EASYWALKER Buggy XS Disney
271,06 € 231,49 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktné moderné kúzlo v športovom kočíku Disney Easywalker XS. Hľadáte moderný dizajnový golfový kočík, ktorý je praktický a vaše dieťa ho bude milovať? Znie to ako kúzlo, že? Zoznámte sa s novým golfovým kočíkom Disney Easywalker XS.

EASYWALKER Buggy XS MINI
253 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jednoznačne najviac „cool“ kompaktný športový kočík v dizajne MINI Easywalker XS. Čo sa stane, keď spojíte štýl s praktickými funkciami? Získate nový MINI od Easywalker Buggy XS. Tento mrňús má všetko: ikonický dizajn MINI a jednoduché ovládanie a skladanie jednou rukou. Nenájdete na trhu žiadny kompaktnejší a kompletnejší kočík.

EASYWALKER Buggy XS Mini by
271,06 € 260 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jednoznačne najviac „cool“ kompaktný športová kočík v dizajne MINI Easywalker XS. Čo sa stane, keď spojíte štýl s praktickými funkciami? Získate nový MINI od Easywalker Buggy XS.

EASYWALKER Buggy XS taška pre transport
35 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak cestujete s kočíkom Easywalker Buggy XS, oceníte túto praktickú transportnú tašku, do ktorej kočík uschováte a budete s ňou ľahko manipulovať.

EASYWALKER Časť športová Harvey
154,87 € 150 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Športová časť Harvey je bezpečná vďaka 5-bodovým bezpečnostným pásom s mäkkým polstrovaním a odnímateľným madlom pre ľahší prístup k dieťaťu.

EASYWALKER Držiak na fľašu
21,30 € 20 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny držiak na fľašu Easywalker, ktorý možno jednoducho upevniť na akýkoľvek kočík. Udrží fľašu alebo pohár do 700 ml.

EASYWALKER Harvey zimná vložka
52,30 € 45 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zimná vložka do kočíka, pohodlná a jemná s priedušným vankúšikom, ktorý udržuje teplotu.

EASYWALKER Madlo na golfky
23 €

Posledný kus za túto cenu!

Madlo na kočík Easywalker, dostupné vo viacerých farebných prevedeniach.

EASYWALKER Organizér na kočík
21 € 20,10 €

Organizér na kočík je šikovná taštička a výborný pomocník pri odkladaní drobností ako plienka, fľaša a pod., ktoré môžete mať neustále poruke.

EASYWALKER Tácka na desiatu
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny pultík na desiatu s dvoma držiakmi na fľašu a priehradkou na občerstvenie je jednoduché pripevniť k akémukoľvek kočíka. Je možné umývať v umývačke na riad.

EASYWALKER Vložná taška / fusak-18%
99,99 € 81,22 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Mäkká vložná taška Easywalker je super alternatíva pre väčšie dieťatko. Vložka je ľahká a ľahko sa umiestňuje na ležací časť kočíka. Je kompatibilný s Buggy XS a Charley Easywalker.

EASYWALKER XL shopping taška
37 € 29,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Extra veľkú nákupnú tašku Easywalker jednoducho zavesíte na rukoväť kočíka a hneď získavate ďalší úložný priestor ako už na nákup tak trebárs aj na veci k prebaľovaniu. Nosnost tašky je do 5 kg.

EASYWALKER Buggy+
210,20 €

Nudné kočíky sú preč, zoznámte sa s novým golfovým kočíkom + Easywalker. Golfový kočík + Easywalker spája v sebe krásne tkaniny, štýlový vzhľad s kvalitným sofistikovaným dizajnom.

EASYWALKER Buggy XS
245,30 €

Štýlový kompaktný športový kočík Easywalker XS

To, že dobrý vzhľad a praktický dizajn nejdú dohromady, môže povedať len ten, kto nikdy nevidel nový Easywalker Buggy XS.

Tento krásny kočík má všetko: sofistikované farby, prvotriedne tkaniny, je ľahko zložiteľný a super kompaktný.

EASYWALKER Harvey
661,90 €
+ doprava zadarmo

Easywalker Harvey je prvý rozšíriteľný kočík na trhu, ktorý rastie spolu s vašou rodinou. Je to elegantný, ľahký a kompaktný kočík. V prípade, že sa vaša rodina rozrastie o ďalšie dieťa, Harvey možno pomocou jednoduchej úpravy rozšíriť na súrodenecký kočík.

EASYWALKER Harvey
94,85 € 76,20 €
+ doprava zadarmo

Zimný fusak ku kočíku Harvey, vhodný najmä v chladných dňoch. Vďaka otvorom a 5-bodovému pásu je zaistená a bezpečná cesta.

EASYWALKER Letná vložka
35 €

Univerzálna letná vložka do kočíka zaisťuje extra komfort pre dieťa počas horúcich letných dní. Obsahuje priedušný vankúšik. Vhodná je do všetkých kočíkov a autosedačiek.

  • univerzálna vložka do kočíka.
  • vhodná najmä počas horúcich letných dní
  • kompatibilná so všetkými kočíkmi a autosedačkami
EASYWALKER Mini by
105,10 €
+ doprava zadarmo

Univerzálny fusak, ktorý zaistí extra teplo a komfort počas chladných dní. Povrchová úprava fusaka je vodeodolná. Vnútro fusaka je vyplnené jemným fleecom. Fusak možno použiť na ktorýkoľvek kočík a pre deti od narodenia do 4 rokov.

EASYWALKER Mosey+
85,60 €
+ doprava zadarmo

Fusak do kočíka Mosey+, extra teplý a pohodlný počas chladných dní. Povrch fusaka je vodeodolný. Vo vnútri fusaku je použitý jemný, teplý **fleece **.

EASYWALKER Mosey+
545,10 €
+ doprava zadarmo

Ste pripravení preskúmať svet? Zoznámte sa s kočíkom Easywalker Mosey+. Flexibilný a ľahký kočík Mosey+ v elegantnom a aerodynamickom tvare. Jednoduché zloženie v jednom kuse bez zloženia športového sedadla alebo vaničky.

EASYWALKER Taška Unisex
95,40 €
+ doprava zadarmo

Štýlová prebaľovacia taška je módny a nadčasový doplnok pre každú mamičku. Súčasťou prebaľovacia tašky je obal na fľašu a prebaľovacia podložka. Ale tašku si môžete vziať aj cez rameno vďaka ramennému popruhu.