaním VS3190X

Zváračka fólií ponúka 5 funkcií suchého a mokrého vákuovania, marinovania, pulzného vákuovania a Sous Vide vákuovania. FoodSaver VS3190X vytvára široký a pevný zvar, disponuje integrovaným držiakom fólie a rezacím nožom. S prístrojom môžete používať vákuovacie dózy, zátky a ostatné príslušenstvo od značky FoodSaver.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver FSC003 FoodSaver zváračka fólií s odsávaním VS3190X
FoodSaver FSC003

Sada dóz pre vákuové skladovanie FoodSaver FSC003. Dózy sú vhodné pre skladovanie kávy, sušienok, múky, ryže, orieškov, cereálií, polievok a omáčok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver FFS005X FoodSaver FoodSaver zváračka fólií s odsávaním VS3190X
FoodSaver FFS005X FoodSaver

Vákuová zváračka fólií FFS005X FoodSaver. Výkonná zváračka je určená pre použitie v domácnostiach na uskladnenie potravín v mrazničkách a chladničkách. S použitím vákuovacieho systému FoodSaver vydržia potraviny čerstvé až päťkráť dlhšie. Používa odolné profesionálne drážkované fólie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver Sáčky pre vákuovanie, 0,94 l (48 ks) FoodSaver Sáčky pre vákuovanie, 0,94 l (48 ks)
FoodSaver Sáčky pre vákuovanie, 0,94 l (48 ks)

Sada sáčkov pre vákuovú zváračku. Foodsaver Sáčky pre vákuovanie, 0,94 l (48 ks) možno umyť a používať opakovane. Vrecká sú vhodné do chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry aj pre varenie metódou Sous-Vide.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver FSFSBS0024 FoodSaver Sáčky pre vákuovanie, 0,94 l (48 ks)
FoodSaver FSFSBS0024

Vákuové zátky na fľaše FoodSaver FSFSBS0024, vďaka ktorým dokonale vákuovo uzavriete fľaše s vínom, olejom, octom alebo extrakty a predĺžite tým ich trvanlivosť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver FSR2802 FoodSaver Sáčky pre vákuovanie, 0,94 l (48 ks)
FoodSaver FSR2802

Sada fólií pre vákuové balenie FSR2802 obsahuje 2 kusy roliek špeciálne drážkované fólie pre vákuové balenie vo vákuových zváračkách Foodsaver a Seal-A-Meal.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver 0,7 l New Fresh vaku. dóza FoodSaver FoodSaver 0,7 l New Fresh vaku. dóza FoodSaver
FoodSaver 0,7 l New Fresh vaku. dóza FoodSaver

Dóza pre vákuové skladovanie a marinovanie. Foodsaver 0,7 l New Fresh vaku. dóza zaistí čerstvosť a chuť uložených potravín. Dva režimy použitia – vákuový a marinovací.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver 1,2 l New Fresh vaku. dóza FoodSaver FoodSaver 0,7 l New Fresh vaku. dóza FoodSaver
FoodSaver 1,2 l New Fresh vaku. dóza FoodSaver

Dóza pre vákuové skladovanie a marinovanie. Foodsaver 1,2 l New Fresh vaku. dóza zaistí čerstvosť a chuť uložených potravín. Dva režimy použitia – vákuový a marinovací.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver 1,8 l New Fresh vaku. dóza FoodSaver FoodSaver 0,7 l New Fresh vaku. dóza FoodSaver
FoodSaver 1,8 l New Fresh vaku. dóza FoodSaver

Dóza pre vákuové skladovanie a marinovanie. Foodsaver 1,8 l New Fresh vaku. dóza zaistí čerstvosť a chuť uložených potravín. Dva režimy použitia – vákuový a marinovací.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver ručná vákuová balička VS1199X FoodSaver Sáčky se zipem pro vakuovačku FoodSaver FFS010X-01
FoodSaver ručná vákuová balička VS1199X

Ručná vákuová balička je dodávaná so špeciálnou dózou s objemom 1,2 litra a sadou uzatvárateľných sáčkov. FoodSaver VS1199X sa vďaka svojim ultrakompaktným rozmerom hodí aj do najmenších kuchýň. Predĺžte dobu uchovania potravín až dvojnásobne dlho.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver Sáčky pre vákuovanie, ZIP 3,8l (20 ks) FoodSaver Sáčky se zipem pro vakuovačku FoodSaver FFS010X-01
FoodSaver Sáčky pre vákuovanie, ZIP 3,8l (20 ks)

Sada sáčkov pre vákuovú zváračku. Foodsaver Sáčky pre vákuovanie, ZIP 3,8l (20 ks) možno umyť a používať opakovane. Sáčky disponujú zabudovaným ventilom, cez ktorý ľahko vysajete vzduch. Zosilnená dvojitá ZIP páska. Nevhodné do mrazničky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver Sáčky se zipem pro vakuovačku FoodSaver FFS010X-01 FoodSaver Sáčky se zipem pro vakuovačku FoodSaver FFS010X-01
FoodSaver Sáčky se zipem pro vakuovačku FoodSaver FFS010X-01

Vakuové baličky potravin FoodSaver používají profesionální silnou drážkovanou fólii, která umožňuje dokonalé odsátí vzduchu a vytvoření vzduchotěsného spoje.

môžete mať 04.10 - 06.10

FoodSaver Sada dóz New Fresh vaku. FoodSaver 0,7+1,2 l FoodSaver Sada dóz New Fresh vaku. FoodSaver 0,7+1,2 l
FoodSaver Sada dóz New Fresh vaku. FoodSaver 0,7+1,2 l

Sada dvoch dóz pre vákuové skladovanie a marinovanie. Foodsaver Sada dóz New Fresh vaku. 0,7 + 1,2 l zaistí čerstvosť a chuť uložených potravín. Dva režimy použitia – vákuový a marinovací.

môžete mať 02.10

Partner: MALL
FoodSaver zváračka fólií s odsávaním VS0100X FoodSaver Sada dóz New Fresh vaku. FoodSaver 0,7+1,2 l
FoodSaver zváračka fólií s odsávaním VS0100X

Zváračka je určená pre použitie v domácnostiach na uskladnenie potravín v mrazničkách a chladničkách. FoodSaver VS0100X sa jednoducho ovláda a vytvára široký a pevný zvar. Funkciu vákuovania je možné použiť iba s originálnymi drážkovanými fóliami šírky 28 a 20 cm.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
FoodSaver zváračka fólií so zásobníkom VS2190X FoodSaver Sada dóz New Fresh vaku. FoodSaver 0,7+1,2 l
FoodSaver zváračka fólií so zásobníkom VS2190X

Kompaktná vákuová zváračka fólií so zásobníkom je vhodná do menších kuchýň. FoodSaver VS2190X je kompatibilný s vákuovacími dózami FoodSaver, uzatvárateľnými vreckami, ZIP vreckami, vákuovacími zátkami aj fóliami so šírkou 20 aj 28 cm.

môžete mať 02.10

Partner: MALL
FoodSaver Vakuová balička potravin FoodSaver FFS017X FoodSaver Vakuová balička potravin FoodSaver FFS017X
FoodSaver Vakuová balička potravin FoodSaver FFS017X

Použijte sáčky a role FoodSaver pro delší skladování potravin v mrazničce nebo v kuchyních. Používejte sáčky a role, jakož i fresh nádoby a sáčky pro opakované vakuování pro krátké a střední skladování v kuchyních nebo chladničkách.

Momentálne nedostupné

FoodSaver FFS010X FoodSaver Vakuová balička potravin FoodSaver FFS017X
FoodSaver FFS010X

Vákuová balička je skvelým riešením predĺženie trvanlivosti vašich pokrmov. FoodSaver FFS010X nezaberie veľa miesta na kuchynskej linke. Umožní vákuovať potraviny do Fresh dóz a uzatvárateľných sáčkov, čím ich udrží čerstvé až 2 × dlhšie oproti iným metódam uchovávania jedla.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL
FoodSaver FSR2002 sada 2 rolí fólií FoodSaver Vakuová balička potravin FoodSaver FFS017X
FoodSaver FSR2002 sada 2 rolí fólií

Sada fólií pre vákuovú zváračku. Foodsaver FSR2002 sada 2 rolí fólií obsahuje dva kusy rolky fólie o šírke 200 mm.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL

Udržujte svoje potraviny dlho čerstvé a predĺžte ich trvanlivosť až niekoľkonásobne vďaka vákuovým baličkám potravín FoodSaver. Kúpou niektorej z vákuových baličiek potravín šetríte potravinami a v konečnom dôsledku šetríte aj svojimi peniazmi. Vákuové balenie mäsa a diviny predĺži ich životnosť až 5-8 násobne. Praktické baličky sú jednoduché na použitie a ich funkčnosť už ocenilo niekoľko tisíc spokojných zákazníkov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy.