FINIS Guma posilovacia Dryland Cords
51,96 €

Tréningová plavecká pomôcka Dryland Cords je z odolnej gumy, ktorá je doplnená pohodlnými mäkkými rukoväťami. Je ideálnou pomôckou na cvičenie a posilovanie odolnosti, ktorá je zásadnou súčasťou plaveckého tréningu a udržovania kondície.

FINIS Šnorchel FREESTYLE
34,27 €

Design frontálneho šnorchla Freestyle umožňuje plavcovi dosiahnuť nižšiu polohu hlavy a tým optimalizovať polohu celého tela.

FINIS Nosný klip NOSE CLIP
6,15 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecká pomôcka Nose Clip od spoločnosti Finis je vytvorená pre plavcov vo veku od 6 rokov.

FINIS Šnorchel frontálny Jr. Swimmers
39,41 €

Frontálny šnorchel Jr. Swimmers umožňuje plavcovi elimináciu rotácie dýchacieho cyklu a umožňuje sústrediť sa na rovnováhu tela, pozíciu hlavy a techniku záberu.

FINIS Štuple do uší
6,15 €

Štuple sú vyrobené zo 100% silikónu, ergonomicky tvarované a dodávané v praktickom puzdre.

FINIS Monoploutva tréningová Wave
86,50 €

Wave je rekreačná monoplutva pre dorast. Učí mladých plavcov vlnivý pohyb nevyhnutný pre správny delfíni kop. Je bezpečná na použite v bazéne, jazere aj v oceáne.

FINIS Opora predlaktia Forearm Fulcrum
22,27 €

Opora predlaktia Forearm Fulcrum od spoločnosti Finis bola vyvinutá ako tréningový doplnok pre zlepšenie techniky záberu rukou u plavcov všetkých úrovní. Táto opora je vhodná aj ako rehabilitačná pomôcka pre milovníkov plávania po zranení zápästia.

FINIS Piškot Pull Buoy Sr. a Jr.
16,12 €

Piškot Pull Buoy od spoločnosti Finis je určený na tréning sily hornej polovice tela a na udržanie správnej línie tela pri plávaní.

FINIS Šnorchel plavecký SWIMMERS
38,08 €

Posledný kus za túto cenu!

Frontálny plavecký šnorchel Jr. Swimmers umožňuje plavcovi elimináciu rotácie dýchacieho cyklu a umožňuje sústrediť sa na rovnováhu tela, pozíciu hlavy a techniku záberu.

Kompletná ponuka a servis tých najkvalitnejších značiek Suunto, Bare, Beuchat, Ocean reef, Atomic Aquatics, T52, Gruca a Finis.

Kompletná ponuka a servis tých najkvalitnejších značiek Suunto, Bare, Beuchat, Ocean reef, Atomic Aquatics, T52, Gruca a Finis.