Florina čajník Hawier 2,7 L medený
19,99 €

FLORINA čajník Hawier 2,7 L medený Čajník Hawier o objeme 2,7L – vyrobený z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, hrúbka steny 0,6 mm, elegantný a praktický, pre všetky typy sporákov vrátane indukcie, kanvica má píšťalku otvárajúcú sa tlačidlom, rukoväť sa nenahrieva.

Florina Granite randlík, 20 cm
16,99 €

FLORINA Granite randlík, 20 cm Skvelý randlík z rady Granite disponuje s 3-vrstvovým, nepríľnavým, mramorovým povrchom, ktorý umožňuje zdravé varenie s minimálnym použitím tuku. Randlík má ergonomickú, mäkkú rukoväť pre pohodlnejšiu manipuláciu.

Florina Profesional sada hrncov, 8 ks
99,99 €

FLORINA Profesional sada hrncov, 8 ks

Hrnce sú vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele (18/10), vďaka čomu sa vyznačujú vysokou pevnosťou. Špeciálne tvarovaná hrana uľahčuje prelievanie bez prskania. Primeraná hrúbka stien nádoby je zárukou kvalitného spracovania.

Florina Botti Keramická rýchlovarná kanvica Aspen, 1 l
42,39 €

Keramická rýchlovarná kanvica Aspen, 1 l Rýchlovarná kanvica zaujme na prvý pohľad svojím jedinečným dizajnom, ktorý štýlovo kombinuje keramiku a drevo. Výhodou je, že ju môžete využívať aj ako klasickú kanvičku a servírovať v nej obľúbený nápoj priamo na stôl.

Florina wok panvica 30 cm
30,99 €

Wok je vyrobený z odolného a ergonomického materiálu, ktorý sa ľahko zohrieva. Celý je pokrytý dvojvrstvovým nepriľnavým povlakom. Vďaka nepriľnavému povlaku získate rýchle varenie a čistenie. Neodporúča sa umývať v umývačke riadu.