EASYWALKER Buggy+ Mini by
231,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Urobte si štýlovú prechádzku s golfovým kočíkom Easywalker v štýle MINI cooper navrhnutým v spolupráci s BMW. Za týmto módnym kočíkom sa otočí snáď každý.


EASYWALKER Buggy XS Disney
271,06 €

231,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktné moderné kúzlo v športovom kočíku Disney Easywalker XS. Hľadáte moderný dizajnový golfový kočík, ktorý je praktický a vaše dieťa ho bude milovať? Znie to ako kúzlo, že? Zoznámte sa s novým golfovým kočíkom Disney Easywalker XS.


EASYWALKER Buggy XS MINI
264,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jednoznačne najviac „cool“ kompaktný športový kočík v dizajne MINI Easywalker XS. Čo sa stane, keď spojíte štýl s praktickými funkciami? Získate nový MINI od Easywalker Buggy XS. Tento mrňús má všetko: ikonický dizajn MINI a jednoduché ovládanie a skladanie jednou rukou. Nenájdete na trhu žiadny kompaktnejší a kompletnejší kočík.


EASYWALKER Buggy XS Mini by
271,06 €

264,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jednoznačne najviac „cool“ kompaktný športová kočík v dizajne MINI Easywalker XS. Čo sa stane, keď spojíte štýl s praktickými funkciami? Získate nový MINI od Easywalker Buggy XS.


EASYWALKER Clona sluneční
25,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Slnečná clona chráni dieťa pred priamym slnkom, vetrom a hmyzom. Testované na UV50+.


EASYWALKER Držiak na fľašu
23,30 €

Univerzálny držiak na fľašu Easywalker, ktorý možno jednoducho upevniť na akýkoľvek kočík. Udrží fľašu alebo pohár do 700 ml.


EASYWALKER Tácka na desiatu
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny pultík na desiatu s dvoma držiakmi na fľašu a priehradkou na občerstvenie je jednoduché pripevniť k akémukoľvek kočíka. Je možné umývať v umývačke na riad.


EASYWALKER Vložná taška / fusak
101,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká vložná taška Easywalker je super alternatíva pre väčšie dieťatko. Vložka je ľahká a ľahko sa umiestňuje na ležací časť kočíka. Je kompatibilný s Buggy XS a Charley Easywalker.


EASYWALKER Časť športová Harvey
154,87 €

118,40 €
+ doprava zadarmo

Športová časť Harvey je bezpečná vďaka 5-bodovým bezpečnostným pásom s mäkkým polstrovaním a odnímateľným madlom pre ľahší prístup k dieťaťu.


EASYWALKER Harvey zimná vložka
52,50 €
+ doprava zadarmo

Zimná vložka do kočíka, pohodlná a jemná s priedušným vankúšikom, ktorý udržuje teplotu.


EASYWALKER Organizér na kočík
25,30 €

Organizér na kočík je šikovná taštička a výborný pomocník pri odkladaní drobností ako plienka, fľaša a pod., ktoré môžete mať neustále poruke.


EASYWALKER XL shopping taška
37 €

Extra veľkú nákupnú tašku Easywalker jednoducho zavesíte na rukoväť kočíka a hneď získavate ďalší úložný priestor ako už na nákup tak trebárs aj na veci k prebaľovaniu. Nosnost tašky je do 5 kg.


EASYWALKER Buggy+
210,20 €

Nudné kočíky sú preč, zoznámte sa s novým golfovým kočíkom + Easywalker. Golfový kočík + Easywalker spája v sebe krásne tkaniny, štýlový vzhľad s kvalitným sofistikovaným dizajnom.


EASYWALKER Buggy XS
245,30 €

Štýlový kompaktný športový kočík Easywalker XS

To, že dobrý vzhľad a praktický dizajn nejdú dohromady, môže povedať len ten, kto nikdy nevidel nový Easywalker Buggy XS.

Tento krásny kočík má všetko: sofistikované farby, prvotriedne tkaniny, je ľahko zložiteľný a super kompaktný.


EASYWALKER Harvey
661,90 €
+ doprava zadarmo

Easywalker Harvey je prvý rozšíriteľný kočík na trhu, ktorý rastie spolu s vašou rodinou. Je to elegantný, ľahký a kompaktný kočík. V prípade, že sa vaša rodina rozrastie o ďalšie dieťa, Harvey možno pomocou jednoduchej úpravy rozšíriť na súrodenecký kočík.


EASYWALKER Harvey
94,85 €

74,10 €
+ doprava zadarmo

Zimný fusak ku kočíku Harvey, vhodný najmä v chladných dňoch. Vďaka otvorom a 5-bodovému pásu je zaistená a bezpečná cesta.


EASYWALKER Letná vložka
35 €

Univerzálna letná vložka do kočíka zaisťuje extra komfort pre dieťa počas horúcich letných dní. Obsahuje priedušný vankúšik. Vhodná je do všetkých kočíkov a autosedačiek.

  • univerzálna vložka do kočíka.
  • vhodná najmä počas horúcich letných dní
  • kompatibilná so všetkými kočíkmi a autosedačkami

EASYWALKER Mini by
105,10 €
+ doprava zadarmo

Univerzálny fusak, ktorý zaistí extra teplo a komfort počas chladných dní. Povrchová úprava fusaka je vodeodolná. Vnútro fusaka je vyplnené jemným fleecom. Fusak možno použiť na ktorýkoľvek kočík a pre deti od narodenia do 4 rokov.


EASYWALKER Mosey+
85,60 €
+ doprava zadarmo

Fusak do kočíka Mosey+, extra teplý a pohodlný počas chladných dní. Povrch fusaka je vodeodolný. Vo vnútri fusaku je použitý jemný, teplý **fleece **.


EASYWALKER Mosey+
545,10 €
+ doprava zadarmo

Ste pripravení preskúmať svet? Zoznámte sa s kočíkom Easywalker Mosey+. Flexibilný a ľahký kočík Mosey+ v elegantnom a aerodynamickom tvare. Jednoduché zloženie v jednom kuse bez zloženia športového sedadla alebo vaničky.


EASYWALKER Taška Unisex
95,40 €
+ doprava zadarmo

Štýlová prebaľovacia taška je módny a nadčasový doplnok pre každú mamičku. Súčasťou prebaľovacia tašky je obal na fľašu a prebaľovacia podložka. Ale tašku si môžete vziať aj cez rameno vďaka ramennému popruhu.