Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou, 30 roliek (náhradné)
16,90 €

Náhradné vrecúška na psie exkrementy s levanduľovou arómou sa vyznačujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou 30 roliek (náhradné) box sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 21 roliek
12,26 € 11,70 €

Vrecúška na psie exkrementy disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 21 roliek majú v balení celkom 315 vrecúšok.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 21 roliek
12,26 € 11,80 €

Vrecúška na psie exkrementy, s levanduľovou arómou, disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 21 roliek box sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 300 ks
10,34 € 10 €

Vrecúška na psie exkrementy disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 300 ks sú uložené v krabičke s okienkom, z ktorej sa ľahko odtrhávajú.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 300 ks box
10,34 € 10,10 €

Vrecúška na psie exkrementy, s levanduľovou arómou, disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 300 ks box sú uložené v krabičke s okienkom, z ktorej sa ľahko odtrhávajú.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s ušami, s vôňou, 120 ks box-16%
5,73 € 4,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Vrecúška na psie exkrementy, s levanduľovou arómou, disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s ušami, s vôňou, 120 ks box sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy kompostovateľné, 4 rolky
7,65 € 7,10 €

Vrecúška na psie exkrementy disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy kompostovateľné, 4 rolky sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 8 roliek
7,10 €

Vrecúška na psie exkrementy disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 8 roliek sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Stojan so sáčkami s vôňou na psie exkrementy (30 roliek)
40,79 € 37,70 €

Stojan je naplnený sáčkami na psie exkrementy s levanduľovou arómou, ktoré sa vyznačujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Stojan so sáčkami s vôňou na psie exkrementy (30 roliek) nájde využitie aj v ordináciách veterinárov alebo v obchodoch.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s ušami, bez vône, 120 ks box
5,73 € 5,60 €

Vrecúška na psie exkrementy disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s ušami, bez vône, 120 ks box sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.