49,99 €
+ doprava zadarmo

Vibračné análne guličky Vibrating Pleasure Beads – Carnal Promise je pomôcka pre pokročilých i začiatočníkov. Ponorte sa hlbšie do zmyselnej stimulácie. análne guličky môžete použiť pri hrách v páre alebo pri sólo hre. V dolnej časti guličiek je bezpečnostná zarážka.


59,99 €
+ doprava zadarmo

Kovový análny kolík Steel Pleasure Plug – Beyond Erotic je dychberúca análna pomôcka pre mužov aj ženy. ktorá zosilňuje vzrušenie a zážitok. Guľatý kolík so zúženou špičkou pre ľahké zavedenie. je z chladného kovu. ktorý sa dá v prípade potreby vo vodnom kúpeli zahriať.


39,99 €

Análny kolík Jiggle Pleasure Plug – Primal Attraction je elegantná análna pomôcka pre mužov aj ženy. ktorá ponúka viac než ostatné. Vnútri kolíka je gulička. ktorá stimuluje pri každom pohybe. Kolík sa dá použiť pri milovaní alebo sa dá tajne nosiť pod oblečením.


28 €

19,99 €

Rozšírte si svoje kreatívne erotické hry a vychutnajte si zmyselné viazanie s týmto hodvábnym lanom. Dlhé. mäkké a luxusné lano je perfektné pre všetkých. ktorí praktizujú so svojim partnerom umenie zväzovania. Vychutnajte si vysoko vizuálnu a zmyslovú formu BDSM.


19,99 €

Bondážny motýlik Bondage Bow Tie – His Rules je hodvábny a na krku vyzerá božsky. Je tiež pripravený zviazať neposlušné zápästia alebo členky. už len tá predstava je vzrušujúca. Vaše tajomstvo bude v spoločnosti utajené. len vy dvaja budete vedieť svoje a tešiť sa na zmyselné hry.


94,99 €
+ doprava zadarmo

Kovové obojstranné dildo Steel G Spot Wand – Deliciously Deep je úžasné v tom. že každá strana poskytuje inú stimuláciu. Jedna strana je hladká so zvýraznenou špičkou. napodobňuje tvar penisu. Druhá strana je zvlnená a dopraje vám stimuláciu výraznejšiu.


50 €

44,99 €
+ doprava zadarmo

Luxusné sklenené dildo pre zmyselnú stimuláciu. Jeho pevný tvar a zvlnený povrch sú ideálne pre nebeskú vonkajšiu i vnútornu masáž. Každý koniec je iný a umožňuje všestrannú stimuláciu citlivých bodov.


69,99 €
+ doprava zadarmo

Vneste do spálne viac vzrušenia a dobrodružstva s touto divokou sadou Wild couples Kit – Kinky Fuckery. Sada obsahuje nastaviteľné putá na ruky (polyester. suchý zips. kov). ktoré udržia partnera pod kontrolou. aby ste mohli použiť dráždivé erotické pomôcky.


60 €

54,99 €
+ doprava zadarmo

Set venušiných guličiek z radu výrobkov Fifty Shades of Grey. Vaginálne guličky pre posilnenie svalstva panvového dna. Sú perfektné pre posilnenie svalov po pôrode, na zlepšenie sexuálneho života – väčšia citlivosť a vzrušivosť pri milovaní a ako prevencia pred inkontinenciou.


17,99 €

Intímny klip Beaded Clitoral Clamp – Just Sensation je kovová spona na klitoris alebo pysky. Vedeli ste. že klitoris má niekoľko tisíc nervových zakončení a väčšina z nich je po stranách? Tento klip na klitoris sa sústreďuje presne tam. kam vy potrebujete.


119,99 €
+ doprava zadarmo

Pridajte tento dokonalý korbáč do vášho milostného repertoáru a posuňte svoje erotické hry na vyššiu úroveň. Korbáč je vysoko všestranný. môžete ho použiť pre jemné alebo silnejšie plieskanie. na šteklenie alebo maznavé hladenie.


60 €

49,99 €
+ doprava zadarmo

Luxusný masívny krúžok na penis vyrobený z ocele vo farbe ružového zlata. Pekný skosený tvar. hladkosť. pevnosť i pôsobivá hmotnosť skvalitní erekciu a zvýši radosť z milovania. Kovový krúžok na penis môže slúžiť ako podpora erekcie alebo ako fetiš pri BDSM hrátkach.


28 €

19,99 €

Nádhermá maškarný maska Anastasia z ozdobné čipky a so štrasovými kamienkami bude skvelým doplnkom vašich šiat alebo erotickej bielizne. Dokonale vystihuje jemnosť a ženskosť. Maska je pružná a bude sa pohodlne nosiť.


28 €

19,99 €

Kožená maškarný maska na oči Secret Prince v štýle Christiana Greya dokonale vystihuje dominantný charakter. Je tvarovaná a dokonale rysuje mužskej kontúry tváre. Vyzerá naozaj skvele a navyše je veľmi pohodlná.


115 €

99,99 €
+ doprava zadarmo

Nabíjateľná masážna hlavica Holy Cow z radu výrobkov Fifty Shades of Grey. Osobný masér, ktorý bude rozmaznávať Vaše telo. Je perfektný pre erotické masáže a intímnu orgasmickú stimuláciu. Masážna hlavica je hladká, veľmi jemná, ale pritom pevná.


79,99 €
+ doprava zadarmo

Dobíjací masážny strojček Clitorial Vibrator – Delicious Tingle je diskrétna pomôcka pre stimuláciu klitorisu. Je ergonomicky tvarovaný. skvele prilieha k telu a vy si môžete vychutnať slastné pocity. Prináša rozkoš. túžbu a celkové uvoľnenie.