EASYWALKER XL shopping taška-22%
37 € 28,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Extra veľkú nákupnú tašku Easywalker jednoducho zavesíte na rukoväť kočíka a hneď získavate ďalší úložný priestor ako už na nákup tak trebárs aj na veci k prebaľovaniu. Nosnost tašky je do 5 kg.

EASYWALKER Taška Unisex
95,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová prebaľovacia taška je módny a nadčasový doplnok pre každú mamičku. Súčasťou prebaľovacia tašky je obal na fľašu a prebaľovacia podložka. Ale tašku si môžete vziať aj cez rameno vďaka ramennému popruhu.

EASYWALKER Clona sluneční
24,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Slnečná clona chráni dieťa pred priamym slnkom, vetrom a hmyzom. Testované na UV50+.

EASYWALKER Buggy XS Disney
270 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktné moderné kúzlo v športovom kočíku Disney Easywalker XS. Hľadáte moderný dizajnový golfový kočík, ktorý je praktický a vaše dieťa ho bude milovať? Znie to ako kúzlo, že? Zoznámte sa s novým golfovým kočíkom Disney Easywalker XS.

EASYWALKER Vložná taška / fusak-17%
99,99 € 82,20 €

Akcia

Mäkká vložná taška Easywalker je super alternatíva pre väčšie dieťatko. Vložka je ľahká a ľahko sa umiestňuje na ležací časť kočíka. Je kompatibilný s Buggy XS a Charley Easywalker.

EASYWALKER Buggy XS MINI
264,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoznačne najviac „cool“ kompaktný športový kočík v dizajne MINI Easywalker XS. Čo sa stane, keď spojíte štýl s praktickými funkciami? Získate nový MINI od Easywalker Buggy XS. Tento mrňús má všetko: ikonický dizajn MINI a jednoduché ovládanie a skladanie jednou rukou. Nenájdete na trhu žiadny kompaktnejší a kompletnejší kočík.

EASYWALKER Buggy XS taška pre transport
35 €

Ak cestujete s kočíkom Easywalker Buggy XS, oceníte túto praktickú transportnú tašku, do ktorej kočík uschováte a budete s ňou ľahko manipulovať.

EASYWALKER Buggy+ Mini by - rozbalené-29%
230,39 € 162,30 €

Rozbalené

Urobte si štýlovú prechádzku s golfovým kočíkom Easywalker v štýle MINI cooper navrhnutým v spolupráci s BMW. Za týmto módnym kočíkom sa otočí snáď každý.

EASYWALKER Buggy XS Mini by
271,06 € 260 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoznačne najviac „cool“ kompaktný športová kočík v dizajne MINI Easywalker XS. Čo sa stane, keď spojíte štýl s praktickými funkciami? Získate nový MINI od Easywalker Buggy XS.

EASYWALKER Korba ku kočíku Mosey+
155,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná korbička ku kočíku Easywalker Mosey+ obsahuje mäkký matrac s jemným poťahom, ktorý možno prať. Korbička je testovaná pre komfort dieťaťa.