Faro Bavlnené obliečky Auta blesk McQueen červená-17%
25,67 € 21,10 €

Slávny závodný Blesk McQueen sa stal motívom pre posteľnú bielizeň vyrobenú v klasickom jednolôžkovej prevedení. Licenčné detské obliečky zo 100% bavlny s obojstrannou potlačou Cars.

Faro Detské obliečky Avengers Power
22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské obojstranné obliečky značky Faro so známymi hrdinami si obľúbia predovšetkým všetky malí aj veľkí fanúšikovia Avengers. Obliečky sú vyrobené z bavlny v úprave renforcé. Skladajú sa z obliečky na vankúš a obliečky na perinu.

Faro Detské obliečky Mickey Mouse Tanečná Párty
22,90 €

Novinka

Detské obojstranné obliečky značky Faro so známou Disney postavičkou si obľúbia predovšetkým všetky malí aj veľkí fanúšikovia myšiaka Mickeyho. Obliečky sú vyrobené z bavlny v úprave renforcé. Skladajú sa z obliečky na vankúš a obliečky na perinu.

Faro Detské obliečky Minnie Hearts Flower
22,90 €

Novinka

Detské obojstranné obliečky značky Faro so známou Disney postavičkou si obľúbia predovšetkým všetky malé i veľké fanúšičky myšky Minnie. Obliečky sú vyrobené z bavlny v úprave renforcé. Skladajú sa z obliečky na vankúš a obliečky na perinu.

Faro Obliečky Cars 3 Blesk McQueen a Priatelia
22,90 €

Novinka

Detské obojstranné obliečky značky Faro so známou Disney postavičkou si obľúbia predovšetkým všetky malí aj veľkí fanúšikovia Bleska McQueena. Obliečky sú vyrobené z bavlny v úprave renforcé. Skladajú sa z obliečky na vankúš a obliečky na perinu.