EX1 cosmetics

EX1 cosmetics Tekutý korektor Delete Fluide (Concealer) 8 ml (Odtieň 2.0)

EX1 cosmetics Tekutý korektor Delete Fluide (Concealer) 8 ml

13,80 €
13,10 €
Novinka

Všetky nedokonalosti prekryje iba za pár sekúnd. Reč je o vysoko krycom korektore Delete Fluid Concealer, ktorý obsahuje až 25% čistých pigmentov. Práve to z neho robí jeden z najviac krycích korektorov na trhu. Pár ťahy tak jednoducho prekryjete stopy po akné, nedokonalosti, jazvičky.

Partner: Vivantis
EX1 cosmetics Hubka na make-up

EX1 cosmetics Hubka na make-up

15,70 €
15 €
Novinka

Táto sada s hubkou a puzdrom v tvare vajíčka je skvelá vychytávka, ktorú ocenia všetky milovníčky make-up hubiek. Hubka od značky EX1 vám pomôže rovnomerne naniesť vaše obľúbené produkty. Ostrá špička umožňuje ľahké nanesenie produktov aj do ťažšie dostupných miest. Hubka neobsahuje latex.

Partner: Vivantis
EX1 cosmetics Kompaktný púder Invisiwear (Compact Powder) 9,5 g (Odtieň 2.0)

EX1 cosmetics Kompaktný púder Invisiwear (Compact Powder) 9,5 g

15,70 €
14,90 €
Novinka

EX1 Invisiwear Compact Powder je jemne namletý zamatový púder, ktorého zloženie je jedným z vedecky najpokročilejších na svete. Práve vďaka svojej jemnej textúre nevytvára na pleti fľaky, ale sa po nej kĺže a vytvára jednoliatu vrstvu, ktorá make-up krásne zafixuje a pleť vyhladí.

Partner: Vivantis
EX1 cosmetics Tekutý make-up Invisiwear Liquid Foundation 30 ml (Odtieň 1.0)

EX1 cosmetics Tekutý make-up Invisiwear Liquid Foundation 30 ml

15,90 €
15,10 €
Novinka

CRUELTY-FREE, VEGAN, BEZ OLEJOV, BEZ PARFEMÁCIESpoznajte hviezdu všetkých červených kobercov, celebritami ospevovaný make-up od značky EX1. Obsahuje unikátne pigmenty, ktoré dokonale splynú s pleťou a zaistia rozjasnenú a zjednotenú pleť bez pocitu veľkých nánosov make-upu.

Partner: Vivantis
EX1 cosmetics Tvárenka (Blusher) 3 g (Odtieň Jet-Set Glow)

EX1 cosmetics Tvárenka (Blusher) 3 g

12,70 €
12,10 €
Novinka

Tvárenky od EX1 sú obľúbencami celebrít a ich make-up artistov na predstavenie na červenom koberci. Je to vďaka ich jemnému prirodzenému finišu, ktorý vyzerá na pleti vždy dokonale a svieži. Pigmentácia tváreniek je vysoká, ale nie príliš vysoká, takže práca s nimi je jednoduchá.

Partner: Vivantis

EX1 Cosmetics je anglická značka vyvinutá biochemičkou Farah Naz, ktorá nedokázala nájsť make-up, ktorý by mal dokonalý odtieň a vyzeral prirodzene. Produkty 2 roky osobne vyvíjala v najlepších laboratóriách. Produkty sú klinicky a dermatologicky testované, nekomedogénne, bez parabénov, parfumácie, bez oleja, 100% vegan a cruelty free. V čom je EX1 iná? Unikátne zapúzdrené pigmenty v make-upe zabezpečujú, že pri kontakte so vzduchom alebo mazom z pokožky make-up nikdy neoxiduje a nemení farbu.