Epee Cool games – Zombia ruka
36,97 € 31,14 €

Hovoríte pravdu? Ste pripravení plniť bláznivé úlohy? Zombie ruka obchádza dookola stola. Bojíte sa? Vyberie si jedného hráča a ukáže na neho svojim prstom. Dôkladne si rozmyslite, či zvolíte pravdu alebo výzvu. Zábavná hra, ktorú vyhrá hráč, ktorý bude mať ako prvý šesť kariet.

Epee Cool games - Spy code-41%

Epee Cool games - Spy code

Hodnotenie: 4,7
39,49 € 23 €

Akcia

Vydajte sa na lúpežnú misiu a získajte poklady uložené v sejfe. Zábavná hra pri ktorej sa za pomoci kariet, odtlačkov prstov a stetoskopu budete snažiť dostať do trezoru a odniesť si lup. Víťazom sa stáva ten lupič, ktorý ako prvý získa 5 mincí, alebo 2 diamanty.

Epee Cool games - Detector

Epee Cool games - Detector

Hodnotenie: 4,6
39 € 33,90 €

Zahrajte sa na hľadača pokladov a pokúste sa s pomocou detektora nájsť truhlu s diamantom. Najprv musíte nájsť dva kľúče a potom môžete začať hľadať poklad. Hru môžete spestriť plnením úloh z kartičiek.

Epee Chrono Bomb

Epee Chrono Bomb

Hodnotenie: 4,4
38,90 €

Akčná hra pre celú rodinu! Natiahnite ľubovoľne v izbe povrázky a preverte svoju rýchlosť a obratnosť. Prekonajte nastražené povrázky bez toho, aby ste ich dotkli a dostaňte sa k bombe skôr, než vybuchne. Ale pozor, akonáhle sa povrázkov dotknete trikrát, bomba vybuchne aj pred časovým limitom.

Epee Cool Games - Hore nohami
21,80 €

Táto hra vám prevrátia svet hore nohami. Vyskúšajte spojiť štyri body alebo nakresliť obrázok podľa zadania. Zdá sa to jednoduché? Ale verte nám, že s týmito okuliarmi to rozhodne jednoduché nie je.