Ecoffee cup Kubrick bambusový hrnček, 240 ml
9,40 €

bambusovým hrnčekom Kubrick od Ecofee skĺbite ako štýlový dizajn, tak ekológiu. Kávu, alebo čaj si budete môcť vypiť z hrnčeka vyrobeného z bambusových vlákien a živice. Vychytané silikónové viečko navyše zabezpečí, že sa vám nápoj ani na cestách nevyleje. Buďte šetrný k prírode a trendy zároveň.

Ecoffee cup Blue Polka, bambusový hrnček, 240 ml
9,50 €

bambusovým hrnčekom Blue Polka od Ecofee skĺbite ako štýlový dizajn tak ekológiu. Kávu alebo čaj si budete môcť vypiť z hrnčeka vyrobenom z bambusových vlákien a živice. Vychytané silikónové viečko navyše zabezpečí, že sa vám nápoj ani na cestách nevyleje. Buďte šetrní k prírode a trendy zároveň.

Ecoffee cup Threadneedle bambusový hrnček, 350 ml
9,70 €

bambusovým hrnčekom Threadneedle od Ecofee skĺbite ako štýlový dizajn, tak ekológiu. Kávu alebo čaj si budete môcť vypiť z hrnčeka vyrobenom z bambusových vlákien a živice. Vychytané silikónové viečko navyše zabezpečí, že sa vám nápoj ani na cestách nevyleje. Buďte šetrní k prírode a trendy zároveň.

Ecoffee cup Dutch oven bambusový hrnček, 350 ml
10 €

bambusovým hrnčekom Dutch oven od Ecofee skĺbite ako štýlový dizajn, tak ekológiu. Kávu alebo čaj si budete môcť vypiť z hrnčeka vyrobenom z bambusových vlákien a živice. Vychytané silikónové viečko navyše zabezpečí, že sa vám nápoj ani na cestách nevyleje. Buďte šetrní k prírode a trendy zároveň.

Ecoffee cup Papafranco bambusový hrnček, 350 ml
10 €

bambusovým hrnčekom Papafranco od Ecofee skĺbite ako štýlový dizajn, tak ekológiu. Kávu alebo čaj si budete môcť vypiť z hrnčeka vyrobenom z bambusových vlákien a živice. Vychytané silikónové viečko navyše zabezpečí, že sa vám nápoj ani na cestách nevyleje. Buďte šetrní k prírode a trendy zároveň.

Ecoffee cup Digg Do bambusový hrnček, 350 ml
10 €

bambusovým hrnčekom Digg Do od Ecofee skĺbite ako štýlový dizajn, tak ekológiu. Kávu alebo čaj si budete môcť vypiť z hrnčeka vyrobenom z bambusových vlákien a živice. Vychytané silikónové viečko navyše zabezpečí, že sa vám nápoj ani na cestách nevyleje. Buďte šetrní k prírode a trendy zároveň.