FLUIDUM TÉ Power Berries BIO 2 x 10 ml
1,50 €

Power Berries BIO – Mocnú silu lesných byliniek pocítite v príchuti power Berries. Ostružina list má priaznivý vplyv na normálnu hladinu glukózy v krvi. Malina list podporuje normálny trávenie.

FLUIDUM TÉ Summer Karkade BIO 2 x 10 ml
1,50 €

Summer Karkade – osvieženie pre vašu letnú jazdu. Ibištek napomáha osvieženie tela a prispieva k vylučovaniu vody z organizmu. Ostružina list má priaznivý vplyv na normálnu hladinu glukózy v krvi. Malina list podporuje normálny trávenie.

FLUIDUM TÉ Little Flow er BIO 2 x 10 ml
1,50 €

Little Flow er BIO – Nechajte sa omámiť sviežou vôňou byliniek obsiahnutých v kolekcii Little Flow er. Čierny bez a čučoriedka majú priaznivý vplyv na normálnu hladinu glukózy v krvi. Brusnica podporuje prirodzenú obranyschopnosť. Čierny bez, čučoriedka a brusnica sú antioxidanty.

FLUIDUM TÉ Harmony BIO 10 x 10 ml
6,40 €

harmony BIO Pamajorán obyčajný je antioxidant a prispieva k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému, k normálnej činnosti pečene a podporuje duševnú výkon. Medovka lekárska prispieva k zdravému spánku, podieľa sa na kognitívnym a duševnom zdraví a má relaxačný účinok.

FLUIDUM TÉ Immunity BIO 10 x 10 ml
6,40 €

Novinka

Fluidum Tej Immunity je pravé povzbudenie pre chvíle, keď sa necítite vo svojej koži. Echinacea a zázvor priaznivo ovplyvňujú normálne funkcie dýchacích ciest, sú to antioxidanty a podporujú prirodzenú obranyschopnosť – imunitný systém.

FLUIDUM TÉ Pure BIO 10 x 10 ml
6,40 €

Novinka

Pure BIO: Rozmarín je antioxidant, podporuje normálnu trávenie, funkciu pečene a prečistenie a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Žihľava prispieva k vylučovaniu vody z organizmu, podporuje prirodzenú obranyschopnosť a prispieva k normálnej funkcii obličiek.