79,99 €
Doprava zadarmo

Chcete povýšiť svoje BDSM hrátky na ďalšiu úroveň. využite k tomu túto sadu pre pokročilých Advanced Couples Kit-Dark Desire. Sada obsahuje hodvábne bondážne lano – 5 m (nylon). vďaka ktorému udržíte partnera či partnerku pod kontrolou v rôznych polohách.

59,99 € 54,99 €

Set venušiných guličiek z radu výrobkov Fifty Shades of Grey. Vaginálne guličky pre posilnenie svalstva panvového dna. Sú perfektné pre posilnenie svalov po pôrode, na zlepšenie sexuálneho života – väčšia citlivosť a vzrušivosť pri milovaní a ako prevencia pred inkontinenciou.

79,99 €
Doprava zadarmo

Dobíjací vibračný krúžok Rechargeable Love Ring – Release Together je pomôcka pre spoločné milenecké hrátky. Rozšírte si svoje obzory a vyskúšajte spoločne niečo nové a vzrušujúce. Krúžok sa používa pri milovaní a prináša slastné pocity obom partnerom.

59,99 €

Kovový análny kolík Steel Pleasure Plug – Beyond Erotic je dychberúca análna pomôcka pre mužov aj ženy. ktorá zosilňuje vzrušenie a zážitok. Guľatý kolík so zúženou špičkou pre ľahké zavedenie. je z chladného kovu. ktorý sa dá v prípade potreby vo vodnom kúpeli zahriať.

49,99 €

Vibračné análne guličky Vibrating Pleasure Beads – Carnal Promise je pomôcka pre pokročilých i začiatočníkov. Ponorte sa hlbšie do zmyselnej stimulácie. análne guličky môžete použiť pri hrách v páre alebo pri sólo hre. V dolnej časti guličiek je bezpečnostná zarážka.

39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený análny kolík Glass Pleasure Pug – Something Darker je elegantná análna pomôcka pre mužov i ženy. ktorá je pripravená na stimuláciu vašich najcitlivejších miest. Kolík je príjemne tvarovaný pre ľahké zavedenie.

94,99 €
Doprava zadarmo

Kovové obojstranné dildo Steel G Spot Wand – Deliciously Deep je úžasné v tom. že každá strana poskytuje inú stimuláciu. Jedna strana je hladká so zvýraznenou špičkou. napodobňuje tvar penisu. Druhá strana je zvlnená a dopraje vám stimuláciu výraznejšiu.

49,99 € 44,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné sklenené dildo pre zmyselnú stimuláciu. Jeho pevný tvar a zvlnený povrch sú ideálne pre nebeskú vonkajšiu i vnútornu masáž. Každý koniec je iný a umožňuje všestrannú stimuláciu citlivých bodov.

-16%
59,99 € 49,99 €

Luxusný masívny krúžok na penis vyrobený z ocele vo farbe ružového zlata. Pekný skosený tvar. hladkosť. pevnosť i pôsobivá hmotnosť skvalitní erekciu a zvýši radosť z milovania. Kovový krúžok na penis môže slúžiť ako podpora erekcie alebo ako fetiš pri BDSM hrátkach.

114,99 € 99,99 €
Doprava zadarmo

Nabíjateľná masážna hlavica Holy Cow z radu výrobkov Fifty Shades of Grey. Osobný masér, ktorý bude rozmaznávať Vaše telo. Je perfektný pre erotické masáže a intímnu orgasmickú stimuláciu. Masážna hlavica je hladká, veľmi jemná, ale pritom pevná.

79,99 €
Doprava zadarmo

Dobíjací masážny strojček Clitorial Vibrator – Delicious Tingle je diskrétna pomôcka pre stimuláciu klitorisu. Je ergonomicky tvarovaný. skvele prilieha k telu a vy si môžete vychutnať slastné pocity. Prináša rozkoš. túžbu a celkové uvoľnenie.

-33%
59,99 € 39,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Klasický vibrátor Fifty Shades of Grey Pleasure Collection. Vibrátor s hladkým povrchom a zaguľatenou špičkou, ktorá preskúma tie najcitlivejšie miesta a ponúka výber silných vibrácií.

12,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Slastne nežný, ošetrujúci lubrikant z kolekcie Päťdesiat odtieňov sivej! Gél na báze vody, maximálne priateľský ku pokožke, bez obsahu konzervačných látok. Jeho jemná hydratačná zložka je vyslovene vhodná aj pre citlivú pleť. Dlhotrvajúci účinok, pre dlhotrvajúcu zmyselnú klzkosť!