Fatra Slon nafukovací 76x53cm-23%
16,90 € 13 €

Možno si ho pamätáte z detstva. S modrým slonom v izbe sa zahrá každé dieťa. Môže na ňom sedieť a vyvádzať podľa seba. O českú kvalitnú hračku je svetový záujem. Vyrobené z kvalitnej vinylovej fólie bez obsahu ftalátov a ťažkých kovov.

Fatra Byvol nafukovací 63x58cm-22%
17,20 € 13,30 €

Možno si ho pamätáte z detstva. S červeným byvolom v izbe si vyhrá každé dieťa. Môže na ňom sedieť a vyvádzať podľa seba. O českú kvalitnú hračku je svetový záujem. Vyrobené z kvalitnej vinylovej fólie bez obsahu ftalátov a ťažkých kovov.

Fatra Žirafa nafukovacia 65x100cm-20%
17,20 € 13,70 €

Možno si ju pamätáte z detstva. S touto žirafou v izbe sa zahrá každé dieťa. Môže na nej sedieť a vyvádzať podľa ľubovôle. O českú kvalitnú hračku je svetový záujem. Vyrobená z kvalitnej vinylovej fólie bez obsahu ftalátov a ťažkých kovov.

Fatra Slon nafukovací 76 x 53cm
13,79 €

NAFUKOVACÍ SLON

Dětské nafukovací zvířátko do vody. Slon je  vyrobený z polyvinylchloridové fólie a jeho velikost je cca 76 × 53 cm.

Fatra Čiernobiela hviezdička s červeným
9,21 €

Nafukovacia čiernobiela hviezdička s červenou bodkou bola vytvorená v rámci edície Čiernobiele pre najmenších. Je určená pre stimuláciu zraku najmenších detí, ktoré po narodení vidia iba čiernobielo.

Fatra Čiernobiely medvedík pre najmenších
9,21 €

Nafukovací medvedík v čiernobielom prevedení pre novorodencov. Hrká vďaka rolničke uloženej bezpečne vnútri macka. Čiernobiela kombinácia je vhodná predovšetkým pre stimuláciu zraku novorodencov, ktorí v prvých mesiacoch života vidia len čiernobielo nakoľko sa ich zrak len utvára.

Fatra Čiernobiely krúžok pre najmenších
9,21 €

Nafukovací čiernobiely krúžok pre novorodencov. Vnútri krúžku je rolnička, vďaka ktorej krúžok krásne hrká. Na krúžku je i červená bodka podporujúca koncentráciu. Čiernobiela kombinácia farieb je vhodná pre novorodencov, hlavne ako pomôcka k stimulácií zraku.

Fatra Žirafa nafukovací 65 x 100cm
13,79 €

Žirafa nafukovací

Dětské nafukovací zvířátko žirafa je vyrobeno ve výrzaných barvách. Velikos zvířátka je 65 × 100 cm. Určeno pro děti od 2–6 let.