Ere Perez Brusnicové maslo pre oči i pery 10 g
28,90 €

Novinka

Brusnicovej maslo znie ako pokrm, a svojím spôsobom tiež je. Je bohaté na živiny, že doslova kŕmi pleť zdravím. Obsahuje prírodné ingrediencie – bambucké maslo, brusnice, uhorku a kyselinu mliečnu.

Ere Perez cyprušteková pleťový nektár 30 ml
35,30 €

Novinka

Austrálsky modrý cyprus, kamélie, jazmínové kvety, jojoba, céder . Nielen vďaka týmto rastlinám dostala táto fľaštička starostlivosti do názvu slovo nektár. Je totiž tiež plná vitamínov a antioxidantov, ktoré majú liftingový efekt, revitalizačné silu a moc vytvoriť mladý orosený look.

Ere Perez Ginkgo Micelárna voda 200 ml
27,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Prírodná micelárna voda z aloe vera a ginkgo biloby čistí pleť od prachu, smogu, potu, mazu a make-upu. Prináša tiež vlahu, antioxidanty a svieži pocit. Micelárna voda Ere Perez je 100% prírodný a pripravená vám priniesť zdravý look a krásu každý deň. .

Ere Perez Skrášľujúce moringový krém 50 g
37,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Vedeli ste, že moringa obsahuje viac ako 100 telu prospešných látok? Niet divu, že ju prírodná kozmetika Ere Perez využíva na výrobu pleťového krému. Ocení ho každý typ pleti, najmä však suchá, unavená a citlivá.

Ere Perez SOS Papájová marmeláda 30 g
30,40 €

Novinka

Volá vaša pokožka po pomôcť? Je suchá, napnutá, šupinatá, boľavé, poštípané, trápi ju akné, vriedkov, modriny alebo jazvy? Presne pre takéto prípady je tu prírodná SOS papájová marmeláda Ere Perez .

Ere Perez Zelené povzbudzujúce sérum 30 ml
37,60 €

Novinka

Zelené povzbudzujúce sérum je ako smoothie pre pleť. Je tiež tak zelené a nadité živinami. Povzbudzujúce sérum od prírodnej austrálskej kozmetiky Ere Perez je bohaté na antioxidanty a vitamíny A a E. Redukuje vrásky, zjemňuje kontúry, dodáva elasticitu, upokojuje podráždenia a zvláčňuje pleť.