Ecover Tekuté mydlo s levanduľou a aloe
5,30 €

Tekuté mydlo s levanduľou a aloe je určené pre šetrné umývanie rúk a citlivú pokožku, ktorú jemne omýva a zvlhčuje. Obsahuje čisto rastlinné a minerálne zložky, má neutrálne pH a príjemné levanduľovej arómu.

Ecover Prípravok na umývanie riadu Citrón
2,60 €

Ekologický prípravok na umývanie riadu s vôňou citrónu. Ušetríte s ním životné prostredie a zároveň budete mať čisté a voňavé riadu. Účinne umýva, odmasťuje a pritom je jemný k vašej pokožke. .

Ecover Leštidlo do umývačky riadu 500 ml
3,70 €

Leštidlo do umývačky Ecover . Spoľahlivo zabráni vzniku škvŕn na riad pri usychanie. Vaše poháre, riad aj príbor sa budú opäť blýskať. Pre dosiahnutie čo najlepšieho účinku používajte spolu s tabletami do umývačky Ecover.

Ecover Čistič kúpeľní 500 ml
5,60 €

Ekologický čistič určený na kúpeľne. Bezchybne čistí a nezanecháva fľaky. Ušetríte s ním životné prostredie a zaistíte si čistotu v domácnosti.

Ecover WC čistič Borovica 750 ml
3,40 €

Ekologický WC čistič Ecover . Budete mať čistú a prevoňanú toaletu a zároveň ušetríte životné prostredie. Prírodné vône borovice osvieži vašu kúpeľňu. .

Ecover Prípravok na umývanie riadu Harmanček 1 l
3,60 €

Ekologický prostriedok na umývanie riadu Ecover s vôňou harmančeka. Ušetríte s ním životné prostredie a zároveň budete mať čisté a voňavé riadu. Účinne umýva, odmasťuje a pritom je jemný k vašej pokožke.