Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Everyday Baby

Upresniť parametre
Everyday Baby hrnček sklo so silikónovým obalom Healthy+ 150 ml Rose Pink Everyday Baby hrnček sklo so silikónovým obalom Healthy+ 150 ml Rose Pink
Everyday Baby hrnček sklo so silikónovým obalom Healthy+ 150 ml Rose Pink

Sklenený hrnček disponuje ergonomickými a odmínatelnými uškami. Je vyrobený z vysoko kvalitného borosilikátového skla, cumlík naopak zo 100% potravinárskeho silikónu. Everyday Baby hrnček sklo so silikónovým obalom Healthy+ 150 ml je bez BPA, BPS, PVC a ftalátov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Everyday Baby silikónový tanier s prísavkou Everyday Baby hrnček sklo so silikónovým obalom Healthy+ 150 ml Rose Pink
Everyday Baby silikónový tanier s prísavkou

Silikónový tanierik je navrhnutý tak, že sa zmestí aj na tú najmenšiu tácku detskej stoličky. Everyday Baby silikónový tanier s prísavkou ponúka štyri oddiely pre hravé usporiadanie jedla a prísavku, ktorá pevne priľne k stolu. Neobsahuje BPA, BPF, BPS a ftaláty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Everyday Baby silikónová lyžička 2 ks Everyday Baby hrnček sklo so silikónovým obalom Healthy+ 150 ml Rose Pink
Everyday Baby silikónová lyžička 2 ks

Súprava dvoch silikónových lyžičiek s elegantnou a robustnou rukoväťou. Everyday Baby silikónová lyžička 2 ks je vhodná do umývačky. Vďaka ergonomickému dizajnu sedí lyžička perfektne v ruke. Neobsahuje BPA, PVC a ftaláty

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Everyday Baby silikónová slamka QG/NR/HG 6 ks Everyday Baby silikónová slamka QG/NR/HG 6 ks
Everyday Baby silikónová slamka QG/NR/HG 6 ks

Sada 6 silikónových slamiek vhodných pre hrnčeky, šálky aj poháre. Everyday Baby silikónové slamky QG/NR/HG 6 ks sú mäkké a bezpečné pre deti v prípade, že ich budú hrýzť. Nevedú teplo a sú vhodné do horúcich aj studených nápojov. Súčasťou balenia je čistiaca kefka.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Everyday Baby silikónová miska s prísavkou Everyday Baby silikónová slamka QG/NR/HG 6 ks
Everyday Baby silikónová miska s prísavkou

Silikónová miska s prísavkou dobre priľne k stolu a šikmé dno uľahčuje dojedanie zvyškov. Everyday Baby silikónová miska s prísavkou je ideálna pre tácky u detských stoličiek a je vhodná aj do umývačky a mikrovlnky. Bez obsahu BPA a iných škodlivých látok.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Everyday Baby fľaša sklo 150 ml Everyday Baby silikónová slamka QG/NR/HG 6 ks
Everyday Baby fľaša sklo 150 ml

Sklenená dojčenská fľaša so silikónovým poťahom, ktorý bráni rozbitiu. Everyday Baby fľaša sklo 150 ml ponúka antikolikový cumlík vyrobený z prvotriedneho mäkkého lekárskeho silikónu. Vhodná do mikrovlnnej rúry, umývačky aj na sterilizáciu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Everyday Baby fľaša sklo 240 ml Everyday Baby Podbradník silikón
Everyday Baby fľaša sklo 240 ml

Sklenená dojčenská fľaša so silikónovým poťahom, ktorý bráni rozbitiu. Everyday Baby fľaša sklo 240 ml ponúka antikolikový cumlík vyrobený z prvotriedneho mäkkého lekárskeho silikónu. Vhodná do mikrovlnnej rúry, umývačky aj na sterilizáciu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Everyday Baby netečúca slamka + Everyday Baby Podbradník silikón
Everyday Baby netečúca slamka +

Silikónová slamka je bezpečná a ľahko sa používa. Everyday Baby netečúca slamka + sada obsahuje 3 slamky na pitie pre rôzne veľkosti fliaš (150, 240 a 320 ml) a nadstavec na pitie. Vhodné od 6 mesiacov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Everyday Baby Podbradník silikón Everyday Baby Podbradník silikón
Everyday Baby Podbradník silikón

Je ČAS naučiť sa JESŤ? Silikónový podbradník od Everyday Baby je konečne tu. Vďaka dvojitému uchyteniu drží podbradník na svojom mieste.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Everyday Baby Príbor nerez 2 ks Purple rose Everyday Baby Príbor nerez 2 ks Purple rose
Everyday Baby Príbor nerez 2 ks Purple rose

Nerezový príbor od značky Everyday Baby je konečne tu! Obsahuje lyžičku a vidličkunerezovej ocele s elegantne navrhnutou rukoväťou zo silikónu – ideálny spôsob pre vaše najmenšie, ako sa naučiť jesť.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Everyday Baby silikónová miska Everyday Baby Príbor nerez 2 ks Purple rose
Everyday Baby silikónová miska

Silikónová miska ponúka ideálnu malú veľkosť, presne do ruky. Everyday Baby silikónová miska je vhodná pre menšie porcie jedla a vďaka mernej stupnici môžete ľahko kontrolovať jeho množstvo. Silikón prémiovej kvality neobsahuje BPA, PVC a ftaláty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Everyday Baby silikónový podbradník Everyday Baby Príbor nerez 2 ks Purple rose
Everyday Baby silikónový podbradník

Silikónový podbradník s vreckom na zachytenie jedla a so širokými bočnicami chráni oblečenie dieťaťa aj podlahu. Everyday Baby silikónový podbradník je vybavený dvoma upevňovacími pásmi, prispôsobiteľnou veľkosťou a je možné ho zložiť do malých rozmerov. Vhodný do umývačky. Neobsahuje BPA, PVC a ftaláty.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Everyday Baby silikónový tanier Everyday Baby silikónová slamka QG/LL/SY 6 ks
Everyday Baby silikónový tanier

Silikónový tanierik s ťažšou základňou pre stabilitu pri používaní. Everyday Baby silikónový tanier ponúka praktický okraj, ktorý pomáha batoľatám pri naberaní lyžičkou a bráni rozliatiu. Zmestí sa aj na tú najmenšiu tácku detskej stoličky. Neobsahuje BPA, PVC a ftaláty

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Everyday Baby silikónová slamka QG/LL/SY 6 ks Everyday Baby silikónová slamka QG/LL/SY 6 ks
Everyday Baby silikónová slamka QG/LL/SY 6 ks

Sada 6 silikónových slamiek vhodných pre hrnčeky, šálky aj poháre. Everyday Baby silikónová slamka QG/LL/SY 6 ks sú mäkké a bezpečné pre deti v prípade, že ich budú hrýzť. Nevedú teplo a sú vhodné do horúcich aj studených nápojov. Súčasťou balenia je čistiaca kefka.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL