Felix Party Mix Original Mix 8x60 g
10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kapsičky pre mačky disponujú skvelou vôňou a chuťou. Obsahujú mäso z kurčaťa, morky a pečeň. Je plná rôznych vitamínov, dôležitých bielkovín a omega-6 mastných kyselín. Felix Party Mix Original Mix 8×60 g si váš mačací kamarát ihneď zamiluje.

Felix Party Mixed Grill 8x60 g
10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kapsičky pre mačky disponujú skvelou vôňou a chuťou. Obsahujú mäso z hovädzieho, kurčaťa a pečeň. Je plná rôznych vitamínov, dôležitých bielkovín a omega-6 mastných kyselín. Felix Party Mixed Grill 8×60 g si váš mačací kamarát ihneď zamiluje.

Felix Party Ocean Mix 8x60 g
10,20 €

**Kapsičky pre mačky **disponujú skvelou vôňou a chuťou. Obsahujú mäso z lososa, tresky a pstruha. Je plná rôznych vitamínov, dôležitých bielkovín a **omega-6 **mastných kyselín. Felix Party Ocean Mix 8×60 g si váš mačací kamarát ihneď zamiluje.

Felix Play Tubes kura a pečeň 8x50 g
9,80 €

Kapsičky pre mačky **disponujú skvelou vôňou a chuťou. Obsahujú mäso z kurčaťa a pečeň. Pochúťka je plná rôznych vitamínov, dôležitých bielkovín a **omega-6 mastných kyselín. Felix Play Tubes kura a pečeň 8×50 g si váš mačací kamarát ihneď zamiluje.

Felix Play Tubes morka a šunka 8x50 g
9,80 €

Kapsičky pre mačky **disponujú skvelou vôňou a chuťou. Obsahujú mäso z morky a šunku. Pochúťka je plná rôznych vitamínov, dôležitých bielkovín a **omega-6 mastných kyselín. Felix Play Tubes morka a šunka 8×50 g si váš mačací kamarát ihneď zamiluje.

Felix PlayTubes ryby a krevety 8x50 g-14%
9,39 € 7,99 €

Výpredaj

Kapsičky pre mačky **disponujú skvelou vôňou a chuťou. Obsahujú mäso rýb a kreviet. Pochúťka je plná rôznych vitamínov, dôležitých bielkovín a **omega-6 mastných kyselín. Felix PlayTubes ryby a krevety 8×50 g si váš mačací kamarát ihneď zamiluje.