Ey! ECO COSMETICS Opaľovací krém v spreji pre deti SPF 50+ BIO 100 ml
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Opaľovací krém v spreji pre deti SPF 50+ BIO s extra vysokým ochranným SPF faktorom 50+. Je výnimočný tým, že neobsahuje žiadnu vodu, ale kvalitné rastlinné oleje (olivový, jojobový, pupalkový, repkový). Ľahko sa aplikuje a rozotiera, nezanecháva žiadnu viditeľnú stopu. Je vodeodolný.

Ey! ECO COSMETICS Opaľovací krém v spreji SPF 20 BIO 100 ml
14,80 €

Opaľovací krém v spreji SPF 20 BIO poskytne vašej pokožke potrebnú ochranu pred slnečnými lúčmi. Je výnimočný tým, že neobsahuje žiadnu vodu, ale kvalitné rastlinné oleje (olivový, jojobový, repkový). Táto vybraná kombinácia stará o vašu pokožku a predchádza jej vysušeniu.

Ey! ECO COSMETICS Opaľovací krém v spreji SPF 30 BIO 100 ml
17,10 €

Opaľovací krém v spreji SPF 30 BIO poskytne vašej pokožke potrebnú ochranu pred slnečnými lúčmi. Je výnimočný tým, že neobsahuje žiadnu vodu, ale kvalitné rastlinné oleje (olivový, jojobový, repkový). Táto vybraná kombinácia stará o vašu pokožku a predchádza jej vysušeniu.

Ey! ECO COSMETICS Opaľovací krém v spreji SPF 50 BIO 100 ml
18,20 €

Opaľovací krém v spreji SPF 50 BIO je výnimočný tým, že neobsahuje žiadnu vodu, ale kvalitné rastlinné oleje (olivový, jojobový, repkový). Táto vybraná kombinácia stará o vašu pokožku a predchádza jej vysušeniu. Ľahko sa aplikuje a rozotiera, nezanecháva žiadnu viditeľnú stopu. Je vodeodolný.