Sprchový olej Classic (Shower Oil) 225 ml

fenjal Sprchový olej Classic (Shower Oil) 225 ml

5,30 €
4,70 €

Rozmaznávajte seba a svoju pokožku bohato vyživujúcim sprchovacím olejom fenjal Classic . Zmes vybraných skrášľujúcich olejov, prírodného avokádového oleja a bambuckého masla zanecháva pokožku hydratovanú až na 8 hodín a na dotyk hladšia.

Partner: Vivantis
Krémový olej do kúpeľa Intensive (Oil Care Foam Bath) 200 ml

fenjal Krémový olej do kúpeľa Intensive (Oil Care Foam Bath) 200 ml

8,20 €

Doprajte si chvíle jedinečné relaxácie s krémovým olejom do kúpeľa fenjal Intensive. Blahodarný avokádový olej a výživné bambucké maslo revitalizujú pokožku a dodajú jej zamatovú hebkosť, zatiaľ čo nadýchaná pena a jemná krémová vôňa vám pomôžu navodiť pocit upokojenia a duševnej pohody.

Partner: Vivantis
Sprchový olej Sensitiv e (Shower Oil) 225 ml

fenjal Sprchový olej Sensitiv e (Shower Oil) 225 ml

5,30 €
5,20 €

Rozmaznávajte seba a svoju pokožku bohato vyživujúcim sprchovacím olejom fenjal Sensitiv e . Prírodný mandľový olej spolu s vitamínom E zanecháva pokožku upokojenie a hydratovanú až na 8 hodín a na dotyk hladšia. Jemná ovocná vôňa zabezpečí jedinečný zážitok aj pre vašu myseľ.

Partner: Vivantis
Sprchový olej Intensive (Shower Oil) 225 ml

fenjal Sprchový olej Intensive (Shower Oil) 225 ml

5,30 €
5,20 €

Rozmaznávajte seba a svoju pokožku bohato vyživujúcim sprchovacím olejom fenjal Intensive. Zmes prírodného avokádového oleja a bambuckého masla zanecháva pokožku hydratovanú až na 8 hodín a na dotyk hladšia. Zmyselná krémová vôňa zabezpečí jedinečný zážitok aj pre vašu myseľ.

Partner: Vivantis
Tělo vé mlieko Classic ( Body Lotion) 200 ml

fenjal Tělo vé mlieko Classic ( Body Lotion) 200 ml

5,90 €

Rozmaznávajte seba a svoju pokožku bohato ošetrujúcim telovým mliekom fenjal Classic . Prírodný mandľový olej, bambucké maslo a vitamíny E, C a B poskytujú pokožke dlhotrvajúcu hydratáciu a zanechávajú ju vyživenú a zamatovo hebkú.

Partner: Vivantis
Telové mlieko Touch of Purple 200 ml

fenjal Telové mlieko Touch of Purple 200 ml

7,20 €

Hydratačné telové mlieko očarí vaše zmysly zvodnou orientálnou vôňou jazmínu a pomarančových kvetov. Ošetrujúci komplex oleja z hroznových semienok a bambuckého masla bohato vyživuje a chráni pokožku.

Partner: Vivantis
fenjal Sprchový krém Intensive (Shower Cream) 200 ml
1x

fenjal Sprchový krém Intensive (Shower Cream) 200 ml

4,20 €
3,80 €

Rozmaznávajte seba a svoju pokožku hodvábne jemným sprchovacím krémom fenjal Intensive. Blahodarný prírodný avokádový olej a výživné bambucké maslo zanechávajú pokožku na dotyk hladšia a jemnejšia. Nadýchaná pena a zmyselná krémová vôňa zaručí mimoriadny zážitok pre všetky vaše zmysly.

Partner: Vivantis
fenjal Sprchový krém Sensuous (Shower Cream) 200 ml
1x

fenjal Sprchový krém Sensuous (Shower Cream) 200 ml

4,20 €
3,80 €

Rozmaznávajte seba a svoju pokožku hodvábne jemným sprchovacím krémom fenjal Sensous. Blahodarný prírodný jojobový olej a esencie z orientálnych ruží zanechávajú pokožku na dotyk hladšia a jemnejšia. Nadýchaná pena a zmyselná vôňa kytice ruží zaručí mimoriadny zážitok pre všetky vaše zmysly.

Partner: Vivantis
fenjal Sprchový krém Classic (Shower Cream) 200 ml
1x

fenjal Sprchový krém Classic (Shower Cream) 200 ml

4,20 €
3,80 €

Rozmaznávajte seba a svoju pokožku hodvábne jemným sprchovacím krémom fenjal Classic . Dôkladne zbavuje pokožku nečistôt a zároveň sa o ňu stará. Blahodarný prírodný jojobový olej a ďalšie hydratačné zložky posilňujú prirodzenú kožnú bariéru a chráni pred vysušovaním.

Partner: Vivantis

Švajčiarska kozmetická značka fenjal poskytuje najvyššiu kvalitu v starostlivosti o pokožku viac ako 50 rokov. Už od roku 1962!

Rozmaznáva Vaše telo a myseľ unikátnymi, vzácnymi zložkami a zmyselnými vôňami. fenjal premení každodennú telovú starostlivosť v jedinečný zážitok.

Krásna pleť. Krásny deň. fenjal.