Everyday Baby

hrnček sklo so silikónovým obalom Healthy+ 150 ml Mint Green

Everyday Baby hrnček sklo so silikónovým obalom Healthy+ 150 ml

20,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Sklenený hrnček disponuje ergonomickými a odmínatelnými uškami. Je vyrobený z vysoko kvalitného borosilikátového skla, cumlík naopak zo 100% potravinárskeho silikónu. Everyday Baby hrnček sklo so silikónovým obalom Healthy+ 150 ml je bez BPA, BPS, PVC a ftalátov.

Tovar od predajcu MALL
Cumlík silikón antikolik 2ks Variabilný
1x

Everyday Baby Cumlík silikón antikolik 2ks Variabilný

7,90 €
7,40 €
Posledný kus za túto cenu!

Vyberte ten správny cumlík pre vaše dieťa MilkHero Cumlík je konečne tu – cumlík špeciálne navrhnutý, aby uľahčil prechod od dojčenia ku kŕmeniu MILKHERO DESIGN – veľmi podobný matkinmu prsníku MillkHero cumlík uľahčuje prechod medzi dojčením a kŕmením z fľaštičky. Po veľmi dlhom a dôkladnom vývoji tej najdôležitejšej časti fľaštičky som veľmi hrdý na cumlík MilkHero.

Tovar od predajcu MALL
Fľaša sklo na vodu 400ml Briight yellow
2x

Everyday Baby Fľaša sklo na vodu 400ml

11,80 €

Krásna fľaša na vodu pre celú rodinu od značky Everyday Baby je konečne tu! Nikdy nebolo ľahšie vybrať si tú správnu fľašu! Inovatívna ochrana Naša všetkými obľúbená Sklenená Fľaša na Vodu pre celú Rodinu s ochrannou silikónovou vrstvou, ktorá chráni fľašu proti rozbitiu. Poskytuje tiež extra ochranu proti nárazu a lepšiu priľnavosť. Naviac je príjemná na dotyk a krásne vyzerá.

Tovar od predajcu MALL
Protišmykové ťapky senzor 4 ks Pink
5x

Everyday Baby Protišmykové ťapky senzor 4 ks

17,50 €
Posledný kus za túto cenu!

Protišmykové ťapky „WaterHero“ pomáhajú, aby kúpanie vašich detí bolo bezpečné. Nie je voda vo vani príliš horúca? Pre kontrolu teploty vody sú ťapky vaším najlepším priateľom. „WaterHero“ ťapky zmenia svoju farbu, ak je voda príliš horúca. Ak je voda príliš horúca (okolo 37 °C), Zmení sa farba ťapiek z farebnej na bielu – fungujú tak, ako ľahká kontrola teploty vody pre rodičov.

Tovar od predajcu MALL
Everyday Baby Miska silikón s prísavkou Mint green
18x

Everyday Baby Miska silikón s prísavkou

15,50 €

Silikónová miska od Everyday Baby je konečne tu. Silikónová prísavná miska od Everyday Baby bola navrhnutá so šikmým dnom, aby sa deťom lepšie jedlo. Vďaka prísavnej podložke ľahko priľne k stolu – výnimočnosť robí rozdiely! Priľne k stolu. Budete sa cítiť bezpečnejšie pri kŕmení vášho dieťaťa zo silikónovej misky od Everyday Baby.

Tovar od predajcu MALL
-16%
Fľaša sklo odolná 150 ml Mint green

Everyday Baby Fľaša sklo odolná 150 ml

19,90 €
16,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Aká dojčenská fľaša je pre moje dieťa tá najlepšia? MilkHero Sklenená Dojčenská fľaša je konečne tu! SKLO – Ľahké a odolné. Fľašky MilkHero sú vyrobené zo skla a nie leda akého, ale vysoko kvalitného ľahkého borosilikátového skla.

Tovar od predajcu MALL
Fľaša sklo senzor 150 ml Pink

Everyday Baby Fľaša sklo senzor 150 ml

18,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Aká dojčenská fľaša je pre moje dieťa tá najlepšia? MilkHero Sklenená Dojčenská fľaša je konečne tu! Chráni vaše dieťa pred obarením! Teraz sa môžete cítiť bezpečnejšie vďaka unikátnej sklenenej fľaštičke, ktorá indikuje, či je jej obsah príliš horúci zmenou farby – pri teplote okolo 40 °C.

Tovar od predajcu MALL
Kefa na fľaše otočná Blueberry
1x

Everyday Baby Kefa na fľaše otočná

12,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Keďže dojčenské fľaše sa neodporúča umývať v umývačke riadu pre dokonalé umytie, vyvstala tu požiadavka na rýchle a jednoduché riešenie! Nová MilkHero Kefa je tým najlepším a najrýchlejším riešením otázky na umývanie dojčenských fliaš. Hlavica kefy je vyrobená zo silikónu, pri ktorom nehrozí poškriabanie vnútrajška fľaše ani nebezpečenstvo uvoľňovania nebezpečných látok ako u plastových kief. MilkHero Kefa na fľaše má unikátnu 360°rotáciu, vďaka ktorej ľahko rotuje hlavica kefy vo vnútri fľaštičky spolu s vodou jednoduchým pohybom.

Tovar od predajcu MALL
Lyžička silikón 2ks Purple rose
6x

Everyday Baby Lyžička silikón 2ks

15,50 €

Silikónová lyžička od značky Everyday Baby je konečne tu! Pre jemné ďasná Silikónová lyžička od značky Everyday Baby s mäkkým koncom pre jemné detské ďasná a bezpečné kŕmenie. Navrhnutá špeciálne pre citlivé detské ďasná.

Tovar od predajcu MALL
Podbradník silikón Purple rose
2x

Everyday Baby Podbradník silikón

15,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Je ČAS naučiť sa JESŤ? Silikónový podbradník od Everyday Baby je konečne tu. Vďaka dvojitému uchyteniu drží podbradník na svojom mieste.

Tovar od predajcu MALL
Príbor nerez 2 ks Purple rose
3x

Everyday Baby Príbor nerez 2 ks

15,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Nerezový príbor od značky Everyday Baby je konečne tu! Obsahuje lyžičku a vidličkunerezovej ocele s elegantne navrhnutou rukoväťou zo silikónu – ideálny spôsob pre vaše najmenšie, ako sa naučiť jesť.

Tovar od predajcu MALL