-23%
FISCHER RC4 Race JR SLR + viazanie FJ4 AC SLR 100 cm
1x

FISCHER RC4 Race JR SLR + viazanie FJ4 AC SLR

179,70 €
137,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Juniorské zjazdové lyže pre rekreačný štýl jazdy začínajúcich jazdcov. Základ tvorí kompozitové jadro. Špička On-piste Rocker proti výraznejšiemu zarezávaniu hrán voči svahu. Odľahčená konštrukcia Air Power. Fischer RC4 Race JR SLR + viazanie FJ4 AC SLR má prispôsobiteľný rail systém SLR Pro s použiteľnosťou pre podrážky Grip Walk.

Tovar od predajcu MALL
FISCHER Unlimited Yellow 130 cm
2x

FISCHER Unlimited Yellow

27,50 €
Posledný kus za túto cenu!

Fischer Unlimited Yellow jsou lehké hliníkové sjezdové hole, které jsou všestranné pro sjezd a mají sportovním ergonomicky tvarované madlo.

Tovar od predajcu MALL
FISCHER Čepeľ FISCHER SX9 SR Pravá - 32

FISCHER Čepeľ FISCHER SX9 SR Pravá - 5

35 €

Najvyššia rada spomedzi kompozitových čepelí Fischer pre sezónu 2015/2016

  • špičková ľahká čepeľ s vysokou životnosťou
  • použité materiály:
    • krčok – Aircraft Carbon
    • čepeľ – Aircraft Carbon
  • vynikajúca dopredajová cena
Partner: elbe.sk

Fischer: rodinná firma z rakúskeho Riedu, zaoberajúca sa tradične najmä zjazdovým lyžovaním, kde si v poslednej dobe osobujú „vynájdenie“ a rozvinutie koncepcie carvingových lyží, v oblasti zjazdových topánok zavedenie technológie Somatec, prispôsobujúcej topánku čo najlepšie nohe lyžiara a jeho prirodzenému postoju.

V bežeckej sfére Fischer postupne ovládol závodný sektor, na posledných olympiádach a majstrovstvách sveta celkom dominuje a získava až 85% medailí.

Ďalšou výraznou inováciou, aplikovanou na závodné a športové bežky, je viazanie spojené s bežkou – systém NIS, ktorý ďalej rozvíja možnosť jemného nastavenia systému lyže + viazanie a zlepšuje priebeh ohybu bežky.

Nové technológie sa po závodnom otestovaní posúvajú aj do ďalších kategórií bežiek. To platí aj o aplikácii nových poznatkov v oblasti bežeckých topánok.

U nás majú fišerky povesť dobrých, avšak drahých lyží. Postupne si však nachádzajú svojich priaznivcov aj u tých, ktorí športujú len na rekreačnej úrovni. To je dané širokým rozpätím modelov, ktoré siahajú od závodných až po turistickú triedu – ako u zjazdoviek, tak u bežiek a bežeckých topánok.