Fimex Detské kresielko bodky
26,90 €

Nádherné, pohodlné kresielko z PUR peny, krásny doplnok do detskej izby v modernom šedom dizajne. Vďaka svojej nízkej váhe, môže kresielko presúvať aj Vaše dieťa.

Fimex Detské kresielko hasiči
26,90 €

Originálny doplnok do detskej izby pre chlapca s motívom autíčok. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.

Fimex Detské kresielko piráti
26,90 €

Komfortné kresielko piráti, zútulnia detskú izbu a zároveň ponúka pohodlie na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán.

Fimex Detské kresielko líšky
26,90 €

Znamenitý doplnok do detskej izby pre dievča s motívom zvieratiek. Poťah je vyrobený z Mikrofáza, možno ho sňať pomocou zipsu a vyprať v práčke pri 30 °C.

Fimex Detské kresielko hviezdy - sivé
26,90 €

Krásne kresielko s šedými hviezdami, si obľúbia každé dieťa. Pohodlné, ľahké, bezpečné bez tvrdých hrán. Vďaka svojej váhe, môže presúvať kresielko i dieťa.

Fimex Detské kresielko hviezdy - mätové
26,90 €

Detské kresielko v modernom dizajne navrhnuté podľa potrieb detí. Je vyrobené z PUR peny, zaistí komfort pri odpočinku, sledovaní TV alebo kreslenie.

Fimex Detské kresielko hviezdy - veľké
26,90 €

Detské kresielko v zaujímavej farebnej kombinácii, skrášlia izbu detí a zároveň ponúka pohodlie. Je vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar.

Fimex Detské kresielko autá
26,90 €

Stále populárny motív pre všetkých chlapcov s kombináciou farebných autíčok. Ľahké kresielko, bezpečné bez ostrých hrán.

Fimex Detské kresielko dopravné prostriedky
26,90 €

Autá, bicikle, lietadlá, vlaky, lode tieto motívy ponúka detské kresielko dopravné prostriedky v kombinácii s modrou. Ideálne kresielko pre všetkých chlapcov do detskej izbičky.

Fimex Detské kresielko stavenisko
26,90 €

Praktické a obľúbené detské kresielko, ktoré sa celkom určite bude vynímať v detskej izbičke. Kresielko vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar.

Fimex Detské kresielko trojuholníky
26,90 €

Hľadáte zaujímavý doplnok do detskej izby? Detské kresielko v atraktívnej farebnej kombinácii, skrášlia izbu detí a zároveň ponúka pohodlie.

Fimex Detské kresielko jednorožec
26,90 €

Nádherné kresielko jednorožca a labuťou rozžiari oči každej dievčatká a vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok.

Fimex Detské kresielko malé sovy
26,90 €

Nadčasový motív kresielka, zútulní izbičku všetkých dievčatiek aj chalanov. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán.

Fimex Detské kresielko vesmír
26,90 €

Toto kresielko s motivmi vesmíru vytvorí pohodlné miesto na oddych, sledovanie TV alebo čítanie rozprávok. Kresielko vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar.

Fimex Detská rozkladacia mini pohovka - slon
38,80 €

Nádherná pohovka do detskej izby. Pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Určené na oddych, sledovanie TV. UPOZORNENIE – Pozorne si prezrite rozmery pohovky.

Fimex Detské kresielko víly
26,90 €

Detské kresielko z PUR peny, pohodlné, ľahké, bezpečné bez ostrých hrán. Komfortné miesto na odpočinok pre Vaše dieťa. Jednoduchá manipulácia.

Fimex Detská rozkladacia mini pohovka - sovy
38,80 €

Praktická mini pohovka pre najmenších, pohodlná, ľahká, bezpečná bez ostrých hrán. Vďaka ľahkej váhe nemá dieťa problém s manipuláciou, zložením a rozložením pohovky.

Fimex Detské kresielko Minnie
26,90 €

Krásne detské kresielko v modernom čiernobielom prevedení, ktoré sa určite nestratí v žiadnom izbičke.Kresielko vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar.

Fimex Detské kresielko Panda ružová
26,90 €

Kresielko Panda ružová s originálnym motívom, poteší všetky deti. Kresielko je vyrobené z PUR peny, ktorá ale dobre drží tvar.

Fimex Detské kresielko plameniaky
26,90 €

Ako zútulniť detskú izbičku? Znamenité riešenie ponúka detské kresielko plameniaky. Kresielko je ľahké, bezpečné bez ostrých hrán.

Fimex Detské kresielko zvieratka
26,90 €

Zvieratká to je obľúbený motív všetkých detí. Ideálne kresielko pre všetkých chlapcov aj dievčatá do detskej izbičky. Je vyrobené z PUR peny, ktorá veľmi dobre drží tvar.

Výrobky z vysoko kvalitnej čalúnnickej peny za cenu, ktorá vás pozitívne prekvapí. Hľadáte originálny pohovku pre dieťa? Máte záujem o kúpu mini pohovky, ktorá bude dokonalým kusom nábytku pre vaše batoľa? Ste na správnej adrese!

Výrobky z vysoko kvalitnej čalúnnickej peny za cenu, ktorá vás pozitívne prekvapí. Hľadáte originálny pohovku pre dieťa? Máte záujem o kúpu mini pohovky, ktorá bude dokonalým kusom nábytku pre vaše batoľa? Ste na správnej adrese!