DXRacer Boss OH/BF120/N, čierna (BF120/N)
434 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer BF120/N zo série Boss, s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, 4D opierkami rúk, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 135°. Je navrhnuté pre požiadavky náročných užívateľov, ponúkajúca tak maximálny komfort, bezpečnosť a bezkonkurenčný dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer Boss OH/BF122/N, látková, čierna (BF122/N)
436 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer BF122/N zo série Boss, s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, 4D opierkami rúk, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 135 **°. Je navrhnuté pre požiadavky náročných užívateľov, ponúkajúca tak maximálny **komfort, bezpečnosť a bezkonkurenčný dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer Drifting OH/DH73/NC, čierna/hnědá (DH73/NC)
299 €

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer DH73/NC zo série Drifting s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer Drifting OH/DH73/NG, čierna/šedá (DH73/NG)
299,33 € 273 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer DH73/NG zo série Drifting s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer Drifting OH/DJ132/N, látková, čierna (DJ132/N)
319 €

Herná stolička DXRacer OH/DJ132/N disponuje vankúšom pre bedrovú chrbticu, ktorý zaisťuje potrebný komfort. Tilt mechanizmus umožňuje nastaviť sklon až do uhla 150° a prispôsobí sa tak vašim požiadavkám. Je vhodná pre náročných užívateľov, ktorí uvítajú pri hraní či práci maximálny komfort.

DXRacer Formula FD01/GN, látková, sivá/čierna (FD01/GN)
249 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer FD01/GN zo série Formula s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Formula FD01/N, látková, čierna (FD01/N)
249 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer FD01/N zo série Formula s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Formula FD01/NG, látková, čierna/sivá (FD01/NG)
249 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer FD01/NG zo série Formula s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Formula FH08/NE, čierna/zelená (FH08/NE)
258 €
+ doprava zadarmo

Ergonomická kolieskové kreslo DXRacer FH08/NE zo série Formula s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer Formula FH08/NO, čierna/oranžová (FH08/NO)
258 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer FH08/NO zo série Formula s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer Formula FH08/NR, čierna/červená (FH08/NR)
258 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer FH08/NR zo série Formula s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150 °. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer Formula FH08/NW, čierna/biela (FH08/NW)
258 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer FH08 / NW zo série Formula s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla **150°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka **bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer Formula FL08/NB, čierna/modrá (FL08/NB)
258 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer FL08/NB zo série Formula s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer Formula FL08/NE, čierna/zelená (FL08/NE)
258 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer FL08/NE zo série Formula s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer Formula FL08/NO, čierna/oranžová (FL08/NO)
258 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer FL08/NO zo série Formula s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer Formula FL08/NW, čierna/biela (FL08/NW)
258 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer FL08/NW zo série Formula s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer King KS06/N, čierna (KS06/N)
349 €

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer KS06/N zo série King s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer King KS06/NB, čierna/modrá KS06/NB
349 €

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer KS06/NB zo série King s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer King KS06/NE, čierna/zelená (KS06/NE)
349 €

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer KS06/NE zo série King s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla **150°. Je navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov, ponúka **bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer King KS06/NW, čierna/biela (KS06/NW)
349 €

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer KS06/NW zo série King s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer King KS11/N, látková, čierna (KS11/N)
357 €

Ergonomické kreslo na kolieskach DXRacer KS11/N zo série King s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do 150° uhla. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer KS06/NR, čierna / červená (KS06/NR)
343,90 €

Komfortná stolička s kolieskami DXRacer KS06/NR, čierna / červená je navrhnutá pre dlhodobé pohodlie. Kreslo disponuje nastaviteľnou opierkou a 4D opierkami, vankúšikom pod hlavu a bedrá, poťahom z PU kože a robustnou konštrukciou s hliníkovým podstavcom. Výšku možno nastaviť pomocou plynového piestu. Kreslo je vhodné pre osoby s výškou až 200 cm a váhou až 150 kg.

DXRacer KS06/NG, černá / šedá (KS06/NG)
343,90 €

Komfortná stolička na kolieskach DXRacer KS06/NG, čierna / sivá je navrhnutá pre dlhodobé pohodlie. Kreslo disponuje nastaviteľnou opierkou a 4D opierkami, vankúšikom pod hlavu a bedrá, poťahom z PU kože a robustnou konštrukciou s hliníkovým podstavcom. Výšku možno nastaviť pomocou plynového piestu. Kreslo je vhodné pre osoby s výškou až 200 cm a váhou až 150 kg.

DXRacer KS57/NG, čierna/sivá (KS57/NG)
353 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické kreslo na kolieskach DXRacer KS57/NG zo série King s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do 150° uhla. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer OH/WY0/N (OH/WY0/N)
344 €

Posledný kus za túto cenu!

DXRacer Wide OH / WY0 je herná stolička s ergonomickým dizajnom, max. Nosnosť 150 kg, mechanika DX Racer, kovová kostra, poťahy z PU kože, hmotnosť 30 kg, výškovo nastaviteľné, bedrový a krčný vankúšik.

DXRacer OH/FD01/NR (OH/FD01/NR)
272,81 € 246 €

Herné stoličky, ergonomický dizajn pre dlhodobé pohodlie. Poťah z kvalitnej látky, výškovo nastaviteľné podrúčky s mäkkým povrchom, vankúšiky pod bedrá a pod hlavu, univerzálne polyuretánové kolieska pre všetky podlahy. Tilt mechanizmus pre nastavenie sklonu operadla až do uhla 150 stupňov s možnosťou hojdania. Silný vnútorný oceľový rám, vysoké operadlo pre podporu správneho držania chrbtice. Pre osoby výšky až 180 cm, nosnosť až 130 kg (odporúčanie: 100 kg).

DXRacer Racing Pro RV131/NG, čierna/sivá (RV131/NG)
314 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kreslo na kolieskach DXRacer RV131/NG zo série Racing Pro s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do 150° uhla. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Racing Pro RV131/NW, čierna/biela (RV131/NW)
314 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kreslo na kolieskach DXRacer RV131/NW zo série Racing Pro s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do 150° uhla. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Tank TS29/N, čierna (TS29/N)
447,40 € 433,90 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kreslo na kolieskach DXRacer TS29/N zo série Tank s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do 135°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Tank TS30/N, látková, čierna (TS30/N)
447,40 € 433,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické kreslo na kolieskach DXRacer TS30/N zo série Tank s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do 135°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Tank TS30/NR, látková, čierna/červená (TS30/NR)
446,91 € 433,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické kreslo na kolieskach DXRacer TS30/NR zo série Tank s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do 135°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Valkyrie VB03/NB, čierna/modrá (VB03/NB)-11%
332,54 € 292,90 €

Výpredaj

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer VB03/NB zo série Valkyrie s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150 °. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Valkyrie VB03/NR, čierna/červená (VB03/NR)-11%
332,34 € 292,90 €

Výpredaj

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer VB03/NR zo série Valkyrie s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150 °. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Valkyrie VB03/NW, čierna/biela (VB03/NW)
332 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer VB03/NW zo série Valkyrie s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150 °. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Wide WY0/NR, čierna/červená (WY0 / NR)
345,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer WY0/NR zo série Wide s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 135°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Wide WY103/N, látková, čierna (WY103/N)-13%
339,60 € 292,90 €

Výpredaj

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer WY103/NR zo série Wide s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 135°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer OH/IS132/N, černá (OH/IS132/N)
389,90 € 356 €

Herné stoličky pre univerzálne použitie. Prednosťou je ergonomický dizajn pre dlhodobé pohodlie. Poťah z kvalitnej látky, 4D podrúčky s mäkkým povrchom, vankúšiky pod bedrá a pod hlavu, univerzálne polyuretánové kolieska pre všetky podlahy. Tilt mechanizmus pre nastavenie sklonu operadla až do uhla 150 stupňov s možnosťou hojdania. Kvalitný plynový piest, silný vnútorný oceľový rám, vysoké operadlo pre podporu správneho držania chrbtice. Pre osoby výšky až 200 cm, nosnosť až 130 kg.

DXRacer OH/RZ0/NYB (RZ0/NBY) - rozbalené-26%
292,80 € 216,20 €
+ doprava zadarmo

Rozbalený

Stolička pre hráčov DXRacer OH / RZ0 / NYB zo série Racing s vnútorným oceľovým rámom zaisťuje nosnosť 130 kg. Vysoké operadlo pre celý chrbát pomáha správnemu držaniu chrbtice, pričom mechanizmus tilt umožňuje nastavenie sklonu až do uhla 150°. Nechýbajú ani výškovo nastaviteľné opierky a tiché kolieska na všetky typy podláh.

DXRacer Formula FL08/NR, čierna/červená (FL08/NR)
258 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer FL08/NR zo série Formula s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer Formula FL08/NV, čierna/fialová (FL08/NV)
258 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer FL08/NV zo série Formula s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 150°. Je navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený po celom svete.

DXRacer Racing Pro RV131/NB, čierna/modrá (RV131/NB)
314 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kreslo na kolieskach DXRacer RV131/NB zo série Racing Pro s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do 150° uhla. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Racing Pro RV131/NE, čierna/zelená (RV131/NE)
314 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kreslo na kolieskach DXRacer RV131/NE zo série Racing Pro s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do 150° uhla. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Racing Pro RV131/NR, čierna/červená (RV131/NR)
314 €
+ doprava zadarmo

Ergonomické kreslo na kolieskach DXRacer RV131/N zo série Racing Pro s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do 150° uhla. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.

DXRacer Wide WY0/NB, čierna/modrá (WY0/NB)
345,10 €

Ergonomické kolieskové kreslo DXRacer WY0/N zo série Wide s oceľovým rámom, vankúšom pre bedrovú chrbticu, päťramenným kovovým krížom, kvalitným poťahom a mechanizmom tilt pre nastavenie sklonu až do uhla 135°. Je navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov, ponúka bezpečnosť, komfort a štýlový dizajn obľúbený na celom svete.