Eseco Páperový vankúšik
35,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový páperový vankúšik značky Eseco zabezpečí vášmu bábätku maximálne pohodlie počas odpočinku. Poťah na vankúšik je snímateľný a tak ho môžete kedykoľvek ľahko zložiť, vyprať alebo vymeniť za iný. Náplň z husieho peria sa potrará o to, aby bol vankúšik nadýchaný, mäkký a ľahký.

Eseco Deka
35,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnová deka značky ESECO svojim krásnym motívom zaujme nielen deti, ale aj rodičov. Prešívaná prikrývka má obojstranné využitie a dopraje deťom maximálne pohodlie. Deka je vyrobená z príjemného a na dotyk jemného materiálu.

Eseco Rýchlozavinovačka
27,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna rýchlozavinovačka značky Eseco poteší každú matku aj jej bábätko. Zavinovačka poskytne vášmu bábätku maximálny komfort a pocit bezpečia a istoty. Z jednej strany je vyrobená z dizajnovej bavlny a z druhej strany je hebučký velvet.

Eseco Vankúšikový mantinel
47,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dizajnový vankúšikový mantinel značky Eseco zabezpečí ochranu a pohodlie počas spánku vášho bábätka v postieľke. Mantinel poslúži aj ako útulná dekorácia v detskej izbičke. Príjemný bavlnený materiál s antialergénnou náplňou a možnosťou prania.

Eseco Páperová zavinovačka
91,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna páperová zavinovačka značky Eseco poteší každú matku i jej bábätko. Zavinovačka poskytne vášmu bábätku maximálny komfort a pocit bezpečia a istoty. Poťah na zavinovačku je snímateľný a tak ho môžete kedykoľvek ľahko zložiť, vyprať alebo vymeniť za iný.

Eseco Hniezdo pre bábätko
63,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne hniezdočko značky Eseco pre bezpečný a pokojný spánok vášho bábätka. Hniezdočko možno používať po celý deň nielen v detskej postieľke, ale aj na cestách ako cestovná postieľka. Príjemný bavlnený materiál s antialergénnou náplňou a možnosťou prania.

Eseco Pletená deka
33,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pletená deka značky ESECO je vyrobená z mäkkej a kvalitnej priadze. Táto prikrývka dopraje deťom maximálne pohodlie počas ich spánku. Deka je ideálna na chladné letné dni do kočíka aj postieľky.

Eseco Obliečka na zavinovačku
25,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Náhradná obliečka na perinku značky Eseco skvele doplní vašej výbavičku pre bábätko. Obliečka je vyrobená z kvalitnej dizajnovej bavlny a z druhej strany z hebučkého velvetu. Vyberať môžete z niekoľkých dizajnov.

Eseco Pletená deka WINTER
54,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Pletená deka WINTER s baránkom značky ESECO je vyrobená z mäkkej a kvalitnej priadze. Táto prikrývka dopraje deťom maximálne pohodlie a teplo počas ich spánku. Deka je ideálna na zimné dni do kočíka aj postieľky.