Energizer Headlight Vision HD+ Focus 250lm 3xAAA
26,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Prémiová čelovka Energizer Vision HD+ Focus LED s výkonem 250 lumenů a dosvitem až 80 metrů vás nezradí, ať už se vydáte kamkoliv. Možnost nastavení intenzity světla, baterie jsou součástí balení.


Energizer 10 8ks Hearing Aid
5,40 €

Zinko-vzdušné 10 batérie Energizer Hearing Aid určené do naslúchadiel s technológiou PowerSeal pre elimináciu vytečeniu úplne vybitých batérií.


Energizer 123 1ks Lithium Photo
4 €

3 €

Lithiová 123 batérie Energizer Lithium Photo poskytne dlho trvajúci výkon pre vaše filmové a digitálne fotoaparáty, svetlá, blesky a masky s nočným videním.


Energizer 13 8ks Hearing Aid
7 €

Zinkovo-vzdušné 13 batérie Energizer Hearing Aid určené do naslúchadiel s technológiou PowerSeal pre elimináciu vytečeniu úplne vybitých batérií.


Energizer 312 8ks Hearing Aid
7 €

Zinkovo-vzdušné 312 batérie Energizer Hearing Aid určené do naslúchadiel s technológiou PowerSeal pre elimináciu vytečeniu úplne vybitých batérií.


Energizer Energizer Alkaline Power 9V 1 pack EB007
2,87 €

Alkalická 9V batéria Energizer Classic poskytne spoľahlivú energiu pre všetky vaše elektrické zariadenia ako sú CD-MP3 prehrávače, hračky, diaľkové ovládače, fotoaparáty.


Energizer A23 1ks Alkaline
1,50 €

0,90 €

Alkalická A23 batéria Energizer Alkaline prináša technologickú precíznosť pre napájanie všetkých vašich malých elektronických zariadení, a to od glukometrov až po najmodernejšie herné konzoly a hračky.


Energizer Energizer Alkaline Power AA 4 pack EB003
2,50 €

1,60 €

Alkalické AA batéria Energizer Classic poskytnú spoľahlivú energiu pre všetky vaše elektrické zariadenia ako sú CD-MP3 prehrávače, hračky, diaľkové ovládače, fotoaparáty.


Energizer AA 4ks Ultimate Lithium
9 €

Lithiové AA batéria Energizer Ultimate Lithium ponúka až 11-krát dlhšiu životnosť v digitálnych fotoaparátoch v porovnaní s batériou Energizer Standard Alkaline a dodá stabilný výkon aj v extrémnych teplotách.


Energizer AAA 4ks Ultimate Lithium
8 €

Lithiové AAA batéria Energizer Ultimate Lithium ponúka až 11-krát dlhšiu životnosť v digitálnych fotoaparátoch v porovnaní s batériou Energizer Standard Alkaline a dodá stabilný výkon aj v extrémnych teplotách.


Energizer Energizer Alkaline Power C 2 pack EB005
5,80 €

Alkalické C batérie Energizer Classic poskytnú spoľahlivú energiu pre všetky vaše elektrické zariadenia ako sú CD-MP3 prehrávače, hračky, diaľkové ovládače, fotoaparáty.


Energizer CR2 1ks Lithium Photo
5 €

3,70 €

Lithiová CR2 batérie Energizer Lithium Photo poskytne dlho trvajúci výkon pre vaše filmové a digitálne fotoaparáty, svetlá, blesky a masky s nočným videním.


Energizer CR2016 1ks Lithium
1,80 €

Lithiová CR2016 batéria Energizer Lithium prináša technologickú precíznosť pre napájanie všetkých vašich malých elektronických zariadení, a to od glukometrov až po najmodernejšie herné konzoly a hračky.


Energizer CR2032 1ks Lithium
2 €

Lithiová CR2032 batéria Energizer Lithium prináša technologickú precíznosť pre napájanie všetkých vašich malých elektronických zariadení, a to od glukometrov až po najmodernejšie herné konzoly a hračky.


Energizer Energizer Alkaline Power D 2 pack EB006
6 €

Alkalické D batéria Energizer Classic poskytnú spoľahlivú energiu pre všetky vaše elektrické zariadenia ako sú CD-MP3 prehrávače, hračky, diaľkové ovládače, fotoaparáty.


Energizer Energizer MAX Plus AA 4 pack
4,97 €

3,82 €

Alkalické AA batérie Energizer Maxi Plus vydržia o 70% dlhšie ako štandardné alkalické batérie AAA a poskytnú dlhotrvajúcu energiu pre zariadenia ako sú digitálne fotoaparáty, hračky a videokamery.


Energizer LR44 2ks Alkaline
1 €

0,80 €

Alkalické LR44 batérie Energizer Alkaline prináša technologickú precíznosť pre napájanie všetkých vašich malých elektronických zariadení, a to od glukometrov až po najmodernejšie herné konzoly a hračky.


Energizer LR54 2ks Alkaline
2,50 €

1 €

Alkalické LR54 batéria Energizer Alkaline prináša technologickú precíznosť pre napájanie všetkých vašich malých elektronických zariadení, a to od glukometrov až po najmodernejšie herné konzoly a hračky.


Energizer MAX AAA 4+2 zadarmo, 6 ks
3,66 €

Alkalické AAA batérie Energizer vo výhodnom balení 4 + 2 ks zadarmo so schopnosťou uchovávať energiu až po dobu 10 rokov. Chráni prístroje, pretože nevytečie až 2 roky od úplného vybitia.


Energizer MAX AAA 4+4 zadarmo 8 pack EU009
7 €

Batéria Energizer AAA, využitie pre diaľkové ovládače, vyznačujú sa konštrukciou odolnou proti vytečeniu, uchovávajú výkon až po dobu 10 rokov, prvá alkalická batéria bez ortuti, 8 ks.


Energizer MAX Plus AAA 4 pack
4,97 €

3,82 €

Energizer alkalické mikrotužkové batérie Energizer Max Plus vydržia o 70% dlhšie ako štandardné alkalické batérie AAA a poskytnú dlhotrvajúcu energiu pre zariadenia ako sú digitálne fotoaparáty, hračky a videokamery.


Energizer nabíječka do auta CAR KIT, černá
17 €

Posledný kus za túto cenu!

Díky Nabíječce Energizer CAR KIT budete schopni efektivně a bezpečně dobíjet své přenosné zařízení (smartphone, tablet, … ) i během cest vaším automobilem. Součástí balení je i držák s přísavkou (pro telefon).


Energizer Nabíječka QUICK CHARGE, 1 USB port, bílá
19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoce výkonná nabíječka QUICK CHARGE představuje nejefektivnější a nejsilnější řešení pro nabíjení vašich zařízení. Disponuje jedním USB portem a výstupním výkonem až 12W pro rychlé nabíjení.


Energizer NiMH Extreme AA 2300 mAh, 4ks
15,50 €
14,90 €

Dobíjacia AA Ni-MH batéria Energizer s kapacitou 2300 mAh poskytuje vysoký výkon a sú vhodné aj do energetický náročných zariadení. Batérie sú prednabité na okamžité použitie, udržia kapacitu až 1 rok bez používania, balenie obsahuje 4 články.


Energizer NiMH Extreme AAA 800 mAh, 4ks
12,90 €

Dobíjacia AAA Ni-MH batéria Energizer s kapacitou 800 mAh poskytuje dlho trvajúci výkon. Kapacitu udrží až 1 rok, aj keď nie je používaná, batérie sú prednabité na okamžité použitie, balenie obsahuje 4 články.


Energizer NiMH Power Plus AA 2000 mAh, 4ks
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dobíjacie AA Nimh batérie Energizer s kapacitou 2000 mAh poskytujú spoľahlivý výkon. Batérie sú prednabité na okamžité použitie, balenie obsahuje 4 články.


Energizer Pro Charger +4 ks AA Power Plus 2000 mAh
31,82 €

23,90 €

Nabíjačka Energizer pre 4 x AA/AAA batérie s 2 kanálmi. Dobíjanie trvá 3 – 6 hodín, nabíjačka signalizuje stav dobíjania a nekompatibilné alebo nefunkčné batérie, je vybavená ochranou proti prebitiu, súčasťou balenia sú 4 akumulátory AA Energizer 2000 mAh.


Energizer Quick 3.0+Wireless Charge, Power Bank, Dual Input, 10000mAh QE10000CQ_BK
43 €
+ doprava zadarmo
  • Spoločnosť Qualcomm sľubuje u Quick Charge 3.0, až o 40% rýchlejšie nabíjanie v porovnaní s prvou generáciou.
  • Dual Inputs ponúka možnosť rýchleho nabíjania cez USB Type-C, alebo mikro USB.
  • Quick Charge 3.0 + Wireless Charge Power Bank je bezdrôtová nabíjačka a malá záložná batéria v jednom.
  • V kombinácii s QC 3.0, môžete nabíjať širokú škálu zariadení, pretože port sa automaticky prispôsobí tak, aby nabíjal vaše zariadenie najvyššou možnou rýchlosťou.

Energizer UE15002 Power Bank, Dual Input Type-C, 15000mAh UE15002_BK
29 €

Posledný kus za túto cenu!

Dual Inputs ponúka možnosť rýchleho nabíjania cez USB Type-C, alebo mikro USB. Power Banka je malá záložná batéria, ktorá má veľkú kapacitu aj výkon pre nabitie väčšiny vašich zariadení, ako sú smartphony a tablety.


Energizer Ultimate Lithium CR2016 2pack ECR025
2,42 €

1,80 €

Špeciálne gombíková batéria pre energeticky náročné prístroje s ochranou proti poškodeniu obalu, ochranou proti rozbalniu deťmi a technológiou umožnujúcou podávať výkon v extrémnych podmienkach od –30 °C do + 60 °C, s obsahom 0% ortuti, vhodná pre outodorové prístroje typu cyklokompiutry, športové hodinky, záložné zdroje, svetlá atď., s 8-ročnou skladovateľnosťou.


Energizer Univerzálna nabíjačka (LED indikácia) EN001
39,03 €

31,10 €

Univerzálna nabíjačka Energizer nabíja batérie typu NiMH, integrovaný LCD displej s indikátorom stavu nabitia, podpora párového nabíjania, disponuje bezpečnostným časovačom, ochrana prepólovania batérie, napájaná z elektrickej siete.


Energizer CR2025 1ks Lithium
1,80 €

Lithiová CR2025 batérie Energizer Lithium prináša technologickú precíznosť pre napájanie všetkých vašich malých elektronických zariadení, a to od glukometrov až po najmodernejšie herné konzoly a hračky.


Energizer Prepäťová ochrana, 2 zásuvky, 3 USB porty
41,30 €
+ doprava zadarmo

Prepäťová ochrana Energizer s dvomi zásuvkami chráni vaše citlivé elektronické zariadenia proti prepätiu a zároveň ju možno využiť ako nabíjaciu stanicu pre tablety alebo smartphony. 3 dodatočné USB porty umožňujú nabíjanie ďalších prenosných zariadení!


Produkty Energizer vás doprevádzajú na každom kroku, už kde ste kdekoľvek – doma, na cestách, v práci... Sú s vami vždy, keď hľadáte ten najlepší výkon a najspoľahlivejšie riešenie v oblasi primárnych batérií, nabíjacích batérií alebo svietidiel.

Produkty Energizer vás doprevádzajú na každom kroku, už kde ste kdekoľvek – doma, na cestách, v práci... Sú s vami vždy, keď hľadáte ten najlepší výkon a najspoľahlivejšie riešenie v oblasi primárnych batérií, nabíjacích batérií alebo svietidiel.