Eldom DO10 dávkovač na ocot a olej
15,50 €

Mechanický sprej pre regulovateľný pomer octu a oleja na šalátové zálievky, tak ako kto má rád. Pomer je plynule a ľahko regulovateľný pre obe ingrediencie. Rozmer dávkovača je 6 × 9,4 × 21,8 cm.


Eldom TM-120 Duo Lunch Box a fľaša
9,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický obedový set obsahuje box a fľašu s chytrými vlastnosti od značky Eldom. Veľmi praktický dvoj alebo jednokomorový box na prenášanie i servírovanie potravín plus fľaša s objemom 0,45 litra.


Eldom MP22 ručný mlynček, červená
10,40 €

Mlynčeky Eldom Promis majú jednoduché ovládanie. Ručný mechanický mlynček stačí ovládať len jednou rukou! Mlecí kameň možno zospodu regulovať a tak docieliť požadovanej hrubosti mletia korenia alebo soli.


Eldom dvojdielny LUNCHBOX 1,4 l
10,60 €

Tepelne izolovaný dvojdielny Lunchbox s objemom dvakrát 0,7 litra má sklopné držadlá pre ľahké prenášanie a hermeticky uzatvárateľné veko pre maximálnu bezpečnosť. Box je vhodný aj na použitie v mikrovlnnej rúre.


Eldom TM93 Dvojdielny termobox, zelená
12,40 €

Dvojdielny termobox značky Eldom na potraviny je izolovaný PU penou pre uchovanie teploty na 2–3 hodiny v závislosti na teplote okolia i teplote vloženej potraviny. Box má celkový objem 0,93 l.


Eldom TM-106 Kombinovaný lunchbox
6,62 €

Kombinovaný lunchbox prakticky delený na dve komory pre prenášanie a skladovanie potravín. Objem boxov je 2× 400 ml. Použiteľný pre ohrev v mikrovlnnej rúre, mrazničke, umývačke riadu.


Eldom TM-150 Duo Lunchbox, biela
14,40 €

Dvojkomorový LUNCH BOX pre prenášanie i servírovanie potravín o celkovom objeme dvoch litrov. Vyrobený z vysoko kvalitného plastu určeného pre styk s potravinami.


Eldom TM123 Trojdielny termobox, zelená
18,90 €

Trojdielny termobox značky Eldom na potraviny je izolovaný PU penou pre uchovanie teploty na 2–3 hodiny v závislosti na teplote okolia i teplote vloženej potraviny. Box má celkový objem 1,23 l.


Eldom TM-150 Duo Lunchbox, zelený
14,40 €

Dvojkomorový LUNCH BOX pre prenášanie i servírovanie potravín je vyrobený z vysoko kvalitného plastu určeného pre styk s potravinami. Praktické držadlá pre jednoduchý transport.


Eldom TM105 Lunchbox, 1 l
9,36 €

Veľmi praktický jednokomorový LUNCH BOX na prenášanie i servírovanie potravín v celkovom objeme jedného litra. Zelený box značky Eldom možno ohriať v mikrovlnnej rúre, ale aj uschovať v mrazničke.


Eldom TMC 07 Varná kanvica 3l
24,90 €

Nerezová kanvica na ohrev vody s objemom 3 litre. Vonkajší plášť v bielej farbe, ktorá dáva kanvici atraktívny vzhľad a tepelne izolované držadlo s integrovanou mechanikou.


Eldom ON10 brúska na nože
9 €

7,60 €

Jednoduchá mechanická kompaktná brúska Eldom Promis na oceľové a keramické nože. Táto brúska s veľmi jednoduchou obsluhou má veľkú prísavku pre dokonalé upevnenie.


Eldom TMC 08R Varná kanvica 3 l
25,87 €

21,43 €

Nerezová kanvica TMC 08R pre ohrev vody s objemom 3 litre v bielej farbe s červenými bodkami je uspôsobená pre všetky druhy ohrevu vrátane indukcie. Pri dosiahnutí varu vydáva akustický signál a má ľahko snímateľné viečko pre kontrolu množstva vody a čistenie.