Duux Solair
461,59 €

299 €

Dizajnová čistička vzduchu Duux Solair sa stará o dve základné potreby: čistý vzduch a svetlo. Výrobok funguje nielen ako čistička vzduchu, ale tiež vydáva farebné upokojujúce osvetlenie. Nastavte farbu a intenzitu svetla podľa vlastného vkusu. Vrstvy filtrov (predfilter, HEPA filter a filter s aktívnym uhlím) vyčistí zo vzduchu až 99,97% častíc a nebezpečných látok. A to znamená čerstvý vzduch príjemný na dýchanie a dobrý pre vaše zdravie.


Duux Sphere White
67 €
+ doprava zadarmo

Osobná čistička vzduchu Duux Sphere White je ideálna pre menšie priestory a môže s vami cestovať z miestnosti do miestnosti. Funguje tiež ako odparovač pre esenciálne oleje. Vstavaný ionizátor uvoľňuje negatívne ióny do vzduchu, aby zachytil drobné častice a nasal ich do HEPA filtra, čím produkuje čistý vzduch.


Duux Sphere Black
67,28 €
65 €
+ doprava zadarmo

Osobná čistička vzduchu Duux Sphere Black je ideálna pre menšie priestory a môže s vami cestovať z miestnosti do miestnosti. Funguje tiež ako odparovač pre esenciálne oleje. Vstavaný ionizátor uvoľňuje negatívne ióny do vzduchu, aby zachytil drobné častice a nasal ich do HEPA filtra, čím produkuje čistý vzduch.


Duux Mistral
279,99 €

213 €
+ doprava zadarmo

Odvlhčovač vzduchu, který spolehlivě odvlhčí každou místnost do 50 m2. Nastavte jeden ze 3 režimů a nechte Duux Mistral pracovat: zvládne ze vzduchu extrahovat až 15 l denně. Potěší vás jeho tichý výkon, funkce automatického zapnutí, časovač nebo indikátor plné nádržky.


Duux batéria k Whisper Flex
54 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Batéria k ventilátoru Duux batéria k Whisper Flex s výdržou minimálne 3 hodiny.


Duux Bluetooth Baby Projector, White
58,08 €
+ doprava zadarmo

Duux Bluetooth® detský projektor, ktorý zmení izbu na oblohu plnú hviezd a stane sa najlepším uspávacím rituálom pre vaše dieťatko. Prehráva aj obľúbenú hudbu alebo nahrávku hlasu prostredníctvom Bluetooth® pomocou inteligentného telefónu, tabletu alebo počítača.


Duux Iconic aróma difuzér
39,99 €

Nenápadný, ale pritom štýlový. To je aróma difuzér Iconic od značky Duux. Zvlhčovanie vzduchu s pár kvapkami esenciálneho oleja vám pomôže uvoľniť sa po namáhavom dni, navodiť tú správnu atmosféru či zlepšiť kvalitu vzduchu vo vašom príbytku.


Duux Tag

Duux Tag

Hodnotenie: 4
78 €
+ doprava zadarmo

Kompaktný a účinný zvlhčovač vzduchu Duux Tag vypúšťa studenú paru do miestnosti a pomáha tak obnoviť vlhkosť na požadovanú úroveň. Doprajte si maximálne kvalitný vzduch, aj keď máte zapnuté kúrenie. Tag je veľmi tichý, pretože je para tvorená ultrazvukovými vibráciami, ktoré sú pre človeka nepočuteľné. Ďalšou výhodou ultrazvukovej technológie je energetická úspora. Veľká nádržka na vodu s objemom 2,5 litra pre nepretržitú prevádzku až 10 hodín.


Duux TAG Black
82 €
+ doprava zadarmo

Kompaktní zvlhčovač vzduchu vypouští studenou páru do místnosti a pomáhá tak obnovit vlhkost na požadovanou úroveň. Duux TAG Black je velice tichý, jelikož je pára tvořena ultrazvukovými vibracemi, které jsou pro člověka neslyšitelné. Velká nádržka na vodu o objemu 2,5 litru pro nepřetržitý provoz až 10 hodin.


Duux Tag cartridge
16 €

Vodný filter a antibakteriálny filter do zvlhčovača vzduchu. Duux Tag cartridge je ľahko udržiavateľný a zaisťuje vypúšťanie iba čistej pary bez baktérií a vírusov. Jeho životnosť je približne 6 mesiacov, určený do zvlhčovača vzduchu Duux Tag.


Duux Twist Black
62 €
+ doprava zadarmo

Topení a ventilátor 2 v 1 s výkonným duálním motorem a 2 nastavení topení. Duux Twist Black s minimalistickými ovládacími prvky s LED indikátory a oscilacemi nahoru a dolů. Mezi bezpečnostní funkce patří automatické vypnutí a ochrana proti přehřátí.


Duux Twist White
62 €
+ doprava zadarmo

Topení a ventilátor 2 v 1 s výkonným duálním motorem a 2 nastavení topení. Duux Twist White s minimalistickými ovládacími prvky s LED indikátory a oscilacemi nahoru a dolů. Mezi bezpečnostní funkce patří automatické vypnutí a ochrana proti přehřátí.


Duux Globe Black
74 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Stolový ventilátor s extra výkonným DC motorom. Duux Globe Black je vybavený diaľkovým ovládaním a dotykovým panelom. Vertikálna oscilácia 80° a horizontálna až do 90°. Vďaka svojej nízkej prevádzkovej hlučnosti vás nebude rušiť pri práci.


Duux Globe White
74 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Stolový ventilátor s extra výkonným DC motorom. Duux Globe White je vybavený diaľkovým ovládaním a dotykovým panelom. Vertikálna oscilácia 80° a horizontálna až do 90°. Vďaka svojej nízkej prevádzkovej hlučnosti vás nebude rušiť pri práci.


Duux Mushroom Baby Projector
46,45 €
+ doprava zadarmo

Duux Detský projektor, ktorý zmení izbu na oblohu plnú hviezd a stane sa najlepším uspávacím rituálom pre vaše dieťatko. Vyberte si z 3 rôznych farebných projekcií, nastavte hlasovú aktiváciu alebo prehrajte jednu zo štyroch nastavených uspávaniek.


Duux Whisper Flex Black
136 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Ventilátor s dvojitým použitím – ako stolný alebo stojanový. Duux Whisper Flex Black je vybavený 26 nastaveniami, vertikálnou aj horizontálnou osciláciou a LED displejom. S pomocou diaľkového ovládača ho môžete pohodlne ovládať odkiaľkoľvek.