DYNAMAX ULTRA LONGLIFE 5W-30 1L
6,02 €

Doporučuje sa hlavne pre najnovšiu generáciu vysoko výkonných benzínových a dieselových osobných automobilov a dodávok, ktoré sú vybaven

DYNAMAX ULTRA LONGLIFE 5W-30 4 L
23,29 €

Doporučuje sa hlavne pre najnovšiu generáciu vysoko výkonných benzínových a dieselových osobných automobilov a dodávok vyžadujúcich motorový olej spĺňajúci špecifikácie VW 504.00, 507.00.

DYNAMAX UNI PLUS 10W-40 1L
4,21 €

Je polosyntetický motorový olej vhodný pre benzínové i dieselové motory. Syntetická zložka oleja zlepšuje mazanie motora v záťažových podmienkach a zároveň zachováva výborné vlastnosti oleja.

DYNAMAX UNI PLUS 10W-40 4 L
15,74 €

Je polosyntetický motorový olej vhodný pre benzínové i dieselové motory. Syntetická zložka oleja zlepšuje mazanie motora v záťažových podmienkach a zároveň zachováva výborné vlastnosti oleja. Je vhodný na celoročné používanie. Má vyhovujúce vlastnosti pri nízkych teplotách v zimnom období a…

DYNAMAX DXE5-LESK NA PNEUMATIKY 25KG
86,83 €

Vysokoaktívny roztok čistí a oživuje všetky druhy pneumatík. Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu rozpúšťa nečistoty a tak dodá pneumatikám nový lesk. Prípravok dlhodobo ošetruje a chráni pneumatiky pred opotrebovaním, popraskaním a vznikom trhlín.

DYNAMAX SCREENWASH -20 25L CITRON
30,56 €

DYNASTIC je nemrznúca kvapalina do ostrekovačov automobilov. Spoľahlivo odstraňuje zo skla automobilu mastnotu a iné nečistoty. 

DYNAMAX ADBLUE 10L

DYNAMAX ADBLUE 10L

Hodnotenie: 5
10,24 €

Vodný roztok močoviny s vysokou chemickou čistotou podľa ISO 22241 pre prevádzku SCR katalyzátorov.

DYNAMAX SCREENWASH -30˚C RACING 4L
6,40 €

Nemrznúca zmes do ostrekovačov automobilov s príjemnou arómou energetického nápoja, obľúbeného u motoristov v atraktívnom farebnom prevedení.

DYNAMAX SCREENWASH -20 CITRON 5L
5,58 €

Nemrznúca kvapalina do ostrekovačov automobilov. Spoľahlivo odstraňuje zo skla automobilu mastnotu a iné nečistoty. 

DYNAMAX COOL 12 ULTRA 4L
12,89 €

DYNAMAX COOLANT ULTRA G12 je koncentrovaná nízkotuhnúca chladiaca kvapalina určená pre najmodernejšie druhy motorov. Je vysoko kvalitná nízkotuhnúca zmes vyrobená z monoetylénglykolu s vysoko progresívnymi antikoróznymi prísadami, zvlášť vhod ná pre chladiče moderných hliníkových a zliatino…

DYNAMAX 25L DEMINERALIZOVANÁ TECHNICKÁ VODA
13,15 €

Demineralizovaná technická voda určená na riedenie koncentrátov nemrznúcich a letných zmesí do ostrekovačov DYNAMAX a všetkých typov chladiacich kvapalín DYNAMAX. Je vhodná na použitie do akumulátorov, žehličiek alebo fotolaboratórií.

DYNAMAX ULTRA PLUS PD 5W-40 4L
24,05 €

Syntetický motorový DYNAMAX ULTRA PLUS PD je najviac doporučovaný pre najnovšiu generáciu vysoko zaťažovaných benzínových, LPG a dieselových motorov.

DYNAMAX COOL ULTRA 12 (READYMIX) 1L -37˚
2,82 €

Je určená do chladičov moderných hliníkových a liatinových chladiacich sústav spaľovacích motorov. Celoročne chráni chladiaci systém motorového vozidla pred pôsobením mrazu a pred koróziou.

DYNAMAX COOL 11 AL 3L
8,27 €

Nízkotuhnúca zmes do chladičov automobilov na báze monoetylénglykolu s antikoróznymi prísadami je zvlášť vhodná pre chladiace sústavy spaľovacích motorov z ľahkých zliatín. Celoročne chráni chladiaci systém motorového vozdila pred pôsobením mrazu a pred koróziou.

DYNAMAX 3L DEMINERALIZOVANÁ TECHNICKÁ VODA
1,60 €

Demineralizovaná technická voda určená na riedenie koncentrátov nemrznúcich a letných zmesí do ostrekovačov DYNAMAX a všetkých typov chladiacich kvapalín DYNAMAX. Je vhodná na použitie do akumulátorov, žehličiek alebo fotolaboratórií.

DYNAMAX COOL ULTRA 12 (READYMIX) 5L -37°
12,65 €

Je určená do chladičov moderných hliníkových a liatinových chladiacich sústav spaľovacích motorov. Celoročne chráni chladiaci systém motorového vozidla pred pôsobením mrazu a pred koróziou.

DYNAMAX COOL 13 ULTRA 1L
4,42 €

Chladiaca kvapalina optimalizovaná pre všetky typy moderných automobilov s vynikajúcou miešateľnosťou s inými druhmi chladiacich kvapalín (G11, G12, G12++…). Je špeciálne vyvinutá pre najnovšie automobily VW group (VW, ŠKODA, SEAT, AUDI).

DYNAMAX DXC12 DPF CLEANER (ČISTIČ) 500 ML
6,90 €

Čistič filtrov pevných častíc naftových motorov Prípravok slúži na uvoľnenie a odstránenie usadenín uhlíka a popola zo systémov filtrov pevných častíc naftových motorov.

DYNAMAX ZIMNÉ ADITÍVUM DO NAFTY 500ML 1:1000
7,99 €

Zlepšené prietokové a mazacie vlastnosti. Prevencia voči parafínovým krištáľom až do –28°C. Zaisťuje zlepšenie prietokových vlastností motorovej nafty. Balenie 500 ml na 500 l nafty. Používať počas zimného obdobia pri tankovaní.

DYNAMAX DEZIMAX 1 L
7,75 €

UNIVERZÁLNY DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK NA RUKY, PREDMETY A POVRCHY na báze alkoholu

DYNAMAX DEZIMAX 0,5 L
7,06 €

UNIVERZÁLNY DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK NA RUKY, PREDMETY A POVRCHY na báze alkoholu

DYNAMAX DXT8 ČISTIČ KLIMATIZÁCIE 400ML
6,41 €

Účinná pena na čistenie klimatizácie v motorových vozidlách. Neutralizuje zápach od stojacej vody v systéme. Obzvlášť jednoduché a rýchle použitie, auto môže byť po pár minútach opäť schopné prevádzky.

DYNAMAX COOL 12 ULTRA 3L
9,13 €

DYNAMAX COOLANT ULTRA G12 je koncentrovaná nízkotuhnúca chladiaca kvapalina určená pre najmodernejšie druhy motorov. Je vysoko kvalitná nízkotuhnúca zmes vyrobená z monoetylénglykolu s vysoko progresívnymi antikoróznymi prísadami, zvlášť vhodná pre chladiče moderných hliníkových a zliatinov…

DYNAMAX HYPOL 85W-140 GL5 1L
4,58 €

Vysokovýkonné prevodový olej navrhnutý tak, aby poskytoval vynikajúce mazanie v širokej škále automobilových prevodoviek, náprav a konečných pohonov. Je založený na kvalitnom rafinovanom základnom oleji v kombinácii so špeciálnym balíkom aditív.

DYNAMAX DXG3 - ROZMRAZOVAČ OKIEN 500ML
4,90 €

Prípravok je určený na pohodlné odstránenie ľadu a námrazy z okien automobilov. Stačí nastriekať na zamrznuté okná a nechať chvíľu pôsobiť. 

DYNAMAX DXE4-ČISTIČ HLINÍKOVÝCH DISKOV 500ML
4,01 €

Vysokoúčinný produkt na čistenie chrómovaných, poniklovaných a hliníkových diskov kolies. Obsahuje účinné látky zabraňujúce korózii. Jednoduché a ľahké použitie. Zanecháva povrch s vysokým leskom, čistý a jasný.

DYNAMAX UTESŇOVAČ CHLADIČA 300 ML
7,63 €

Utesňuje praskliny a malé úniky chladiacej kvapaliny. Pomáha vyhnúť sa drahej oprave Vhodný pre použitie vo všetkých vodou chladených chladiacich systémoch. Spoľahlivo, rýchlo a jednoducho utesní praskliny a malé úniky chladiacej kvapaliny. Vhodné aj ako prevencia.

DYNAMAX MG-M2T SUPER 1L
3,53 €

DYNAMAX M2T je ropný olej pre dvojtaktné motory. Vyznačuje sa vynikajúcimi úžitkovými vlastnosťami, garantuje výbornú ochranu pred opotrebovaním, je veľmi dobre miešateľný s palivom a má veľmi dobré protikorózne vlastnosti.

DYNAMAX MOTOFORCE 2T SUPER SCOOTER 1L
3,18 €

Dynamax Motoforce 2T Super Scooter je motorový olej určený na celoročné mazanie vysoko zatažených dvojtaktných motorov mazaných zmesou oleja s benzínom.

DYNAMAX COOL 12 ULTRA 1L
3,43 €

Koncentrovaná nízkotuhnúca chladiaca kvapalina určená pre najmodernejšie druhy motorov.DYNAMAX ULTRA G12 je vysoko kvalitná nízkotuhnúca zmes vyrobená z monoetylénglykolu s vysoko progresívnymi antikoróznymi prísadami, zvlášť vhodná pre chladiče moderných hliníkových a zliatinových chladiac…

DYNAMAX M2T SUPER HP 0,25L
1,63 €

Dynamax M2T SUPER HP je vysoko kvalitný ropný olej vyrobený modernou technológiou, obsahujúci prísady potláčajúce tvorbu úsad v piestnych drážkach, na výfukových kanáloch a na elektródach sviečok, ako aj prísady zlepšujúce mazacie schopnosti oleja. Chráni piest pred odieraním a časti motora…

DYNAMAX COOL 11 R 1L
3,68 €

Koncentrovaná nízkotuhnúca chladiaca kvapalina celoročne chráni chladiaci systém motorového vozidla pred pôsobením mrazu a pred koróziou. Zaručuje veľmi dobrý prevod tepla.

DYNAMAX 5L DEMINERALIZOVANÁ TECHNICKÁ VODA
2,63 €

Demineralizovaná technická voda určená na riedenie koncentrátov nemrznúcich a letných zmesí do ostrekovačov DYNAMAX a všetkých typov chladiacich kvapalín DYNAMAX. Je vhodná na použitie do akumulátorov, žehličiek alebo fotolaboratórií.

DYNAMAX COOL 12++ ULTRA 1L
3,97 €

DYNAMAX COOLANT ULTRA G12 ++ je vhodný do chladičov hliníkových a liatinových chladiacich sústav spaľovacích motorov u najnovších automobilov. Základnou funkciou je veľmi dobrý prevod tepla a ochrana motora prípadne chladiacej sústavy.

DYNAMAX PP 80 1L
3,65 €

Prevodový olej DYNAMAX PP 80 je určený na mazanie mechanických prevodoviek a rozvodoviek (s výnimkou hypoidných) automobilov a mobilných mecha

DYNAMAX DXI5 VLHČENÉ UTIERKY NA INTERIÉR 24KS
3,31 €

Vysoko účinné univerzálne čistiace utierky, ktoré bezpečne odmasťujú a odstraňujú nečistoty z plastových a gumených povrchov, skla, kovu, imitácie kože, mechanických dielov, smaltovaného, či lakovaného povrchu a iných materiálov. Výborné na čistenie textilných častí interiéru, nezanechávajú…

DYNAMAX DEZIMAX 5 L

DYNAMAX DEZIMAX 5 L

Hodnotenie: 5
34,55 €

UNIVERZÁLNY DEZINFEKČNÝ PROSTRIEDOK NA RUKY, PREDMETY A POVRCHY na báze alkoholu

DYNAMAX DXE2-AUTOŠAMPÓN S VOSKOM 1L
5,05 €

Autošampón s vysoko leštiacim účinkom s obsahom ochranných voskov vhodný na každý typ autolaku vrátane metalízy. Prostriedok je jemný k laku, rýchlo oplachovateľný a schnúci, ktorý zanecháva povrch čistý so zvlášť vysokým leskom.

DYNAMAX NANO OSTREKOVAČ 4L
4,42 €

DYNAMAX NANO SCREENWASH je vysokokvalitná letná zmes do ostrekovačov vyrobená na báze NANO technológie s príjemnou zmesou vôní melónu a kiwi. 

DYNAMAX SCREENWASH -40 25L CITRON
42,01 €

Nemrznúci koncentrát je vysokoúčinná náplň do ostrekovačov automobilov. Zo skla automobilu spoľahlivo odstraňuje mastnotu a iné nečistoty. Chráni ostrekovací systém pred zamŕzaním až do –40°C a vytváraním vodného kameňa. Zlepšuje viditeľnosť počas nepriaznivého počasia. Spríjemňuje ja…

DYNAMAX ADBLUE 20L
19,55 €

Vodný roztok močoviny s vysokou chemickou čistotou podľa ISO 22241 pre prevádzku SCR katalyzátorov.

DYNAMAX ADBLUE 4,7 L
5,92 €

Vodný roztok močoviny s vysokou chemickou čistotou podla ISO 22241 pre prevádzku SCR katalyzátorov. Pokyny a doporučenia: Skladujte pri teplote od –5°C do +25°C.

DYNAMAX DXC6-UNIVERZÁLNY ČISTIČ EXTERIÉRU 5L
28,39 €

Vysoko koncentrovaný alkalický prípravok ideálny na čistenie akéhokoľvek druhu vozidla. Je to dvojzložková zmes najvyššej kvality nepostrádateľná pri profesionálnom umývaní vozidiel. Je vhodná na odmasťovanie a čistenie všetkých druhov nečistôt (tukov, smogu, špiny, škvŕn od krvi, zvyškov r…