-14%
Escada Magnetism - EDP 75 ml
1x

Escada Magnetism - EDP

30,10 €
25,80 € 0,34 €/ml

Vôňa Escada Magnetism zahalí vašu kožu sviežo-orientálnym akordom zelených lístkov, lahodnej frézie, romantického jazmínu či mandľového kvetu. Magnetism prináša ženám pocit jedinečnej krásy a prirodzenej sexy elegancie.

Partner: Vivantis
Escada Joyful Moments - EDP 50 ml
2x

Escada Joyful Moments - EDP

27,70 €
25,20 € 0,50 €/ml

Escada Joyful Moments je radostná a optimistická vôňa pre ženy z roku 2015. Ovocno-kvetinový mix ponúka šťavnatú vôňu pomaranča, ríbezlí a exotického liči. Srdce prekypuje kvetinovými tónmi pivónie a ruží, na ktoré pozvoľna dopadajú lístky fialky. Kompozíciu uzatvára sladká vôňa medu a vanilky.

Partner: Vivantis
Escada Desire Me - EDP 50 ml

Escada Desire Me - EDP

31 € 0,62 €/ml

Očarujúce a podmanivá dámska vôňa Desire Me je inšpirovaná túžbou ženy pripútať k sebe pozornosť mužov, a provokovať ich svojím pôvabom. Je neodolateľným doplnkom každej modernej ženy. Okolo ženy Desire Me sa vznáša neviditeľné fluidum sebaistoty.

Partner: Vivantis
-17%
Escada Especially Delicate Notes - EDT 30 ml
2x

Escada Especially Delicate Notes - EDT

21,30 €
17,50 € 0,58 €/ml

Especially Delicate Notes od značky Escada je kvetinovo-drevitá, báječne ľahká, svieža a delikátna interpretácia originálnej vône Escada Especially plnej ruží. Nechajte sa zahaliť do náručia tejto vône plné kvetinových tónov. Na trh bola uvedená v roku 2012.

Partner: Vivantis
-40%
Escada Sorbetto Rosso - EDT 100 ml

Escada Sorbetto Rosso - EDT

62,60 €
37,40 € 0,37 €/ml

Escada sorbetto Rosso je aromatická a svieža kvetinová vôňa pre ženy, ktorá sa otvára ovocnou zmesou citrusov a hrušiek. Srdcom prestupujú vodné a kvetinové tóny, vodný melón a morská soľ. Záver vône je tvorený pralinky, pižmom a ambrou.

Partner: Vivantis
Escada Especially - EDP 50 ml
2x

Escada Especially - EDP

26,80 € 0,54 €/ml

Escada Especially je luxusná dámska vôňa, ktorá je inšpirovaná duchom radosti. Vôňa je postavená na delikátnej aróme ruže. Výsledkom je parfum, ktorý vyjadruje nežnú ženskosť. Vôňu otvárajú iskriace tóny hrušky skombinované s exotickou arómou semienka Ambrette.

Partner: Vivantis
Escada Especially Elixir - EDP 30 ml
6x

Escada Especially Elixir - EDP

22,50 €
20 € 0,67 €/ml

Especially Elixir od značky Escada je intenzívnejšia verzia pôvodnej vône Escada Especially z roku 2011. Táto kvetinovo-ovocná vôňa je určená len pre odvážne a elegantné ženy, ktoré rozžiaria každú miestnosť svojou energiou a úsmevom. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2013.

Partner: Vivantis
Escada Summer Festival - EDT 100 ml + tělové mléko 150 ml + kosmetická taštička

Escada Summer Festival - EDT 100 ml + tělové mléko 150 ml + kosmetická taštička

45,80 €
42,20 €
Novinka

Veselá, iskrivá a odvážna vôňa, ktorá má silu pripraviť vás na letnú sezónu. Svieža kompozícia stelesňujúca letnú náladu a dotyk slnečného svetla. Počiatočný tón toaletnej vody upúta pozornosť jemnými prelivmi rafinovaného kvetu čerešne, ktoré sú doplnené osviežujúcim ľadovým odtieňom.

Partner: Vivantis
-24%
Escada Celebrate N.O.W. - EDP 50 ml

Escada Celebrate N.O.W. - EDP

32,10 €
24,10 € 0,48 €/ml

Celebrate NOW je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. V úvode sa rozvonia štipľavý zázvor, ktorý po chvíli prejde do kvetinových tónov magnólia. Záver vône patrí sladké vanilke, nezameniteľné škoricu a fazuľa tonka. Na trh bola uvedená v roku 2017.

Partner: Vivantis
-27%
Escada Especially - EDP 30 ml + telové mlieko 50 ml

Escada Especially - EDP 30 ml + telové mlieko 50 ml

39,90 €
28,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Escada Especially je luxusní dámská vůně, která je inspirovaná duchem radosti. Vůně je postavena na delikátním aroma růže. Výsledkem je parfém, který vyjadřuje něžnou ženskost. Vůni otevírají jiskřící tóny hrušky zkombinované s exotickým aroma semínka Ambrette.

Partner: Vivantis
-42%
Escada Fairy Love Limited Edition - EDT 30 ml

Escada Fairy Love Limited Edition - EDT

43,40 €
24,80 € 0,83 €/ml

Fairy Love Limited Edition je kvetinovo-ovocná vôňa, ktorá očarí všetky romantické duše. Vôňa s nashi hruškou a malinou v spojení s pomarančom predstavuje iskrivé tóny, ktoré prinášajú okamžitú sviežosť a dobrú náladu.

Partner: Vivantis

Životný štýl, ktorý nikdy neomrzí

Spoločnosť Escada je na trhu už od roku 1976 a za jej vznikom stoja manželia Wolfgang a Margareth Ley z Nemecka. Za takmer 40 rokov svojho pôsobenia si značka získala mnoho zákazníkov po celom svete.

V súčasnej dobe ide o medzinárodne uznávanú luxusnú spoločnosť, ktorá sa zameriava na módu, doplnky, parfumy a v neposlednom rade tiež prekrásnymi šperkami. Obchody Escadaj sú rozosiate vo viac ako 60 krajinách po celom svete vrátane Severnej Ameriky a Ázie.

Značka ponúka okrem iného prekrásne šperky a hodinky, z ktorých srší luxus a športová elegancia. Šperky Escada sú vkusné, elegantné a vhodné na každodenné nosenie. Veľmi efektívne sú prívesky, ktoré sa skladajú z log spoločnosti v prepletenom kruhu. Značka čerpá inšpiráciu v prírode (obľúbené kvetinové motívy). Šperky sú často pozlátené a nechýbajú prekrásne brilantné kryštály (u niektorých modelov z dielne Swarovski).

Kolekcie si obľúbili tiež celebrity, napríklad Miranda Kerr či Kim Basinger.