EASYWALKER XL shopping taška
37 € 35 €

Posledný kus za túto cenu!

Extra veľkú nákupnú tašku Easywalker jednoducho zavesíte na rukoväť kočíka a hneď získavate ďalší úložný priestor ako už na nákup tak trebárs aj na veci k prebaľovaniu. Nosnost tašky je do 5 kg.

EASYWALKER Taška Unisex
95 € 80 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová prebaľovacia taška je módny a nadčasový doplnok pre každú mamičku. Súčasťou prebaľovacia tašky je obal na fľašu a prebaľovacia podložka. Ale tašku si môžete vziať aj cez rameno vďaka ramennému popruhu.

EASYWALKER Buggy XS Disney
271,06 € 265,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kompaktné moderné kúzlo v športovom kočíku Disney Easywalker XS. Hľadáte moderný dizajnový golfový kočík, ktorý je praktický a vaše dieťa ho bude milovať? Znie to ako kúzlo, že? Zoznámte sa s novým golfovým kočíkom Disney Easywalker XS.

EASYWALKER Buggy XS taška pre transport
35 €

Ak cestujete s kočíkom Easywalker Buggy XS, oceníte túto praktickú transportnú tašku, do ktorej kočík uschováte a budete s ňou ľahko manipulovať.

EASYWALKER Buggy XS Mini by-19%
271,06 € 217,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Jednoznačne najviac „cool“ kompaktný športová kočík v dizajne MINI Easywalker XS. Čo sa stane, keď spojíte štýl s praktickými funkciami? Získate nový MINI od Easywalker Buggy XS.

EASYWALKER Korba ku kočíku Mosey+-54%
154,87 € 70,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlná korbička ku kočíku Easywalker Mosey+ obsahuje mäkký matrac s jemným poťahom, ktorý možno prať. Korbička je testovaná pre komfort dieťaťa.

EASYWALKER Buggy XS MINI - rozbalené
259,99 € 248,90 €

Rozbalené

Jednoznačne najviac „cool“ kompaktný športový kočík v dizajne MINI Easywalker XS. Čo sa stane, keď spojíte štýl s praktickými funkciami? Získate nový MINI od Easywalker Buggy XS. Tento mrňús má všetko: ikonický dizajn MINI a jednoduché ovládanie a skladanie jednou rukou. Nenájdete na trhu žiadny kompaktnejší a kompletnejší kočík.