Esperanza tlakomer zápästné
19,50 €

Esperanza predstavuje tlakomer na zápästie, vďaka ktorému budete mať už vždy dokonalý prehľad o výške vášho krvného tlaku a aktuálnym pulzu. Tlak meria s presnosťou na 3 mmHg, pulz s presnosťou na 5%.

Esperanza Tlakomer ramennej
35,20 € 23,40 €

Tlakomer ramennej – Krvný tlak môže kolísať v závislosti od meniacich sa podmienok, a preto nie je vždy možné ho správne vyhodnotiť na základe jediného merania. Náš monitor krvného tlaku vám umožňuje uložiť výsledky do pamäte zariadenia spolu s dátumom a časom merania.

Esperanza Parný čistič
39,10 € 36,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Parný čistič Esperanza čistí, dezinfikuje vysokotlakovou parou. Môžete ľahko čistiť, dezinfikovať a odstraňovať škodlivý prach, roztoče a baktérie z kuchynských spotrebičov, čalúnenie, škár a obkladov v kúpeľni, skle, stenách a iných povrchoch.

Esperanza Hodiny s projekciou
9,80 €

Projekčné budík meniace farby. Tento budík je veľmi pohodlný. Projekčné budík Vám čas premietne na stenu alebo na strop. Pokojne ležte na chrbte pozrite na strop a hneď viete, koľko je hodín. Projekčné budík mení farby. Má vstavaný budík s funkciou odloženie.

Esperanza Viacúčelový bezkontaktný teplomer
50,80 € 33,20 €

Teplomer meria telesnú teplotu na rôznom povrchu. Má poplachovú funkciu s podsvietením v rôznych farbách, keď je nameraná teplota mimo normu. Zariadenie potrebuje na vykonanie merania a zobrazenie výsledku na LCD displeji iba 1 sekundu.

Esperanza Váha Orchidea
13,70 €

Váha Orchidea je ultratenká elektronická váha špeciálne navrhnutá pre tých, ktorí sa zaujímajú o ich zdravie a fyzický stav. Štýlový dizajn, veľký displej, jednoduché použitie. Vybavený štyrmi vysoko presnými tenzometre.

Esperanza Elektrický pilník s leštičkou Shine
10,50 €

Elektrický pilník s leštičkou Esperanza Shine je ideálny pre starostlivosť o nechty na rukách a nohách. Vďaka 4 rôznym vymeniteľným nástavcom si nechty ošetríte a vyleštíte rovnako ako v salóne krásy. Akonáhle ho vyskúšate, stane sa obľúbeným vybavením vašej domácnosti.

Esperanza Váha Yoga
13,70 €

Váha Yoga je ultratenká elektronická váha špeciálne navrhnutá pre tých, ktorí sa zaujímajú o ich zdravie a fyzický stav. Štýlový dizajn, veľký displej, jednoduché použitie. Vybavený štyrmi vysoko presnými tenzometre.

Esperanza Čistiaca kefka GLEE
15,60 €

Novinka

Čistící kartáček sonický na tvář Gioia – dobíjecí je skvělé zařízení pro mytí a masáž obličeje a dekoltu. Účinně čistí pokožku bez ohledu na její typ. Důkladně odstraňuje zbytky make-upu, nečistoty a kožní maz a čistí póry. Kartáček má vestavěnou baterii, k nabití stačí běžný kabel USB.

Esperanza Filtr k čističce vzduchu Breeze
18,80 €

Náhradný filter k čističke vzduchu Breeze. Zaručuje dokonalé vyčistenie vzduchu, výmena by mala prebiehať 1 x za 6 mesiacov – podľa podmienok v miestnosti.

Esperanza Filtr k čističce vzduchu Zephyr
23,40 €

Náhradný filter k čističke vzduchu Zephyr. Zaručuje dokonalé vyčistenie vzduchu, výmena by mala prebiehať 1 x za 6 mesiacov – podľa podmienok v miestnosti.

Esperanza Váha Salsa
13,70 €

Váha Salsa je ultratenká elektronická váha špeciálne navrhnutá pre tých, ktorí sa zaujímajú o ich zdravie a fyzický stav. Štýlový dizajn, veľký displej, jednoduché použitie. Vybavený štyrmi vysoko presnými tenzometre.

Esperanza Váha Waikiki
13,70 €

Váha Waikiki je ultratenká elektronická váha špeciálne navrhnutá pre tých, ktorí sa zaujímajú o ich zdravie a fyzický stav. Štýlový dizajn, veľký displej, jednoduché použitie. Vybavený štyrmi vysoko presnými tenzometre.

Esperanza Váha Zumba
13,70 €

Váha Zumba je ultratenká elektronická váha špeciálne navrhnutá pre tých, ktorí sa zaujímajú o ich zdravie a fyzický stav. Štýlový dizajn, veľký displej, jednoduché použitie. Vybavený štyrmi vysoko presnými tenzometre.

Esperanza BREEZE

Esperanza BREEZE

Hodnotenie: 5
60,80 € 53,30 €
+ doprava zadarmo

Čistička vzduchu so vstavanou UV lampou, ktorá eliminuje baktérie, roztoče a vírusy. Esperanza BREEZE ponúka 2 stupne otáčok, pokročilý trojstupňový filter a generátor záporných iónov. Zaujímavý dizajn s farebným LCD displejom.

Esperanza ZEPHYR

Esperanza ZEPHYR

Hodnotenie: 4,5
100,40 € 87,50 €
+ doprava zadarmo

Čistička vzduchu s prietokom vzduchu 150 m3/h. Esperanza ZEPHYR ponúka 3 voliteľné režimy, pokročilý trojstupňový filter a generátor záporných iónov. Jednoduché ovládanie pomocou veľkého LCD displeja s dotykovými tlačidlami.

Esperanza BORA

Esperanza BORA

Hodnotenie: 5
100,40 € 88,20 €
+ doprava zadarmo

Čistička vzduchu s prietokom vzduchu 190 m3/h. Esperanza BORA ponúka 3 voliteľné režimy, pokročilý štvorstupňový filter a generátor záporných iónov. Jednoduché ovládanie pomocou veľkého LCD displeja s dotykovými tlačidlami.