Duux Whisper Smart Black
159 €

Elektrický gril 2 v 1, ktorý môžete použiť ako stolový aj ako stojanový. Duux Whisper Smart Black môžete ovládať pomocou aplikácie, ručne alebo diaľkovým ovládačom. Prístroj disponuje 26 rýchlosťami, vertikálnou aj horizontálnou osciláciou a časovačom. Nastaviteľná výška 51 a 88 cm

Duux TAG Black

Duux TAG Black

Hodnotenie: 3,8
82 €

Kompaktní zvlhčovač vzduchu vypouští studenou páru do místnosti a pomáhá tak obnovit vlhkost na požadovanou úroveň. Duux TAG Black je velice tichý, jelikož je pára tvořena ultrazvukovými vibracemi, které jsou pro člověka neslyšitelné. Velká nádržka na vodu o objemu 2,5 litru pro nepřetržitý provoz až 10 hodin.

Duux batéria k Whisper Flex
55,90 €

Batéria k ventilátoru Duux batéria k Whisper Flex s výdržou minimálne 3 hodiny.

Duux Sphere White

Duux Sphere White

Hodnotenie: 4,2
67,28 € 65,90 €

Osobná čistička vzduchu Duux Sphere White je ideálna pre menšie priestory a môže s vami cestovať z miestnosti do miestnosti. Funguje tiež ako odparovač pre esenciálne oleje. Vstavaný ionizátor uvoľňuje negatívne ióny do vzduchu, aby zachytil drobné častice a nasal ich do HEPA filtra, čím produkuje čistý vzduch.

Duux Sphere Black

Duux Sphere Black

Hodnotenie: 5
71 €

Osobná čistička vzduchu Duux Sphere Black je ideálna pre menšie priestory a môže s vami cestovať z miestnosti do miestnosti. Funguje tiež ako odparovač pre esenciálne oleje. Vstavaný ionizátor uvoľňuje negatívne ióny do vzduchu, aby zachytil drobné častice a nasal ich do HEPA filtra, čím produkuje čistý vzduch.

Duux Tag

Duux Tag

Hodnotenie: 4,1
82 €

Kompaktný a účinný zvlhčovač vzduchu Duux Tag vypúšťa studenú paru do miestnosti a pomáha tak obnoviť vlhkosť na požadovanú úroveň. Doprajte si maximálne kvalitný vzduch, aj keď máte zapnuté kúrenie. Tag je veľmi tichý, pretože je para tvorená ultrazvukovými vibráciami, ktoré sú pre človeka nepočuteľné. Ďalšou výhodou ultrazvukovej technológie je energetická úspora. Veľká nádržka na vodu s objemom 2,5 litra pre nepretržitú prevádzku až 10 hodín.

Duux Solair
461,59 € 263,80 €

Dizajnová čistička vzduchu Duux Solair sa stará o dve základné potreby: čistý vzduch a svetlo. Výrobok funguje nielen ako čistička vzduchu, ale tiež vydáva farebné upokojujúce osvetlenie. Nastavte farbu a intenzitu svetla podľa vlastného vkusu. Vrstvy filtrov (predfilter, HEPA filter a filter s aktívnym uhlím) vyčistí zo vzduchu až 99,97% častíc a nebezpečných látok. A to znamená čerstvý vzduch príjemný na dýchanie a dobrý pre vaše zdravie.

Duux Tag cartridge
17,90 €

Vodný filter a antibakteriálny filter do zvlhčovača vzduchu. Duux Tag cartridge je ľahko udržiavateľný a zaisťuje vypúšťanie iba čistej pary bez baktérií a vírusov. Jeho životnosť je približne 6 mesiacov, určený do zvlhčovača vzduchu Duux Tag.

Duux Twist Black

Duux Twist Black

Hodnotenie: 1
62,27 € 58,20 €

Topení a ventilátor 2 v 1 s výkonným duálním motorem a 2 nastavení topení. Duux Twist Black s minimalistickými ovládacími prvky s LED indikátory a oscilacemi nahoru a dolů. Mezi bezpečnostní funkce patří automatické vypnutí a ochrana proti přehřátí.

Duux Twist White

Duux Twist White

Hodnotenie: 1
62,27 € 59,90 €

Topení a ventilátor 2 v 1 s výkonným duálním motorem a 2 nastavení topení. Duux Twist White s minimalistickými ovládacími prvky s LED indikátory a oscilacemi nahoru a dolů. Mezi bezpečnostní funkce patří automatické vypnutí a ochrana proti přehřátí.