Earth Rated Stojan so sáčkami s vôňou na psie exkrementy (30 roliek)
44,80 €

Stojan je naplnený sáčkami na psie exkrementy s levanduľovou arómou, ktoré sa vyznačujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Stojan so sáčkami s vôňou na psie exkrementy (30 roliek) nájde využitie aj v ordináciách veterinárov alebo v obchodoch.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 21 roliek
12,90 €

Vrecúška na psie exkrementy disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 21 roliek majú v balení celkom 315 vrecúšok.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 300 ks
10,40 €

Vrecúška na psie exkrementy disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 300 ks sú uložené v krabičke s okienkom, z ktorej sa ľahko odtrhávajú.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 8 roliek
6,11 € 5,20 €

Vrecúška na psie exkrementy disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy bez vône, 8 roliek sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s ušami, s vôňou, 120 ks box
5,73 € 5,30 €

Vrecúška na psie exkrementy, s levanduľovou arómou, disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s ušami, s vôňou, 120 ks box sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou, 30 roliek (náhradné)
18,50 €

Náhradné vrecúška na psie exkrementy s levanduľovou arómou sa vyznačujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou 30 roliek (náhradné) box sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 21 roliek
12,70 €

Vrecúška na psie exkrementy, s levanduľovou arómou, disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 21 roliek box sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 300 ks box
10,50 €

Vrecúška na psie exkrementy, s levanduľovou arómou, disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 300 ks box sú uložené v krabičke s okienkom, z ktorej sa ľahko odtrhávajú.

Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 8 roliek
5,73 € 5,20 €

Vrecúška na psie exkrementy, s levanduľovou arómou, disponujú svojou pevnosťou a nepriepustnosťou. Výhodou je, že sa na rozdiel od plastových vrecúšok rozloží a nezaťažujú životné prostredie. Earth Rated Sáčky na psie exkrementy s vôňou levandule, 8 rolí sú skvelé pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Zásobník s 1 rolkou bez vône na psie exkrementy
2,29 € 2,20 €

Zásobník na vrecúška disponuje nastaviteľnou páskou so suchým zipsom, ktorá umožňuje pripnutie na tašku, batoh či vodítko. Na háčik na zadnej strane možno zavesiť použité vrecúška. Earth Rated Zásobník s 1 rolkou bez vône na psie exkrementy je skvelý pre všetkých majiteľov psov.

Earth Rated Zásobník s 1 rolkou s vôňou na psie exkrementy
2,30 €

Zásobník na vrecúška disponuje nastaviteľnou páskou so suchým zipsom, ktorá umožňuje pripnutie na tašku, batoh či vodítko. Na háčik na zadnej strane možno zavesiť použité vrecúška. Earth Rated Zásobník s 1 rolkou s vôňou na psie exkrementy je skvelý pre všetkých majiteľov psov.