Elie Saab Le Parfum - EDP 50 ml
1x

Elie Saab Le Parfum - EDP

47,10 €
42,40 € 0,85 €/ml

Le Parfum od značky Elie Saab je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy, ktorá sa otvára sviežimi tónmi pomarančovníka, v srdci vône sa ukrýva jazmín. Jazmínovej srdce pozvoľna prechádza do základu tvoreného medom, ruží, pačuli a cédrovým drevom. Túto vôňu vytvoril Francis Kurkdjian.

Partner: Vivantis
Elie Saab Girl Of Now Shine - EDP 50 ml

Elie Saab Girl Of Now Shine - EDP

54,40 € 1,09 €/ml

Girl Of Now Shine je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí mandarínka, hruška, ananás a pistácie. V srdci ucítite horké mandle, jazmín, pomarančový kvet a y-lang y-lang. Kompozíciu uzatvára sladká vanilka, kosatec a pačuli. Na trh bola uvedená v roku 2018.

Partner: Vivantis
Elie Saab Le Parfum in White - EDP 90 ml
1x

Elie Saab Le Parfum in White - EDP

72,50 € 0,81 €/ml

Le Parfum in White je chryprově-kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí pomarančový kvet, červené bobuľovité plody, bergamot a mandarínka. Srdce obsahuje jazmín a broskyňa, v základe ucítite pačuli, pižmo, abmru, sladkú vanilku, balzam tolu a živicu benzoin. Na trh bola uvedená v roku 2018.

Partner: Vivantis
Elie Saab Girl Of Now - EDP 90 ml

Elie Saab Girl Of Now - EDP

63,10 €
57,80 € 0,64 €/ml

Girl Of Now z rovnomennej kolekcie je orientálno-kvetinová vôňa pre ženy. Hlavu tvorí mandarínka, hruška a pistácie. V srdci ucítite mandle, pomarančový kvet a magnólií. Kompozíciu uzatvára Kašmírčanov, fazuľa tonka, mandľové mlieko a pačuli. Na trh bola uvedená v roku 2017.

Partner: Vivantis
Elie Saab Le Parfum Lumiere - EDP 90 ml

Elie Saab Le Parfum Lumiere - EDP

86,90 €
74,80 € 0,83 €/ml

Elie Saab Le Parfum Lumière zachytáva zmyselnú iskru svetla. Svitanie. Čas, kedy sa noc stretáva s dňom, keď lúč svetla ticho kĺže po tme a odhaľuje zlaté odtiene svitania. Elie Saab Le Parfum Lumière, inšpirovaný stredomorskými slnečnými lúčmi, je ódou na teplo a svetlo.

Partner: Vivantis
Elie Saab Girl Of Now Forever - EDP 90 ml

Elie Saab Girl Of Now Forever - EDP

68,60 €
62,30 € 0,69 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

Girl of Now Forever je na krku ozdobená novým koralovým kvetinovým dizajnom, ktorý zodpovedá farbe jej šťavy. Ako sa noty vlievajú, začína nový príbeh: sviežejšia, farebnejšie a zábavnejšie! Viac ako vôňa je to óda na mladosť, na priateľstvo, na život! Vôňa bola uvedená na trh v roku 2019.

Partner: Vivantis
Elie Saab Le Parfum Essentiel - EDP 90 ml

Elie Saab Le Parfum Essentiel - EDP

86,50 € 0,96 €/ml

Úžasná zmes teplých, krémovo bielych kvetov a veľmi čerstvú mandarínkou (cítite veľmi prirodzenou mandarínkovou šupku) s nádychom pačuli. Jeden z najlepších od Elie Saab ! Naozaj príjemné, elegantné a povznášajúce. Zdá sa, že Elie Saab (zámerne alebo nie) vyrába svadobné parfumy.

Partner: Vivantis
Elie Saab Le Parfum Royal - EDP 90 ml

Elie Saab Le Parfum Royal - EDP

79,80 € 0,89 €/ml

Zostaňte v plnej koncentrácii sama na seba i v dnešnom zrýchlenom svete. Parfumovaná voda Le Parfum Royal vám zaistí napojenie na zdroj vnútornej sily a sebaistoty. Hlava odsúhlasí vôňu šťavnatej mandarínky, srdce otvárajú tóny neroli a dvoch druhov ruží.

Partner: Vivantis
Elie Saab Le Parfum Royal - EDP - TESTER 90 ml

Elie Saab Le Parfum Royal - EDP - TESTER

51,70 €
45,70 € 0,51 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

Zostaňte v plnej koncentrácii sama na seba aj v dnešnom zrýchlenom svete. Parfumovaná voda Le Parfum Royal vám zaistí napojenie na zdroj vnútornej sily a sebaistoty. Hlava odkýva vôňu šťavnatej mandarínky, srdce otvárajú tóny neroli a dvoch druhov ruží.

Partner: Vivantis