EverGreen Forsythia 10 ks
7,36 €

Forsythia, zlatovka alebo bližším ľudovým názvom zlatý dážď je tradičným symbolom jari. Vneste si trochu slnečnej žiari aj k vám domov pomocou tohto nevädnúceho variantu, z ktorého môžete urobiť peknú jarnú kyticu.


EverGreen Kanadský javor výška 210 cm v kvetináči
121 €

Posledný kus za túto cenu!

Umelý kanadský javor, ktorý má 406 textilných listov. Javor má žlté zafarbenie a je zasádrovaný v pevnom umelohmotnom kvetináči terakotovej farby. Nutné doaranžovat.


EverGreen Nezábudky 10 ks
7,36 €

Set desiatich nezábudiek bude peknou nevädnúcou dekoráciou. Ich veselé farebné prevedenie rozžiari každý kút interiéru a pritom nemusíte myslieť na zalievanie alebo výmenu vody vo váze.


EverGreen Hortenzia veľkokvetá 2 ks krémová
9,22 €

Posledný kus za túto cenu!

Dva veľké farebné kvety hortenzie môžete použiť ako samotnú nevädnúcu dekoráciu, ale veľmi dobre sa budú vynímať aj ako súčasť veľkej kytice, kde budú svojou farbou tvoriť hlavnú dominantu.


EverGreen Margaréty 10 ks
7,36 €

Zväzok desiatich margarét v troch farbených prevedeniach sa budú hodiť na dekoráciu interiéru po celý rok. Ich nevädnúce prevedenie má tú výhodu, že nemusíte myslieť na výmenu vody vo váze.


EverGreen Tulipány 50 cm, 7 ks
7,36 €

Zabudnite na kvety, čo vydržia len pár dní a potom je ich krása navždy stratená. Balenie týchto siedmich farebných tulipánov vám vydrží ľubovoľne dlho a hodí sa tak do dekoračných kytíc.


EverGreen Váza keramická Jantár 46 cm
27,30 €

Prekrásna keramická váza z kolekcie Jantar. Váza je vysoká celých 46 cm a môžete do nej dať aj veľké kvety. Váza môže slúžiť aj ako domáca dekorácia bez kvetín.


EverGreen Váza keramická Kongo1 51 cm
27,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderná keramická vínová váza z kolekcie Kongo s vlnitým dizajnom je vysoká 51 cm. Váza môže slúžiť na kvety, tak aj ako voľne stojaca dekorácia.


EverGreen Veniec prútený 30 cm, sivá
7,68 €

Prútený veniec Evergreen vo svetlosivej farbe má priemer 30 cm a skvele poslúži ako základ pre ďalšie zdobenie. Môžete si tak vlastnoručne vyrobiť originálnu vianočnú či veľkonočnú dekoráciu.